Mobilly Automatic | Mobilly

Kā darbojas Mobilly Automatic stāvvieta?

Iebraucot autostāvvietā, videokameras fiksē Tavu automašīnas valsts reģistrācijas numuru, atver barjeru un sistēma sāk laika atskaiti. Savukārt izbraucot no autostāvvietas, kamera nolasa automašīnas numuru, “Mobilly” pārbauda konta atlikumu, apmaksa automātiski apstājas un autostāvvietas barjera atveras, ļaujot Tev izbraukt no autostāvvietas.

Piebrauc pie barjeras

Kamera nolasa auto numuru

Novieto auto stāvvietā

Kā apmaksāt Mobilly Automatic stāvvietas?

Izvēlies tarifu zonu

Pievieno auto Automatic apmaksai

Tu esi reģistrēts. Turpmāk viss notiks automātiski.

Par Mobilly Automatic

Kā sākt lietot Automatic apmaksu ar Mobilly?

Sākumā savā Mobilly aplikācijā Stāvvietu sadaļā atver konkrēto tarifu zona un pievieno savu auto numuru Automatic jeb automātiskajai apmaksai.

Ja jau esi iebraucis Automatic zonā, Tu saņemsi jautājumu, vai šobrīd atrodies attiecīgajā zonā un vēlies uzsākt apmaksu. Ja esi jau iebraucis zonā, spied UZSĀKT un sagaidi, kamēr paradās aktīvās apmaksas pulkstenītis. Ja zonā šobrīd neatrodies, spied ATCELT.

Ja šobrīd neatrodies zonā un esi aktivizējis Automatic apmaksu,tad nākamajās reizēs, kad piebrauksi pie zonas, iebraukšanas barjera atvērsies pati un apmaksa uzsāksies automātiski – aplikācija nebūs pat jāatver.

Aplikācijas sadaļā “Mani auto” vari nomainīt “Automatic iestatījumus”, lai izvēlētos, kurās Automatic zonās vēlies atļaut automātisku apmaksas uzsākšanu.

Pirms izbrauc no Automatic zonas pārliecinies, ka esi pievienojies savu bankas karti Mobilly kontam.

Esmu jau piesaistījis savu auto numuru Automatic apmaksai. Kā uzsāksies apmaksa?

Kad brauksi iekšā jebkurā no zonām ar Automatic atzīmi, stāvvietas kamera nolasīs Tavu auto numuru. Mēs pārbaudīsim, vai nolasītais auto numurs ir piesaistīts Automatic apmaksai kādam Mobilly kontam, un uzsāksim apmaksu. Automātiski atvērsies arī barjera, un Tu varēsi braukt iekšā.

Automatic zonas ir super ērtas atkārtotiem maksājumiem – nav nepieciešams atvērt Mobilly aplikāciju, tas fonā notiks automātiski.

Kāpēc iebraukšanas barjera nepaceļas, kaut arī esmu piesaistījis auto Automatic apmaksai?

Visticamāk, ka kamera ir nepareizi nolasījusi auto numura zīmi. Iesakām sekot līdzi savas numurzīmes tīrībai.

Ja barjera nepaceļas, ņem iebraukšanas biļeti un brauc iekšā. Pēc tam zvani 1859*, palīdzēsim uzsākt apmaksu ar Mobilly.

*Zvanam var tikt piemērota operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kā izbraukt no Automatic zonas un apturēt apmaksu?

Kad vēlēsies doties ārā no zonas, Tev nav jādara nekas – kamera nolasīs Tava auto numuru, Mobilly pārbaudīs konta atlikumu un apturēs apmaksu, barjera automātiski pacelsies un Tu varēsi ērti izbraukt no zonas! Galvenais, lai kontā ir pietiekami daudz līdzekļu apmaksas veikšanai.

Ja Tavā Mobilly kontā nebūs pietiekami daudz naudas, taču Tev ir piesaistīta bankas karte, mēs trūkstošo summu paņemsim no bankas kartes.

Ja bankas karte piesaistīta nav, izbraukt varēsi tikai tad, kad papildināsi Mobilly kontu. Zvani 1859*, palīdzēsim!

*Zvanam var tikt piemērota operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kādas Mobilly Automatic zonas šobrīd ir?

Šobrīd ir RG (Galleria Riga), VL (Viesnīca Latvija), ST (Origo), GER (Ģertrūdes 15/17) un JA (Jēkaba Arkāde) zonas.

www.mobilly.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā.