Mobilly labumi | Mobilly

Pirmā aplikācija Latvijā, kas piedāvā risinājumu darbinieku labumu sistēmas efektīvai un ērtai pārvaldībai, iesaistes un motivācijas veicināšanai, kā arī uzņēmuma izdevumu samazināšanai.
 
Šobrīd jaunā lietotne sadarbības partneriem piedāvā norēķinus jau vairāk nekā 40 vietās Rīgā, arvien paplašinot sadarbības partneru un norēķinu iespēju loku.

Ieguvumi darbiniekiem

Mobilly labumu sistēmu iespējams pielāgot uzņēmuma vajadzībām, taču visbiežāk labumi tiek piešķirti sekojošos formātos: transporta izmaksas, pusdienu apmaksa, noteiktu preču vai pakalpojumu iegāde, medicīnas un sporta pakalpojumi, dāvanas, pasākumi, u.c.

Papildus ienākumi

Vienojies ar uzņēmuma vadību par papildus labumiem un saņem lielisku risinājumu papildus ienākumiem, tos ieguldot pēc saviem ieskatiem.

Ērta labumu pārvaldība

Seko sev piešķirtajiem labumiem, norēķinies pie aplikācijā norādītajiem pakalpojumu sniedzējiem, pārskati rēķinu vēsturi.

Ātri norēķini

Atver aplikāciju un veic norēķinu - tieši tik vienkārši! Mēs parūpēsimies par nepieciešamajām atskaitēm grāmatvedībai.

Ieguvumi uzņēmumiem

Izmanto iespēju celt esošo darbinieku motivāciju, veicini produktivitāti un piesaisti jaunus darbiniekus. Piešķirot labumus saviem darbiniekiem, saņemsi būtisku darba spēka izdevumu ietaupījumu - līdz pat 40%. Mobilly parūpēsies, lai Tavs uzņēmums saņemtu nepieciešamās atskaites grāmatvedībai, slēgs līgumus un norēķināsies ar uzņēmuma izvēlētajiem tirgotājiem.

Darbinieku labsajūtas veicināšana

Spēcīgs līdzeklis esošo darbinieku motivācijas celšanai, noturēšanai un produktivitātes veicināšanai.

Pozitīva uzņēmuma tēla veidošana

Papildus motivators jaunu darbinieku piesaistei, iespēja veidot labāku darba devēja tēlu.

Nodokļu izmaksu ekonomija

Aplikācija ļauj uzņēmumiem ietaupīt līdz pat 36 000 EUR uz 100 darbiniekiem gadā.

Par Mobilly labumiem

Kur aplikācijā atrodama labumu sadaļa?

Ja darba devējs ir pievienojis Tevi labumu sistēmai, sev pieejamos labumus atradīsi, atverot sava uzņēmuma labumu sadaļu aplikācijas izvēlnē “Citi”.

Kādēļ neredzu šādu iespēju savā aplikācijā?

Ja Mobilly aplikācijā, sadaļā “Citi” neredzi sava uzņēmuma labumu izvēlni, tad pārliecinies vai lieto jaunāko aplikācijas versiju un vai Tavam uzņēmumam ir noslēgts līgums ar Mobilly par labumu pārvaldības sistēmas lietošanu.


Ja Tavam uzņēmumam ir noslēgts līgums, bet izvēlni savā aplikācijā neredzi, atjauno aplikāciju uz jaunāko versiju, to lejupielādējot

Uzņēmums piešķir darbiniekiem labumus, piešķirtā summa redzama Mobilly labumu aplikācijā. Mobilly slēdz līgumus un norēķinās ar uzņēmuma izvēlētajiem tirgotājiem.


Darba devējs lietotājus, maciņu saturu un labumu grupas pārvalda ērtā administrācijas panelī un automātiski saņem nepieciešamās atskaites grāmatvedībai. Darbinieks izvēlas tirgotāju un norēķinās caur aplikāciju.

Kādi labumi šobrīd pieejami?

Jaunā aplikācija piedāvā norēķinus jau vairāk nekā 40 vietās Rīgā, arvien paplašinot sadarbības partneru un norēķinu iespēju loku.