Tehnoloģiju uzņēmuma Huawei oficiālajai lietotņu izplatīšanas platformai AppGallery, pievienojusies mobilo norēķinu lietotne Mobilly. Lietotne sniedz iespēju mobilo telefonu lietotājiem veikt gan transporta, gan dažādu pakalpojumu apmaksu visur, kur ir pieejami mobilie sakari.

Lejuplādējot Mobilly lietotni savā viedtālrunī, ikvienam lietotājam būs iespējams ērti un ātri apmaksāt autostāvvietas pakalpojumus, iebraukšanas maksu Jūrmalā, taksometru pakalpojumus, pasta sūtījumus, iegādāties vilcienu un autobusu biļetes, veikt ziedojumus, kā arī norēķināties par citām precēm un pakalpojumiem, kā piemēram, muzeja biļetēm un ēdiena piegādi (Mobilly Labumi klientiem).

“Priecājamies par iespēju pievienoties AppGallery platformai. Šis solis ir likumsakarīgs – mūs un Huawei vieno tādas vērtības kā klientu drošība, ērta pieejamība un vēlme nodrošināt izcilu lietotāja pieredzi. Mobilly pakalpojumi nemitīgi tiek papildināti un kļūst arvien pieejamāki ikvienam, ne tikai stāvvietu un transporta biļešu lietotājiem,” komentē Mobilly vadītājs Ģirts Slaviņš.

“Platforma AppGallery piedāvā plašu globālo un vietējo lietotņu klāstu, un lietotājiem nozīmīgo aplikāciju skaits arvien pieaug. Zinot, cik gaidīta ir Mobilly aplikācija Latvijā un cik ļoti klienti novērtē šo ērto un draudzīgo norēķinu sistēmu, ārkārtīgi priecājamies par Mobilly pievienošanos AppGallery. Mūsu mērķis ir padarīt AppGallery par atvērtu un inovatīvu lietotņu izplatīšanas platformu, kas ir ērti pieejama patērētājiem, un tajā pašā laikā stingri aizsargāt lietotāju privātumu un drošību. Papildus tam, tā ir viena no vadošajām lietotņu platformām pasaulē un 2020. gadā tās popularitāte ir krietni augusi kopējam lejupielāžu skaitam sasniedzot 384.4 miljardus,” stāsta Gunta Kursiša, “Huawei Mobile Services” Biznesa attīstības vadītāja Latvijā.

Ar vairāk nekā 530 miljoniem aktīvo lietotāju mēnesī un 2.3 miljoniem reģistrēto izstrādātāju, Huawei AppGallery ir kļuvusi par vienu no Top 3 lielākajām lietotņu platformām visā pasaulē. Šī platforma darbojas vairāk nekā 170 valstīs, ietver 18 lietotņu kategorijas un piedāvā maziem un lieliem lietotņu izstrādātājiem un uzņēmumiem globālu platformu, lai attīstītu un izplatītu savas lietotnes un pakalpojumus.

Huawei produkti un pakalpojumi pieejami vairāk nekā 170 valstīs, un tos izmanto trešdaļa pasaules iedzīvotāju. ASV, Vācijā, Zviedrijā, Krievijā, Indijā un Ķīnā ir izveidoti 14 pētniecības un attīstības centri. Huawei Consumer BG ir viena no trim Huawei biznesa vienībām, kas aptver viedtālruņus, datorus un planšetdatorus, valkājamās ierīces un mākoņpakalpojumus. Huawei globālais tīkls ir veidots, balstoties uz gandrīz 30 gadu ilgu pieredzi telekomunikāciju nozarē, veicinot jaunākos tehnoloģiskos sasniegumus, kas paredzēti iedzīvotājiem visā pasaulē.

Papildu informācijai: https://consumer.huawei.com/lv/