Apmeklētāji aicināti viesoties Jāņa Akuratera ģimenes mājā, ielūkojot gan dzejnieka darbistabā un ģimenes locekļu guļamistabās, gan arī ēdamistabā, virtuvē un kamīnzālē. Autentiski iekārtotās telpas, slavenu latviešu mākslinieku darbi pie sienām, dzejnieka rakstāmgalda izcilā kārtība un pat vannas istabas skapīša saturs rada sajūtu, ka kuru katru mirkli mājās pārradīsies tās saimnieks.


Akurateru mājā sadzīvo funkcionālisma stila interjera plānojums ar 19. gadsimta vidus bīdermeiera stila mēbelēm, sader autentiskas stila lietas ar 20. gadsimta 20.–30. gados veiktiem atdarinājumiem. Mājas iekārtojums un atmosfēra ieved apmeklētāju 20. gadsimta 30. gadu radošās inteliģences dienas ritmā un svētku noskaņās, atspoguļo pragmatisko un cildeno.

Papildu informāciju atradīsi muzeja mājaslapā.

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Lejupielādē app vai atjauno tās jaunāko versiju

Lietotne ir pieejama Play store, App store un AppGallery

Iegādājies ieejas biļeti un saņem QR kodu

Pēc pirkuma, telefona ekrāna apakšējā daļā parādīsies uznirstošs logs. Spied uz tā, lai aktivizētu QR kodu

Dodies uz muzeju un uzrādi QR kodu

Dodies uz Jāņa Akuratera muzeju un uzrādi QR kodu pie ieejas

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Mobilly kontu vari atvērt bez maksas!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Papildini savu Mobilly kontu un veic pirkumu

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 3.00.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni