Jūrmalas caurlaide

Iebraukšana Jūrmalā ātrāk, ērtāk, vienkāršāk

Iebrauc neapstājoties

Taupi laiku un nestājies pie apmaksas automāta

Nemeklē sīknaudu

Iebraukšanas atļauja būs apskatāma Mobilly lietotnē

Maksā sev ērtā laikā

Apmaksu jāveic līdz plkst. 23.59 iebraukšanas dienā

Baudi izcilu servisu

Ja rodas jautājumi, zvani Mobilly klientu servisam - mēs palīdzēsim!

Jūrmalas caurlaide

Kā rīkoties, ja reizēm gadās aizmirst samaksāt par iebraukšanu?

Jau trešo gadu Mobilly uzņēmumiem piedāvā izmantot Jūrmalas caurlaides rezerves apmaksas sistēmu, kas palīdz samazināt sodu apjomu gadījumos, kad aizmirsts iegādāties caurlaidi.Ar mūsu piedāvāto pakalpojumu 2022. gadā klienti ietaupīja 431 218 EUR: iepazīsties ar pakalpojumu šeit!

Kur ir iespējams apskatīt visas veiktās apmaksas ar Mobilly par iebraukšanu Jūrmalā?

Reģistrējoties Mobilly mājaslapā savā profilā, atskaiti atradīsi sadaļā Izraksts -> Darījumi/Darījumi pie rēķina.

Norādot vēlamo laika posmu no, līdz un uzspiežot pogu Nosūtīt, saņemsi nepieciešamo atskaiti.

Kā pārliecināties, ka iebraukšanas nodeva ir samaksāta?

Pēc pakalpojuma apmaksas Tu saņemsi apstiprinājuma paziņojumu īsziņas vai pašpiegādes paziņojuma veidā. Šī īsziņa vai pašpiegādes paziņojums ir apliecinājums nodevas apmaksai un pieprasījuma gadījumā ir jāuzrāda policijas darbiniekam.

Kā apmaksāt Jūrmalas caurlaidi?

Jūrmalas caurlaidi iespējams apmaksāt ar mobilo lietotni, sūtot īsziņu vai pievienojot maksu mobilā telefona rēķinam.Apmaksa ar mobilo lietotni:Lai iegādātos vienas dienas iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā, dodies uz sadaļu Stāvvietas, izvēlies tarifu zonu J un spied START*.*Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.Papildini Mobilly kontu:


  • ar bankas karti Mobilly lietotnē, sadaļā Mana karte. Ievadi summu un papildini Mobilly kontu;

  • ar bankas karti vai internetbanku Mobilly mājaslapā, sadaļā Papildināšana. Ievadi summu un papildini Mobilly kontu.Apmaksa sūtot īsziņu:Ja vēlies apmaksu veikt no Mobilly konta, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: START AUTO J, kur AUTO – Tavs auto numurs.!Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.Ja vēlies apmaksu veikt pie mobilā telefona rēķina, tad sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: MSTART AUTO J, kur AUTO – Tavs auto numurs.

Apmaksa pie mobilā telefona rēķina:

Ja esi LMT, Bites vai TELE2 pēcapmaksas klients, Tu vari pievienot maksu par Jūrmalas vienreizējo caurlaidi savam telefona rēķinam*.Lai to izdarītu, ir jāsūta: MSTART atstarpe AUTO atstarpe J uz numuru 1859**. AUTO – Tavs automašīnas numurs.Īsziņas piemērs: MSTART AA1234 JVienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir 2 EUR.* Pakalpojums pieejams LMT, Bite un TELE2 pēcapmaksas klientiem, par darījuma apkalpošanu operators piemēro komisijas maksu.** Mobilly finanšu transakcijas maksa – EUR 0.11.

Kad ir jāiegādājas Jūrmalas dienas caurlaide?

Dienas caurlaide ir jāiegādājas tajā kalendārajā datumā, kad iebrauc Jūrmalā, turklāt apmaksu var veikt arī pēc iebraukšanas pilsētā. Caurlaide ir derīga līdz iegādes dienas plkst. 23.59. Iebraukt un izbraukt šajā laikā var vairākkārt.