Ko mēs piedāvājam?

Stāvlaukumiem ar barjeru

Piedāvājam integrācijas ar lielākajiem stāvvietu sistēmu piegādātājiem, kā arī barjeru kontrolieri, kas ļauj vadīt jebkuru barjeru ar Mobilly lietotni.

Atvērta tipa stāvlaukumiem

Pieejama WEB balstīta stāvvietu kontroles sistēma, kas dod iespēju pārbaudīt apmaksas ar viedtālruņa palīdzību un piedāvā risinājumu bezmaksas laika pieteikšanai.

Stāvvietām ar numuru atpazīšanu

Piedāvājam Mobilly Automatic pakalpojumu - iespēju klientiem veikt automātisku stāvvietas apmaksu

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu kļūt par Mobilly sadarbības partneri, piedāvājot autostāvvietas apmaksas pakalpojumus?

Viss ir ļoti vienkārši – sazinies ar mums, rakstot uz [email protected]. Paraksti sadarbības līgumu un stāvlaukums būs atrodams Mobilly lietotnē vairāk nekā 220 000 klientiem!

Ko es iegūšu, ja pieslēgšu Mobilly?

Pieslēdzot Mobilly iegūsi iespēju sadarboties ar vairāk nekā 5000 juridiskām personām un vairāk nekā 220 000 individuāliem klientiem.


Mobilly pakalpojumi ir ērti ne tikai klientiem, bet arī īpašniekiem un apsaimniekotājiem – atskaites pieejamas tiešsaistē, sekot līdzi ienākumiem iespējams viegli saprotamos periodu pārskatos. Mēs sadarbojamies ar lielākajiem autoparkiem un piedāvājam vienu no labākajiem klientu servisiem Latvijā.


Vai zināji, ka vairākums cilvēku izvēlās savu auto atstāt stāvvietās, kurās iespējams maksāt ar Mobilly?

Vai Mobilly veic arī stāvvietu kontroli?

Mobilly nodrošina laika uzskaiti un apmaksu, bet kontroli neveic. Mobilly piedāvā Web balstītu risinājumu kontrolieriem, kurā ērti apskatāmas visas veiktās apmaksas.

Vai jūs sadarbojaties tikai ar stāvvietu īpašniekiem Rīgā?

Ar Mobilly iespējams apmaksāt stāvvietas visā Latvijā. Pašlaik apmaksu ar Mobilly izmanto stāvvietu īpašnieki ne tikai Rīgā, bet arī Ventspilī, Daugavpilī, Vaidavā, Saulkrastos, Carnikavā un citās pilsētās.

Ar kādām sistēmām Mobilly ir integrēts?

Mobilly piedāvā integrācijas ar lielākajiem stāvvietu sistēmu piegādātājiem Latvijā – FidPark, HiPark, Softra un Rewind. Ja tavā stāvvietā ir izvietota cita sistēma, taču vēlies sadarboties ar mums – sazinies, rakstot uz [email protected].


Ja tu vēl tikai plāno izveidot maksas stāvlaukumu ar prieku ieteiksim labāko risinājumu, kurš būs vispiemērotākais tieši tavām vajadzībām.