Summer Sound 2021 | Mobilly

Gatavojies lieliskai vasarai jau tagad!

Mobilly lietotnē iespējams ātri un izdevīgi iegādāties festivāla divu dienu ieejas biļetes. Iegādātais QR kods tiks skenēts un apmainīts pret festivāla aproci, kura derīga ieejai Summer Sound festivālā, 23. un 24. jūlijā, Liepājas pludmalē.

Festivāls “Summer Sound” Liepājas pludmalē vienkopus pulcēs liepājniekus un Liepājas viesus, lai divu dienu garumā baudītu mūziku, mākslu un izklaidētos no saulrieta līdz saullēktam. Papildu informāciju atradīsi mājaslapā summersound.lv.

Ērta apmaksa no telefona!

Apmaksā visu vienuviet

Baudi festivālu ar Mobilly - apmaksā ieeju festivālā, kā arī savlaicīgi iegādājies biļeti uz vilcienu papildreisiem lietotnē.

Pērc biļetes ērtāk

Ērtākais veids kā iegādāties biļetes uz lielāko pludmales festivālu Latvijā!

Uzrādi biļeti telefonā

Izvēlies biļešu veidu, veic pirkumu un uzrādi QR kodu pie ieejas teritorijā - iegādātais kods darbosies kā ieejas biļete.

Kā iegādāties festivāla biļetes ar Mobilly?

Reģistrējies un izveido Mobilly kontu par brīvu!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Lietotnē ieraksti savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Pievieno bankas karti un veic pirkumu

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 2.50.