OCTA aprošināšanas polise Archives | Mobilly

OCTA aprošināšanas polise

Kas ir OCTA polise?

OCTA ir sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana. OCTA polise sedz zaudējumus, ko transportlīdzekļa vadītājs ir nodarījis trešās personas veselībai, īpašumam ceļu satiksmes negadījumā, kas noticis viņa vainas dēļ. OCTA polise ir obligāti nepieciešama visiem transporta līdzekļiem, kuri piedalās ceļu satiksmē.
Uzzini vairāk šeit!

Kādi apstākļi ieteikmē OCTA polises cenu?

OCTA polises cena tiek noteikta, piemērojot vairākus kritērijus, piemēram: – bonus-malus klasi; – mērķi, kādam tiek izmantots transportlīdzeklis; – ekspluatācijas apstākļus; – transportlīdzekļa veidu; – transportlīdzekļa masu, – transportlīdzekļa reģistrācijas vietu, – citu apdrošinātāja rīcībā esošo informāciju.
Ar bonus-malus klases kritērijiem vari iepazīties šeit!

Kā saņemšu savu OCTA polisi?

Savu polisi saņemsi e-pastā, kuru norādīsi, veicot OCTA polises iegādi. Visas aktīvās polises būs pieejamas arī Mobilly lietotnē, atverot sadaļu "Citi" un "OCTA apdrošināšanas polise". Lai pārliecinātos vai polise ir derīga un transporta līdzeklis var piedalīties ceļu satiksmē, dodies šeit.

Kā varu apmaksāt savu polisi?

Lai veiktu pirkumu, savam Mobilly kontam pievieno bankas karti. Atceries, ka polisi nav iespējams iegādāties naktīs, laika posmā no 23.00 līdz 7.00. Ja izvēlēsies ikmēneša maksājumu, katra mēneša 15. datumā no tava Mobilly konta vai tam piesaistītās kartes tiks veikts automātiskais maksājums par polises mēneša cenu. Pēc pirkuma turpmāk pārliecinies, ka uz tava Mobilly konta vai tam piesaistītās kartes ir pietiekams atlikums, lai veiktu ikmēneša maksājumu par OCTA polisi! Ja izvēlēsies maksājumu par gadu, tev būs jāveic vienreizējs maksājums no sava Mobilly konta vai tam piesaistītās kartes.

Kādi piedāvājumi pieejami ar Mobilly?

Mobilly lietotnē ir pieejami izdevīgākie piedāvājumi no dažādiem apdrošinātājiem, kurus nodrošina apdrošināšanas brokeris SIA “IIZI Brokers” . OCTA polises mēneša maksājums pieejams sadarbībā ar Inbank. Individuālu piedāvājumu Mobilly lietotnē vari apskatīt, ja esošā polise derīga 30 un mazāk dienu vai arī šobrīd nav aktīvas polises.