Turaidas muzejrezervāts atrodas Turaidas vēsturiskajā centrā. Daudzveidīgās ekspozīcijas telpās un brīvdabā izstāsta Turaidas stāstu vairāk nekā tūkstoš gadu garumā. Šis stāsts atspoguļo visas Latvijas vēsturi. Turaidas muzejrezervāta viszināmākais objekts ir Turaidas viduslaiku pils un tās galvenais tornis, no kura paveras izcils skats uz Gaujas senieleju un muzejrezervāta 58,34 ha lielo teritoriju. Muzejrezervāts ir bagāts ar arheoloģijas, arhitektūras, vēstures un mākslas pieminekļiem, kas atrodas gan vidē, gan ēkās. Turaidas muzejrezervāta vēstījums atklāj teju 40 paaudžu uzkrāto dzīvesziņu un laikmetu norišu atstātos nospiedumus cilvēces vēsturē. Gadsimtu norises atklājas kopumā iepazīstot visu muzejrezervāta ekspozīciju ar tajā esošo Tautasdziesmu parku, vēstījumu par Gaujas lībiešiem, Turaidas mūra pili, Turaidas koka baznīcu ar tās apkārtni un Turaidas muižu. Smēdē apmeklētājiem ir iespēja satikt kalēju un pašiem izmēģināt savu roku kalēja amatā. Muzejrezervātā izveidotās dabas takas sniedz iespēju tuvāk iepazīt laika gaitā radīto kultūrainavu.

Papildu informāciju atradīsi muzeja mājaslapā.

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Lejupielādē app vai atjauno tās jaunāko versiju

Lietotne ir pieejama Play store, App store un AppGallery

Iegādājies ieejas biļeti un saņem QR kodu

Pēc pirkuma, telefona ekrāna apakšējā daļā parādīsies uznirstošs logs. Spied uz tā, lai aktivizētu QR kodu

Dodies uz muzeju un uzrādi QR kodu

Dodies uz Turaidas muzejrezervātu un uzrādi QR kodu pie ieejas

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Mobilly kontu vari atvērt bez maksas!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Papildini savu Mobilly kontu un veic pirkumu

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 2.50.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni