Andreja Upīša memoriālajā mājā satiekas rakstnieka garīgā un fiziskā darba augļi. Apmeklē Andreja Upīša stādītā dārza ieskauto muzeju un uzzini stāstus ne tikai par pašu Upīti, bet arī apkārtni, kas iedvesmojusi rakstnieku viņa pazīstamākajiem darbiem. 


Mājā iekārota ekspozīcija, kura aptver rakstnieka dzīvi un literāro darbību 20. gadsimta sākumā un 20.–30. gados. Viens no lielākajiem muzeja dārgumiem ir paša rakstnieka stādītais dārzs. Lazdu, liepu, ozolu, sudrabvītolu, valriekstu, citu koku un krūmu stādus Upīts īpaši izmeklējis un vedis no dažādām vietām. 


Skrīveru memoriālais komplekss iemieso rakstnieka pietāti pret garīgu un fizisku darbu un atspoguļo rakstnieka personības izaugsmi no vienkārša ganu zēna līdz talantīgam rakstniekam un intelektuālim.

Papildu informāciju atradīsi muzeja mājaslapā.

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Lejupielādē app vai atjauno tās jaunāko versiju

Lietotne ir pieejama Play store, App store un AppGallery

Iegādājies ieejas biļeti un saņem QR kodu

Pēc pirkuma, telefona ekrāna apakšējā daļā parādīsies uznirstošs logs. Spied uz tā, lai aktivizētu QR kodu

Dodies uz muzeju un uzrādi QR kodu

Dodies uz Andreja Upīša memoriālo māju un uzrādi QR kodu pie ieejas

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Mobilly kontu vari atvērt bez maksas!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Papildini savu Mobilly kontu un veic pirkumu

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 3.00.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni