Ar Mobilly vari ērti apmaksāt elektroauto uzlādes pakalpojumus 602 uzlādes stacijās – 442 Latvijā, 116 Lietuvā un 44 stācijās Igaunijā! Šajās stacijās uzlādei pieejami vairāk nekā 1426 uzlādes punkti.

Lietotnē pieejamas “e-mobi” CSDD tīkla stacijas, Ignitis ON, Virši, Energolukss, Elektrum Drive un citas publiski pieejamas un privāto partneru piedāvātās uzlādes stacijas, nodrošinot plašu uzlādes tīklu visa Baltijā.

Piebrauc, uzlādē auto un samaksā lietotnē!

Lai izmantotu šo pakalpojumu, atjauno lietotnes jaunāko versiju un papildini Mobilly kontu. Visērtāk kontu vari papildināt, lietotnē pievienojot bankas karti vai arī zvanot uz 1859.

Veic auto uzlādes apmaksu pāris vienkāršos soļos

Apmaksa tiek veikta no Mobilly konta par izmantotajām uzlādes minūtēm.

Atver Mobilly lietotni

Dodies uz sadaļu CITI - Mobilly e-uzlāde vai skenē uzlādes stacijā redzamo Mobilly QR kodu

Sāc elektroauto uzlādi

Izvēlies konektoru un spied SĀKT, seko instrukcijām lietotnē un uzlādes stacijā

Pabeidz uzlādi un samaksā

Lietotnē spied STOP un izņem konektoru - tava uzlāde ir veiksmīgi pabeigta!

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā apmaksāt uzlādi ar SMS pie telefona rēķina?

Apmaksa par uzlādi ar SMS pieejama tikai E-mobi stacijās.Lai uzsāktu uzlādi:

1. Sagatavo savu auto uzlādei

2. Uz 1859 sūti īsziņu ar tekstu: MSTART uzgaļa kods* (Piemērs: MSTART 0993E)

3. Kad saņemta atbilde, seko instrukcijām uzlādes stacijā

4. Izvēlies uz uzlādes stacijas ekrāna, kuru konektoru izmantosi

5. Ievieto konektoru uzlādes ligzdā

6. Sagaidi uzlādes sākšanās apstiprinājumuLai apturētu uzlādi:

1. Uz 1859 sūti tekstu: STOP

2. Kad saņem atbildi, atvieno konektora uzgali no automašīnas un novieto to tam paredzētajā vietā.*SMS kodi ir norādīti uz Uzlādes stacijām, mobilajā aplikācijā un Portālā.

Kā apmaksāt uzlādi ar Mobilly lietotni?

1. Sagatavo savu auto uzlādei.2. Papildini Mobilly kontu no pievienotās bankas kartes.3. Skenē uzlādes stacijā redzamo kvadrātkodu vai Mobilly lietotnē atver sadaļu CITI – Mobilly e-uzlāde un izvēlies sev nepieciešamo staciju.4. Izvēlies konektoru, spied SĀKT UZLĀDI un seko instrukcijām uzlādes stacijā. Atsevišķās stacijās nepieciešams vispirms pieslēgt konektoru pie automašīnas un pēc tam aktivizēt uzlādi.5. Kad uzlāde noslēgusies, lietotnē spied STOP un izņem konektoru.

Kas ir Mobilly e-uzlāde?

Mobilly e-uzlāde ir pakalpojums, kas dod iespēju apmaksāt elektroauto uzlādi izmantojot Mobilly lietotni. Šobrīd ar Mobilly vari ērti apmaksāt elektroauto uzlādes pakalpojumus vairāk nekā 536 uzlādes stacijās – 415 Latvijā, 95 Lietuvā un 26 stācijās Igaunijā! Šajās stacijās uzlādei pieejami vairāk nekā 1280 uzlādes spraudņi jeb konektori.Lietotnē pieejamas “e-mobi” CSDD tīkla stacijas, Ignitis ON, Virši, Energolukss, Elektrum Drive un citas publiski pieejamas un privāto partneru piedāvātās uzlādes stacijas, nodrošinot plašu uzlādes tīklu visa Baltijā.Pirms uzlādes stacijas izmantošanas, klientam jāiepazīstas ar attiecīgās stacijas pakalpojuma sniedzēja lietošanas noteikumiem.

Kā atrast uzlādes stacijas?

Skenē Mobilly kvadrātkodu, kas izvietots uz uzlādes stacijas, vai atver Mobilly lietotni, sadaļu Citi – Mobilly e-uzlāde un, ja ierīcē ir iespējots GPS, tajā tiks attēlotas tuvākas uzlādes stacijas.Nepieciešamo staciju iespējams atrast arī kopējā uzlādes staciju sarakstā.

Cik maksā Mobilly e-uzlāde?

Uzlādes cena ir atkarīga no uzlādes stacijas pakalpojuma sniedzēja. Katras stacijas uzlādes cenas vari redzēt Mobilly lietotnē. Dažās uzlādes stacijās pieejama arī apmaksa par Kwh. Apmaksa tiek veikta no Mobilly konta. Aicinām pirms uzlādes uzsākšanas pārbaudīt vai Mobilly kontā pietiek līdzekļu. Ja uzlādes procesā nauda Mobilly kontā beigusies, uzlāde tiks pārtraukta un apmaksa tiks veikta par aktīvo uzlādes posmu.

Ar CSDD uzlādes tīkla cenām iespējams iepazīties šeit.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni