Par autostāvvietām Archives | Mobilly

Par autostāvvietām

Kā es varu apmaksāt stāvvietu ar Mobilly aplikāciju?

1. Lejupielādē aplikāciju telefonā Ieraksti aplikācijā savu telefona numuru. Saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to aplikācijā un Tavs konts ir reģistrēts! 2. Pievieno bankas karti Pievieno savu bankas karti Mobilly aplikācijā un turpmāk papildini kontu ar vienu pogas spiedienu. Pēc papildināšanas naudu vari tērēt stāvvietu apmaksai. 3. Aplikācijā izvēlies sadaļu “Stāvvietas”, izvēlies Mobilly tarifu zonu, norādi sava auto numuru un spied START.* *Pirms tam pārliecinies, ka Mobilly kontā ir pietiekams atlikums. 4. Lai apturētu stāvvietas apmaksu, spied pogu STOP.

Kā pārliecināties, ka apmaksa aplikācijā ir uzsākta vai apturēta?

Kad nospiedīsi pogu START, aplikācijā parādīsies pulkstenis ar laika atskaiti, kas norādīs, cik ilgi apmaksa par stāvvietu ir aktīva. Pēc pogas STOP nospiešanas, parādīsies paziņojums, ka stāvvieta ir veiksmīgi apturēta.

Kas ir Mobilly tarifu zona?

Tas ir apzīmējums katrai stāvvietai, kuru var apmaksāt ar Mobilly. Konkrētās tarifu zonas burti norāda, kur atrodas Tavs auto un kāds tarifs tiks iekasēts par nostāvēto laiku. Ja automašīnu novietojāt ielas malā, RP SIA “Rīgas satiksme” zonā, tad tarifu zonas burts būs redzam uz maksas aparāta sāna. Ja automašīnu novietoji stāvlaukumā, tad tarifu zonas divus vai trīs burtus atradīsi izvietotus stāvlaukumā uz Mobilly oranžās zīmes.

Ko darīt, ja nezinu, kādā Mobilly tarifu zonā atrodos?

Precīzu stāvvietas tarifu zonu iespējams noteikt Mobilly aplikācijā zonu kartē vai mājas lapā. Ja automašīnu novietojāt ielas malā, RP SIA “Rīgas satiksme” zonā, tad tarifu zonas burts būs redzam uz maksas aparāta sāna. Ja automašīnu novietoji stāvlaukumā, tad tarifu zonas divus vai trīs burtus atradīsi izvietotus stāvlaukumā uz Mobilly oranžās zīmes. Jautājumu gadījumā vienmēr vari sazināties ar Mobilly klientu servisu, zvanot uz 1859*. *Zvanam var tikt piemērota operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kuras stāvvietas var apmaksāt ar Mobilly?

Ar Mobilly var apmaksāt visas Rīgas Satiksmes stāvvietas, kā arī lielāko daļu Europark Latvia, Cityparks Latvija un citas stāvvietas. Ar stāvvietu sarakstu vari iepazīties Mobilly aplikācijā vai stāvvietu zonu kartē.

Vai par stāvvietu iespējams maksāt, sūtot īsziņu un maksu pievienojot savam telefona rēķinam?

Jā! Sākot izmantot stāvvietu, sūti SMS ar tekstu MSTART atstarpe AUTO atstarpe ZONA uz 1859. AUTO - Tavas automašīnas numurs, piemēram, AB1221 ZONA - Tarifu zona, kas norādīta uz apmaksas automāta sāna, piemēram, X. Īsziņas piemērs: MSTART AB1221 X Lai apturētu stāvvietas apmaksu, sūti SMS ar tekstu STOP uz 1859.

Kā pārliecināties, ka apmaksa, sūtot SMS, ir uzsākta vai apturēta?

Mobilly īsziņas veidā atsūta atbildes apstiprinājumu par veiksmīgu stāvvietas apmaksas uzsākšanu vai pārtraukšanu. Arī kļūdas gadījumā Mobilly Tevi brīdinās ar īsziņu, tādēļ vienmēr izlasi atbildi, ko saņem! Paziņojums īsziņas veidā privātpersonā izmaksā  0.11 Eur / juridiskām personām 0.11 EUR +PVN . Šī summa tiek iekasēta no Mobilly konta. Ja apmaksu veic kā privātpersona un nevēlies saņemt šos paziņojumus īsziņas veidā, tad vari no tiem atteikties, autorizējoties Mobilly mājas lapā privātajā kontā sadaļā "Profils".  

Vai par stāvvietu iespējams maksāt, sūtot īsziņu?

Jā! Lai uzsāktu apmaksu, sūti SMS ar tekstu START atstarpe AUTO atstarpe ZONA  uz 1859 AUTO - Tavas automašīnas numurs, piemēram, AB1221 ZONA - Tarifu zona, kas norādīta uz apmaksas automāta sāna, piemēram, X. Īsziņas piemērs: START AB1221 X Pirms tam pārliecinies par sava Mobilly konta atlikumu. Lai apturētu stāvvietas apmaksu, sūti SMS ar tekstu STOP uz 1859.

Kurās pilsētās varu maksāt par auto stāvvietām ar Mobilly?

Ar Mobilly vari apmaksāt stāvvietas Rīgā, Daugavpilī, Saulkrastos, Tukumā un Liepājā.

Cik maksā stāvvieta, maksājot ar Mobilly?

Stāvvietu cenas ir tieši tādas pašas, kā maksājot apmaksas automātos, atbilstoši stāvvietas tarifu zonai.

Vai samaksu par stāvvietu varu veikt aplikācijā, pievienot maksājumu pie mobilā telefona rēķina?

Jā, LMT, Bite un Tele2 pēcapmaksas klienti var maksāt par stāvvietām, summu pievienojot savam telefona rēķinam.
Aplikācijā pie maksāšanas pogas spied pogu "Maksāt pie telefona rēķina".

Lai apturētu stāvvietas apmaksu, spied pogu STOP. Summa kopā ar mobilā operatora komisijas maksu 0.25 EUR tiks pievienota Tavam mobilā telefona rēķinam.

Esi vērīgs! LMT viena darījuma maksimālā summa ir EUR 30, Tele2 viena darījuma maksimālā summa ir EUR 14, bet Bite kopējā darījumu maksimālā summa mēnesī ir EUR 40 ieskaitot ar Mobilly nesaistītus pakalpojumus.

Gadījumā ja klients ir sasniedzis viena darījuma limitu, tad lai turpinātu apmaksu,viņam ir jāuzsāk apmaksa atkārtoti.

www.mobilly.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā.