Latvijas Nacionālais mākslas muzejs, Mākslas muzejs RĪGAS BIRŽA un Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejs ir pirmie muzeji Latvijā, kas sniedz iespēju ieejas biļeti muzejā iegādāties lietotnē “Mobilly”.

Lai sāktu izmantot jauno pakalpojumu, nepieciešams lejupielādēt vai atjaunot aplikāciju, papildināt Mobilly kontu ar bankas karti, sadaļā “CITI” izvēlēties muzeju apmeklējumam, iegādāties biļeti, saņemt QR kodu un uzrādīt to pie ieejas. Ja tika nopirkta biļete ar skolēna, studenta vai pensionāra atlaidi, lūgums atcerieties paņemt līdzi atbilstošu apliecību.

Latvijas Nacionālā mākslas muzeja direktore Māra Lāce:

“Mēs vēlamies, lai skatītājs justos gaidīts un pasargāts mūsu muzejos. Priecājamies, ka sadarbībā ar Mobilly muzeja apmeklējums kļūst vēl ērtāks un varam piedāvāt attālinātu biļešu tirdzniecību. Pārdomāts lietotnes dizains ļauj viegli veikt savu izvēli, un jau pirmajā dienā vairāki muzeja apmeklētāji ieejas biļeti uzrādīja sava telefona ekrānā.”

Mobilly misija ir atvieglot ikdienu ikvienam mūsu klientam. Prieks, ka mums izdevās to padarīt raitāku gan muzeju darbiniekiem, gan apmeklētājiem. Šis ir jauns risinājums, kā paātrināt biļešu pārbaudes procesu un nodrošināt bezkontakta maksājumus, kas šajā laikā ir tik ļoti nozīmīgi,”

stāsta Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš.

Rūpējoties par drošu muzeja apmeklējumu, pirms došanās uz muzeju veic rezervāciju un izvēlēties piemērotāko apmeklējuma laiku. Ņem vērā, ka ieejas biļete būs jāiegādājas muzejā. Iepriekšējā pieraksta sistēma paredz attālinātu reģistrēšanos muzeja apmeklējumam noteiktos laikos, saņemot izdrukājamas vai elektroniski uzrādāmas bezmaksas biļetes, kas, apmeklējot muzeju, tiks apmainītas pret īstajām biļetēm.

Lielāku interesi par šādas iespējas izmantošanu izrādījuši nelielie muzeji, kuriem telpu platība šobrīd neatļauj uzņemt lielu apmeklētāju daudzumu. Patlaban apmeklējuma iepriekšējā pieraksta sistēmas ieviešanai ir pieteicies Apriķu muzejs, Olaines Vēstures un mākslas muzejs, Jāzepa Vītola memoriālais muzejs “Anniņas”, Kalncempju pagasta Viktora Ķirpa Ates muzejs, Vārkavas novadpētniecības muzejs -tūrisma informācijas centrs, Salacgrīvas novada muzejs, Balvu Novada muzejs, Pastariņa muzejs Tukumā un Maltas vēstures muzejs.

Vairāk par iespēju iegādāties muzeju biļetes lasi šeit.

Rezervē savu biļeti šeit!