Iegādājies gardu kafiju, maksā ar Mobilly!

Rocket Bean komanda sēdusies savā Omnibusā, lai dotos ceļā un parūpētos par ikviena kafijas cienītāja drošību un labsajūtu. Katru dienu Omnibuss kursēs konkrētā maršrutā Rīgā, piestājot dažādās pieturvietās, lai pasniegtu svaigi grauzdētu, veselīgu un uz vietas pagatavotu kafiju.

Omnibusā ne tikai tiks gatavoti kafijas dzērieni, bet arī būs pieejamas kafijas pupiņas, kuras, ja būs nepieciešams, Rocket Bean komanda samals nepieciešamajam pagatavošanas veidam, lai labu kafiju vari baudīt arī mājās. Tuvākajām pieturvietām seko līdzi šeit vai sociālajos tīklos un nāc pakaļ svaigi gatavotai kafijai! Iegaumē – pasūtījumus Omnibusam iespējams veikt tikai ar Mobilly lietotni. Pasūtījumu veic vēl esot mājās, lai izvairītos no liekas drūzmēšanās. Viss, kas jādara – lejupielādē Mobilly lietotni, atver “Rocket Bean Roastery” sadaļu un pasūti sev vēlamo kafijas dzērienu un kafijas pupiņas!

Veic pirkumu pāris vienkāršos soļos!

Lejupielādē lietotnes jaunāko versiju

Tā ir pieejama Android 5.1, IOS 9+ vai jaunāku operētājsistēmu versiju lietotājiem

Iegādājies kafiju Mobilly lietotnē

Izvēlnē CITI atrodi pakalpojuma sadaļu, atver to un norādi sev vēlamo pakalpojumu

Skenē pirkuma QR kodu

Dodies uz sev tuvāko Ominbusa pieturu 48 stundu laikā un uzrādi QR kodu Rocket Bean komandai

Saņem pirkumu un baudi gardu kafiju

Ja pirkums netiek apstiprināts, pārliecinies, vai skenē pareizo kodu un sazinies ar mums

Kā veikt pirkumu ar Mobilly?

Mobilly kontu Tu vari atvērt par brīvu!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Pievieno bankas karti un veic pirkumu!

Pievieno savu bankas karti Mobilly aplikācijā un veic pirkumu! Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 2.50.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni