Latvijas Nacionālajā dabas muzejā ir modernas un interaktīvas ekspozīcijas, pieejamas ekskursijas un plašs muzejpedagoģiskais piedāvājums, notiek daudzveidīgas izstādes, vides izglītības pasākumi ģimenēm ar bērniem, skolēniem un visiem interesentiem. Paleontoloģijas, ģeoloģijas, botānikas, zooloģijas, entomoloģijas, antropoloģijas un vides ekspozīcijās var apskatīt Latvijā atrastas 360 milj. gadu senas bruņuzivju fosilijas, dinozauru olas, izjust zemestrīci, izprast Latvijas mālu vērtību un palielinājumā redzēt īstu dimantu. Aplūkojami arī kukaiņi rekordisti, jūru iemītnieki, Latvijas lielākais zīdītājs un pasaules mazākais bruņnesis, sēņu modeļi un putnu kolekcijas. Ekspozīcijas papildinātas ar spēlēm un animācijām, kā arī pieejami interaktīvi palīglīdzekļi tēmas padziļinātai izpētei.

Papildu informāciju atradīsi muzeja mājaslapā.

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Lejupielādē app vai atjauno tās jaunāko versiju

Lietotne ir pieejama Play store, App store un AppGallery

Iegādājies ieejas biļeti un saņem QR kodu

Pēc pirkuma, telefona ekrāna apakšējā daļā parādīsies uznirstošs logs. Spied uz tā, lai aktivizētu QR kodu

Dodies uz muzeju un uzrādi QR kodu

Dodies uz Latvijas Nacionālo Dabas muzeju un uzrādi QR kodu pie ieejas

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Mobilly kontu vari atvērt bez maksas!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Papildini savu Mobilly kontu un veic pirkumu

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 3.00.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni