Par iebraukšanu Jūrmalā Archives | Mobilly

Par iebraukšanu Jūrmalā

Kāda ir maksa par iebraukšanu Jūrmalā?

Vienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir EUR 2.00*. *Atbildes paziņojuma finanšu transakcijas maksa ir EUR 0.11. Atbildes paziņojums īsziņas veidā ir obligāts un no tās nav iespējams atteikties.

Kad ir jāiegādājas Jūrmalas dienas caurlaide?

Dienas caurlaidi var iegādāties tajā kalendārajā datumā, kad iebrauc Jūrmalā, arī pēc iebraukšanas pilsētā. Caurlaide ir derīga līdz iegādes dienas plkst. 23:59. Iebraukt un izbraukt šajā laikā var vairākkārt. Atbildes paziņojuma finanšu transakcijas maksa ir EUR 0.11. Šis paziņojums īsziņa veidā ir apliecinājums nodevas apmaksai un pieprasījuma gadījumā ir jāuzrāda policijas darbiniekam.

Kā apmaksāt Jūrmalas caurlaidi ar Mobilly mobilo lietotni?

Lai iegādātos vienas dienas iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā, dodies uz sadaļu "Stāvvietas", izvēlies tarifu zonu J un spied START*. *Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu. Papildini Mobilly kontu: 1. Ar bankas karti Mobilly lietotnē, sadaļā "Mana karte", ievadi summu un papildini Mobilly kontu 2. Ar bankas karti vai internetbanku Mobilly mājaslapā, sadaļā "Papildināšana", ievadi summu un papildini Mobilly kontu 3. Zvanot uz 1859**. **Zvanam var tikt piemērota operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kā maksu par iebraukšanu Jūrmalā pievienot telefona rēķinam?

Ja esi LMT, BITE vai TELE2 pēcapmaksas klients, Tu vari pievienot maksu par Jūrmalas vienreizējo caurlaidi savam telefona rēķinam. Lai to izdarītu, ir jāsūta: MSTART atstarpe AUTO atstarpe J uz numuru 1859. AUTO - Tavs automašīnas numurs. Īsziņas piemērs: MSTART AA1234 J Vienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir EUR 2.00. Apkalpošanas maksa 0.36 EUR.

Kā pārliecināties, ka iebraukšanas nodeva ir samaksāta?

Pēc pakalpojuma apmaksas Tu saņemsi apstiprinājuma paziņojumu īsziņas veidā. Šī īsziņa ir apliecinājums nodevas apmaksai un pieprasījuma gadījumā ir jāuzrāda policijas darbiniekam. Atbildes paziņojuma finanšu transakcijas maksa ir EUR 0.11. Tā ir obligāta un no tās nav iespējams atteikties.

Kādā periodā par iebraukšanu Jūrmalā ir jāmaksā?

Iebraukšanas maksa Jūrmalā tiek piemērota no 1. aprīļa līdz 30. septembrim. Laika posmā no 1. oktobra līdz 31. martam par iebraukšanu Jūrmalā nav jāmaksā.

www.mobilly.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā.