Mobilly e-uzlāde Archives | Mobilly

Mobilly e-uzlāde

Ko darīt, ja neizdodas uzsākt Mobilly e-uzlādi?

Sazinies ar mūsu klientu servisu - zvani 1859.

Kādas automašīnas iespējams uzlādēt ar Mobilly e-uzlādi?

Uzlādes stacijas ir aprīkotas trīs standarta tipa konektoriem - CCS, CHAdeMO un Type2. Izplatītākie auto veidi pēc konektoru tipa ir: 🔌 CCS - Hyundai Ioniq, VW e-Up, VW e-Golf, BMW i3, u.c. 🔌 CHAdeMO - Nissan Leaf, Nissan e-NV200, Kia Soul, Tesla (adapter required), Mitsubishi i-MiEV, u.c. 🔌 Type2 - Renault Zoe, Tesla, u.c.

Cik maksā Mobilly e-uzlāde?

Uzlādes cena ir 0.15 EUR minūtē. Apmaksa tiek veikta no Mobilly konta, to pirms uzlādes uzsākšanas nepieciešams papildināt. Ja uzlādes procesā nauda Mobilly kontā beigusies, uzlāde tiks pārtraukta un apmaksa tiks veikta par aktīvo uzlādes posmu. Ar cenrādi vari iepazīties šeit.

Kā atrast uzlādes stacijas?

Skenē Mobilly kvadrātkodu, kas izvietots uz uzlādes stacijas, vai atver Mobilly lietotni, sadaļu Citi, Mobilly e-uzlāde un, ja ierīcē ir iespējots GPS, tajā tiks attēlotas tuvākas uzlādes stacijas. Nepieciešamo staciju iespējams atrast arī kopējā uzlādes staciju sarakstā.

Kas ir Mobilly e-uzlāde?

Mobilly e-uzlāde ir pakalpojums, kas ļauj apmaksāt elektroauto uzlādi Mobilly lietotnē. Šobrīd lietotnē pieejamas 72 uzlādes stacijas Latvijā.