Dodies uz festivālu un saņem saldējumu bez maksas!

Saldējuma festivāls ir saldākais Jūrmalas Kūrorta svētku notikums, kas Dzintaru pludmalē iepretim Turaidas ielas izejai norisināsies šī gada 25. maijā no plkst. 11.00 līdz 19.00. Iegādājoties Jūrmalas iebraukšanas caurlaidi vai vilciena biļeti uz Jūrmalu Mobilly lietotnē, Tev būs iespēja saņemt bezmaksas saldējumu.

Visu festivāla laiku Tev būs iespēja Mobilly lietotnē arī iegādāties saldējumu un saņemt to Mobilly teltī, ko meklē festivāla teritorijā.

Vairāk info:  www.saldejumafestivals.lv

Kā saņemt bezmaksas saldējumu ar Mobilly?

Lejupielādē Mobilly lietotni vai atjauno tās jaunāko versiju

Tā ir pieejama Android 5.1, IOS 9+ vai jaunāku operētājsistēmu versiju lietotājiem

Iegādājies vilciena biļeti vai Jūrmalas iebraukšanas caurlaidi

Vilciena biļetes galamērķim jāatrodas posmā no Priedaines līdz Ķemeriem

Saņem saldējuma kuponu ar QR kodu

Kuponu saņems pirmie 3000 akcijas dalībnieki

Dodies uz Mobilly telti un saņem bezmaksas saldējumu

Telts atradīsies Dzintaru pludmalē, pie izejas no Turaidas ielas

Kā iegādāties saldējumu ar Mobilly?

Mobilly kontu Tu vari atvērt par brīvu!

1

Lejupielādē lietotni telefonā

Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Nākamajā mirklī saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē un tavs konts ir reģistrēts!

2

Papildini kontu un veic pirkumu

Pievieno bankas karti Mobilly lietotnē un papildini savu Mobilly kontu. Pirmo reizi pievienojot bankas karti mājas lapā, nepieciešams papildināt Mobilly kontu par minimālo summu EUR 2.50.

Jūrmalas caurlaide

Kā rīkoties, ja reizēm gadās aizmirst samaksāt par iebraukšanu?

Jau ceturto gadu Mobilly uzņēmumiem piedāvā izmantot Jūrmalas caurlaides rezerves apmaksas sistēmu, kas palīdz samazināt sodu apjomu gadījumos, kad aizmirsts iegādāties caurlaidi.Ar mūsu piedāvāto pakalpojumu 2023. gadā klienti ietaupīja 600 628 EUR: iepazīsties ar pakalpojumu šeit!

Kur ir iespējams apskatīt visas veiktās apmaksas ar Mobilly par iebraukšanu Jūrmalā?

Autorizējoties Mobilly mājaslapā savā profilā, atskaiti atradīsi sadaļā Izraksts -> Darījumi/Darījumi pie rēķina.

Norādot vēlamo laika posmu no, līdz un uzspiežot pogu Nosūtīt, saņemsi nepieciešamo atskaiti.

Kā pārliecināties, ka iebraukšanas nodeva ir samaksāta?

Pēc pakalpojuma apmaksas Tu saņemsi apstiprinājuma paziņojumu īsziņas vai pašpiegādes paziņojuma veidā. Šī īsziņa vai pašpiegādes paziņojums ir apliecinājums nodevas apmaksai un pieprasījuma gadījumā ir jāuzrāda policijas darbiniekam.

Kā apmaksāt Jūrmalas caurlaidi?

Jūrmalas caurlaidi iespējams apmaksāt ar mobilo lietotni, sūtot īsziņu vai pievienojot maksu mobilā telefona rēķinam.Apmaksa ar mobilo lietotni:Lai iegādātos vienas dienas iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā, dodies uz sadaļu Stāvvietas, izvēlies tarifu zonu J un spied START*.*Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.Papildini Mobilly kontu:


  • ar bankas karti Mobilly lietotnē, sadaļā Mana karte. Ievadi summu un papildini Mobilly kontu;

  • ar bankas karti vai internetbanku Mobilly mājaslapā, sadaļā Papildināšana. Ievadi summu un papildini Mobilly kontu.Apmaksa sūtot īsziņu:Ja vēlies apmaksu veikt no Mobilly konta, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: START AUTO J, kur AUTO – Tavs auto numurs.!Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.Ja vēlies apmaksu veikt pie mobilā telefona rēķina, tad sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: MSTART AUTO J, kur AUTO – Tavs auto numurs.

Apmaksa pie mobilā telefona rēķina:

Ja esi LMT, Bites vai TELE2 pēcapmaksas klients, Tu vari pievienot maksu par Jūrmalas vienreizējo caurlaidi savam telefona rēķinam*.Lai to izdarītu, ir jāsūta: MSTART atstarpe AUTO atstarpe J uz numuru 1859**. AUTO – Tavs automašīnas numurs.Īsziņas piemērs: MSTART AA1234 JVienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir 3 EUR.* Pakalpojums pieejams LMT, Bite un TELE2 pēcapmaksas klientiem, par darījuma apkalpošanu operators piemēro komisijas maksu.** Mobilly finanšu transakcijas maksa – EUR 0.17.

Kad ir jāiegādājas Jūrmalas dienas caurlaide?

Dienas caurlaide ir jāiegādājas tajā kalendārajā datumā, kad iebrauc Jūrmalā, turklāt apmaksu var veikt arī pēc iebraukšanas pilsētā. Caurlaide ir derīga līdz iegādes dienas plkst. 23.59. Iebraukt un izbraukt šajā laikā var vairākkārt.