Izvēlies sev nepieciešamo līgumu

Jūsu klientiem būs iespēja veikt apmaksu par pakalpojumiem vai precēm, izmantojot visērtāko Mobilly lietotni un vienu no pozitīvāk vetrētajiem klientu servisiem Latvijā. Izvēloties sadarbību ar mums, savā rīcībā iegūsiet risinājumus, kas atbilst tieši Jūsu vajadzībām, kā arī ērtas iekmēnešas atskaites tiešsaitē un elastību procesu virzīšanā.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu kļūt par Mobilly sadarbības partneri, piedāvājot autostāvvietas apmaksas pakalpojumus?

Viss ir ļoti vienkārši – sazinies ar mums, rakstot uz [email protected]. Paraksti sadarbības līgumu un stāvlaukums būs atrodams Mobilly lietotnē vairāk nekā 350 000 klientiem!

Ko es iegūšu, ja pieslēgšu Mobilly?

Pieslēdzot Mobilly iegūsi iespēju sadarboties ar vairāk nekā 7000 juridiskām personām un vairāk nekā 350 000 individuāliem klientiem.


Mobilly pakalpojumi ir ērti ne tikai klientiem, bet arī īpašniekiem un apsaimniekotājiem – atskaites pieejamas tiešsaistē, sekot līdzi ienākumiem iespējams viegli saprotamos periodu pārskatos. Mēs sadarbojamies ar lielākajiem autoparkiem un piedāvājam vienu no labākajiem klientu servisiem Latvijā.


Vai zināji, ka vairākums cilvēku izvēlās savu auto atstāt stāvvietās, kurās iespējams maksāt ar Mobilly?

Vai Mobilly veic arī stāvvietu kontroli?

Mobilly nodrošina laika uzskaiti un apmaksu, bet fizisku kontroli neveic. Stāvvietu īpašniekiem piedāvājam autostāvvietas lietošanas laika kontroles sistēmu, kas tiek veikta ar videokamerām, reģistrējot Transportlīdzekļu reģistrācijas numurus (iebraucot stāvvietā un izbraucot no tās) un veicot stāvvietas lietošanas laika uzskaiti.Mobilly piedāvā Web balstītu risinājumu kontrolieriem, kurā ērti apskatāmas visas veiktās apmaksas.

Vai jūs sadarbojaties tikai ar stāvvietu īpašniekiem Rīgā?

Ar Mobilly iespējams apmaksāt stāvvietas visā Latvijā. Pašlaik apmaksu ar Mobilly izmanto stāvvietu īpašnieki ne tikai Rīgā, bet arī Ventspilī, Daugavpilī, Vaidavā, Saulkrastos, Carnikavā un citās pilsētās.

Ar kādām sistēmām Mobilly ir integrēts?

Mobilly piedāvā integrācijas ar lielākajiem stāvvietu sistēmu piegādātājiem Latvijā – FidPark, HiPark, Softra un Rewind. Ja tavā stāvvietā ir izvietota cita sistēma, taču vēlies sadarboties ar mums – sazinies, rakstot uz [email protected].


Ja tu vēl tikai plāno izveidot maksas stāvlaukumu ar prieku ieteiksim labāko risinājumu, kurš būs vispiemērotākais tieši tavām vajadzībām.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni