Nams celts 1911. gadā pēc arhitekta Ernesta Poles projekta bankas vajadzībām, bet augšējos stāvos izvietoti dzīvokļi. 1951. gada janvārī uz šo dzīvokli pārceļas rakstnieks Andrejs Upīts ar ģimeni. 
Muzeja apmeklētājiem pieejamas trīs memoriālās telpas – ēdamistaba, viesistaba un darba kabinets. Istabu iekārtojumā, sadzīves priekšmetos, fotogrāfijās un it īpaši bibliotēkas grāmatās kā spogulī fokusējas Andreja Upīša personība. Starp grāmatu tūkstošiem, vidē, ko noteicis rakstnieka darba stils, ģimenes tradīcijas un laikmets, iespējams iedziļināties gan viņa prozā, gan diskutablajā kritiķa un politiķa darbībā.
Muzejā regulāri tiek rīkoti sarunu vakari, diskusijas un tikšanās ar tulkotājiem, rakstniekiem un aktieriem, lai runātu par radošu personību dažādos vēstures periodos, tostarp padomju okupācijas laikā, nebaidoties arī no problemātiskiem un kontroversiāliem jautājumiem.

Papildu informāciju atradīsi muzeja mājaslapā.

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Lejupielādē app vai atjauno tās jaunāko versiju

Lietotne ir pieejama Play store, App store un AppGallery

Iegādājies ieejas biļeti un saņem QR kodu

Pēc pirkuma, telefona ekrāna apakšējā daļā parādīsies uznirstošs logs. Spied uz tā, lai aktivizētu QR kodu

Dodies uz muzeju un uzrādi QR kodu

Dodies uz Andreja Upīša memoriālo muzeju un uzrādi QR kodu pie ieejas

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Mobilly kontu vari atvērt bez maksas!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Papildini savu Mobilly kontu un veic pirkumu

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 3.00.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni