Šodien, 5.augustā notika otrā vasara.mobilly.lv pateicības akcijas izloze, kurā noskaidroti četri laimīgie vasarīgo piedzīvojumu baudītāji!

Šo akciju uzsākām, jo vēlamies pateikt sirsnīgu paldies ikvienam, kurš veic savus ikdienas maksājumus ar Mobilly!

Ik mēnesi izlozējam trīs mazās pateicības balvas līdz 100 EUR vērtībā, vienu lielo pateicības balvu līdz 300 EUR vērtībā, kas šajā mēnesī ir vakariņas divām personām uz Kāla ezera. Apskati Vakars uz ezera / Dinner on the lake un uzzini vairāk par šo superīgo piedzīvojumu! Un, protams, pēdējā izlozē 2. septembrī kāds no Mobilly aktīvajiem klientiem saņems pagaidām vēl noslēpumā tīto milzu pateicības balvu!

Akcijas ietvaros jau notikušas divas izlozes – tās notika 1. jūlijā un 5. augustā un joprojām skatāmas Facebook live ierakstos mūsu Facebook lapā. Lai sekotu izlozēm līdz tiešraidē, kā arī uzzinātu aktuālākos jaunumus un saņemtu īpašus piedāvājumus, pievienojies mūsu Facebook grupai Mobilly draugi!

Bet tagad *drumroll* – otrās izlozes rezultāti:

Mazās pateicības balvas līdz 100 EUR vērtībā saņem:

  • 264008XX;
  • 246650XX;
  • 286591XX.

Lielo pateicības balvu līdz 300 EUR vērtībā saņem:

  • 254489XX.

Rezervisti gadījumiem, kad uzvarētājs no balvas atteiksies, nebūs tiesīgs to saņemt vai nebūs sasniedzams, ir:

  • 291824XX;
  • 295449XX;
  • 297283XX;
  • 288307XX.

Apsveicam visus šīs dienas uzvarētājus un ar nepacietību gaidām nākamo izlozi, taču esam parūpējušies arī par foršiem pārsteigumiem visa mēneša garumā!

Šomēnes Mobilly sarūpējis divus piedzīvojumus, kuriem vari sekot online:

  • Tieši šodien Alise un Mārtiņš Mičuļi dodas #CeļoarMobilly piedzīvojumā uz Liepāju! Instagram platformā varēsi redzēt kā viņiem klājas, video atskats gaidāms pēc kāda laika un par to noteikti pastāstīsim.

Mūsu Facebook pasākumu sadaļā katru mēnesi vari pievienoties pārgājienam uz kādu attālāku Latvijas nostūri kopā ar Movement Spontaneous – nākamais pārgājiens gaidāms septembrī!

Ja pats nosaki savu piedzīvojumu maršrutu, dalies ar redzēto un piedzīvoto Instagram vai Facebook, pievieno #CeļoarMobilly, lai varam iedvesmoties gan mēs, gan mūsu sekotāji. Katru nedēļu līdz pat septembra sākumam vienreiz nedēļā izlozēsim laimīgo, kurš saņems savā Mobilly maciņā 10 EUR jauniem piedzīvojumiem!

Tu esi pelnījis lielisku vasaru!
Tavs Mobilly