Par taksometru apmaksu Archives | Mobilly

Par taksometru apmaksu

Kuru taksometru pakalpojumus var apmaksāt ar Mobilly?

Ar Mobilly var apmaksāt Red Cab un Baltic Taxi braucienus.

Kā es varu apmaksāt taksometra braucienu ar Mobilly?

Ar Mobilly lietotni: 1. Aplikācijā izvēlies sadaļu Taxi, izvēlies pārvadātāju 2. Norādi taksometra numuru un pakalpojuma summu 3. Spied MAKSĀT* Ar īsziņas palīdzību: Uz 1859 sūti īsziņu ar tekstu: TX atstarpe SUMMA atstarpe ID, kur: 1. SUMMA* - brauciena maksa 2. ID - taksometra borta numurs, kas redzams taksometrā uz priekšējā paneļa. Ja brauc ar Baltic taxi, tas sāksies ar burtiem BT, ja brauc ar Red Cab Taxi tas sāksies ar burtiem RT. Īsziņas piemērs: TX 4.56 RT999 *Pirms tam pārliecinies, ka Mobilly kontā ir pietiekams atlikums.

Cik maksā brauciens taksometrā maksājot ar Mobilly?

Šim pakalpojumam nav papildu maksas. Tu samaksāsi tieši tik, cik rāda skaitītājs.

Vai par taksi iespējams maksāt, sūtot īsziņu?

Jā, iespējams maksāt, sūtot īsziņu. Uz 1859 sūti īsziņu ar tekstu: TX atstarpe SUMMA atstarpe ID, kur: 1. SUMMA* - brauciena maksa 2. ID - taksometra borta numurs, kas redzams taksometrā uz priekšējā paneļa. Ja brauc ar Baltic taxi, tas sāksies ar burtiem BT, ja brauc ar Red Cab Taxi tas sāksies ar burtiem RT. Īsziņas piemērs: TX 4.56 RT999 *Pirms tam pārliecinies, ka Mobilly kontā ir pietiekams atlikums.

Vai samaksu par taksometru varu pievienot pie mobilā telefona rēķina?

Nē, pie telefona rēķina šis pakalpojums nav pieejams.

Kā pārliecināties, ka apmaksa par taksometra braucienu ir notikusi?

Kad  Mobilly aplikācijā nospiedīsi pogu MAKSĀT, aplikācijā parādīsies apstiprinājums par veiksmīgu apmaksu, kuru vari uzrādīt taksometra šoferim.

Kā arī taksometra šoferis saņems paziņojumu īsziņas veidā par veikto maksājumu.

www.mobilly.lv izmanto sīkdatnes (cookies), kas saglabā informāciju par Tavu mājaslapas apmeklējumu. Dati ir anonīmi, tie palīdz mums uzlabot mājaslapas un sniegto pakalpojumu kvalitāti. Lūdzu, piekrīti, lai atļautu sīkdatņu izmantošanu mājaslapā.