Ja vēl neesi pamanījis, tad Mobilly aplikācijā iespējams ziedot dažādām organizācijām un labdarības iniciatīvām. #ZiedoarMobilly

 
Ikvienam, kurš vēlas atbalstīt kādu labdarības projektu, lielākoties ir pieejamas tikai dažas, lietošanas ziņā nedaudz novecojušas izvēles – iemest naudu ziedojuma kastītē, zvanīt uz kādu maksas numuru, nosūtīt maksas īsziņu, vai pārskaitīt ziedojumu uz konkrētās organizācijas kontu. Ja esi lejupielādējis Mobilly aplikāciju, tad vari izmantot iespēju, kas tehniski ir tikpat vienkārša kā stāvvietu apmaksa. Veikt ziedojumu iespējams aplikācijas sadaļā Citi, kā arī ar Latvijā jauno, taču Āzijā un citur Eiropā jau plaši izmantoto, QR koda maksājumu.
 


 


Meklējot biedrības, apvienības, fondus un organizācijas, kas īsteno labdarības projektus, savu izvēli balstām sekojošos nosacījumos – tiem jābūt oficiāli reģistrētiem, ar skaidru labdarības mērķi, kā arī jāatbilst Mobilly kā uzņēmuma vērtībām, kas ir rūpes par vidi un sabiedrību, kādā dzīvojam. Ziedojumu summai nav jābūt lielai, minimālā ziedojuma summa ir 2,50 EUR – tikpat cik maksā tase labas kafijas. 


Ziedošanas kultūru iedzīvinām arī savā ikdienā – gada nogalē Ziemassvētku dāvanām paredzēto summu ziedojām, lai dotu iespēju daļai Latvijas bērnu atgūt pašu svarīgāko – veselību, apmeklējot bezmaksas konsultāciju “Dakteris Poga” programmas ietvaros. Savukārt, mūsu draugus iepriecinājām ar SOS Bērnu ciematu asociācijas svētku kartiņām, kuru iegāde ļāva mums atbalstīt vēl vienu labdarības iniciatīvu.


Ziedot ir pavisam vienkārši, jebkura summa ir nozīmīga! Dāvināsim prieku sev un citiem ne tikai svētkos, bet arī ikdienā!
Lai skaists un mierīgs jaunais gads! 🧡


Tavs Mobilly