Vilcienu saraksts un biļetes – Pērc bez rindas | Mobilly

Ietaupi laiku, neejot uz kasēm

Ar Mobilly ātrāk, ērtāk, vienkāršāk.

Pērc lētāk nekā kasē

Cena Mobilly ir par 5% lētāka kā biļešu kasēs

Izplāno savu ceļojumu

Izplāno maršrutu un pērc biļeti vienuviet

Saņem biļeti telefonā

Uzrādi konduktoram biļeti lietotnē vai e-pastā

Aizmirsti garās rindas

Elektronisko biļeti var nopirkt daudz ātrāk

Kā iegādāties biļeti?

Mobilly kontu Tu vari atvērt par brīvu

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Saņem paroli īsziņas formātā un ievadi to lietotnē. Tavs konts ir reģistrēts!

2

Pievieno bankas karti

Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un pērc vilciena biļetes, nepapildinot Mobilly kontu*. Maksa par biļeti tiks noņemta uzreiz no tavas bankas kartes. *Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 3.00.

Par vilcienu biļetēm

Vai 5% atlaide pieejama tikai Mobilly?

Šāda atlaide no otrdienas, 20.augusta, tiek piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras iegādātas internetā un mobilajās lietotnēs. Atlaidi nav iespējams saņemt, apmaksājot braucienu biļešu kasēs.

Kāda veida vilciena biļetēm tiek piemērota 5% atlaide?

Atlaide tiek piemērota visām vilcienu biļetēm, kuras šobrīd ir nopērkamas elektroniski, – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei, kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tai skaitā “3+ Ģimenes” biļetei ar 50% vai 90% atlaidi, biļetei turp un atpakaļ, un bagāžas biļetei turp un atpakaļ.

Kā es varu saņemt 5% atlaidi elektroniski iegādātai vilciena biļetei?

Mobilly lietotnē vai mājaslapā redzamās vilcienu biļešu cenas jau aprēķinātas ar 5% atlaidi. Papildus šai vienā pirkumā iespējams saņemt arī “3+ Ģimenes” 50% vai 90% atlaidi.

Vai es varu atgūt naudu par iegādāto vilciena biļeti?

Saskaņā ar veiktajiem grozījumiem 2012. gada 28. augusta Ministru Kabineta noteikumos Nr. 599 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība”, kuri stājās spēkā 2016. gada 4. martā, dīzeļvilciena biļeti vari atgriezt, ja līdz reisa atiešanai ir atlikušas vairāk nekā divas stundas. Summa, ko iespējams atgriezt, ir 75% apmērā no biļetes cenas.Lai atgrieztu naudu par iegādāto dīzeļvilciena vai elektrovilciena biļeti, sūti e-pastu uz [email protected], norādot telefona numuru, no kura tika veikta biļetes iegāde, maršrutu, reisu un laiku, kā arī biļetes atgriešanas iemeslu, vai arī zvani mums uz 1859*.* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Uzņēmums, kurā strādāju, ir noslēdzis līgumu ar Mobilly. Vai varu iegādāties vilciena biļeti kā privātpersona?

Jā. Lai gan telefona numurs ir pievienots uzņēmuma kontam, visus pakalpojumus vari apmaksāt arī kā privātpersona. Pēc vēlamā reisa izvēles spied pogu PIRKT un varēsi izvēlēties apmaksas iespēju PRIVĀTAIS KONTS.