Informācija par sīkdatņu (cookies) izmantošanu

Lejuplādēt dokumentu

Šajā dokumentā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana www.mobilly.lv tīmekļa vietnē un lietotnē, norādīti to lietošanas mērķi, kā arī lietotāju tiesības izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.

 

Sīkdatnes palīdz sniegt, uzlabot un aizsargāt Mobilly pakalpojumus, nodrošinot klienta vajadzībām piemērotākus risinājumus, kā arī ērtāku un drošāku lietošanas pieredzi.

 

Kas ir sīkdatnes (cookies)?

Sīkdatnes – ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram: Internet Explorer, Firefox, Google Chrome, Safari u.c.) saglabā tīmekļa lietotāja datorā, planšetdatorā vai viedtālrunī. Izmantojot sīkdatnes, tīmekļa vietnes un lietotnes var saglabāt arī tīmekļa lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes parasti satur informāciju par tīmekļa vietnes vai lietotnes nosaukumu, to uzglabāšanas ilgumu ierīcē un unikālo numuru. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne vai lietotne  iegūst informāciju, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt. Lietotājs var atspējot vai ierobežot sīkdatņu izmantošanu, taču bez sīkdatnēm nebūs iespējams pilnvērtīgi izmantot visas vietņu funkcijas.

 

Kādas sīkdatnes izmanto mobilly.lv un kādi ir to lietošanas mērķi?

Tīmekļa vietnē Mobilly.lv izmanto vairāku veidu sīkdatnes. Tās atšķiras ar izmantošanas mērķiem un glabāšanas ilgumu. Ar laiku izmantotās sīkdatnes var tikt atjaunotas un pielāgotas pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas vajadzībām.

Galvenie sīkdatņu lietošanas mērķi ir šādi:

Lietotāja autentifikācija– nodrošina lietotāja atpazīšanu.

Pakalpojumu nodrošināšana un uzturēšana– sīkdatnes, kas funkcionāli atbalsta Mobilly pakalpojumu nodrošināšanu.

Interneta vietnes drošība un pakalpojumu integritāte– sīkdatnes, kas palīdz veidot pakalpojumus, radot labāku klienta pieredzi un drošāku interneta vietnes izmantošanu.

Lietošanas statistika un analīze– nodrošina informāciju par to, kā un cik bieži tiek izmantotas Mobilly interneta vietne un kādi meklēšanas rīki tiek izmantoti. Sīkdatņu statistika var tikt iegūta arī no sadarbības partneru interneta vietnēm.

Pakalpojumu piedāvāšana un klientu vajadzību analīze– sīkdatnes, kas nodrošina klienta vajadzībām atbilstošāko piedāvājumu izstrādi.

 

Trešo pušu sīkdatnes

Mobilly tīmekļa vietnē var tikt izmantota trešo pušu sīkdatņu informācija. Lietotājam var tikt parādīti atbilstošākie piedāvājumi arī sadarbības partneru interneta resursos. Šādai analīzei tiek lietoti šādi rīki:

  • Google inc. rīkiGoogle Analytics, Doubleclick, Google Tag Manager un GA Audiences.  Vairāk par šo rīku sniegto pakalpojumu noteikumiem un to privātuma politiku var uzzināt interneta vietnē: Google Analytics privātums ŠEIT un noteikumi ŠEIT
  • Facebook Ireland ltd. rīkiFacebook Custom Audience unFacebook Connect,vairāk par šo rīku privātuma politiku var uzzināt interneta vietnē: Facebook privātuma politika ŠEIT
  • Hotjar, vairāk par šī rīka privātuma politiku var iepazīties interneta vietnē: ŠEIT 

 

Mobilly mobilā lietotne izmanto Facebook Ireland ltd. rīku Meta Pixel, kas nodrošina informācijas apkopošanu par to, kā un cik bieži tiek izmantota Mobilly mobilā lietotne, kā arī, ja lietotājs tam piekritis – ļauj Mobilly attēlot pielāgotas reklāmas saviem lietotājiem sociālajos tīklos. Vairāk par šo rīku var uzzināt ŠEIT.

 

Kā lietotājs var izvēlēties un mainīt sīkdatņu izmantošanu?

Ja nevēlaties, lai Jūsu lietotajās ierīcēs tiktu izmantotas sīkdatnes, Jūs varat mainīt pārlūkprogrammas drošības iestatījumus vai atzīmēt to Mobilly mobilās lietotnes iestatījumos. Pievērsiet uzmanību, ka izmaiņas drošības iestatījumos jāveic katrai pārlūkprogrammai atsevišķi un izmantotās iestatījumu metodes var atšķirties ne tikai atšķirīgām pārlūkprogrammām, bet arī atšķirīgām pārlūkprogrammu versijām.

 

Tomēr atcerieties, ka bez sesijas sīkdatņu apstiprināšanas Mobilly tīmekļa vietnē, Jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot Mobilly pakalpojumus.

 

Sīkdatņu pārvaldīšana

Lielākā daļa tīmekļa pārlūkprogrammu sākotnēji ir iestatītas tā, lai automātiski pieņemtu sīkdatnes. Jūs varat izmainīt iestatījumus, lai bloķētu sīkdatnes vai saņemtu brīdinājumus, kad sīkdatnes tiek sūtītas uz Jūsu iekārtu. Izlasiet pārlūkprogrammas lietošanas instrukcijas vai atveriet palīdzības ekrānu, lai uzzinātu vairāk par to, kā mainīt pārlūkprogrammas iestatījumus.

 

Plašāk par ES sīkdatņu normatīvajiem aktiem var uzzināt ŠEIT

 

Kur var saņemt papildu informāciju?

Par sīkdatņu izmantošanu Mobilly tīmekļa vietnē un Jūsu personas datu drošu apstrādi atbild SIA “Mobilly”.

Ja rodas jautājumi vai ieteikumi, aicinām rakstīt uz [email protected]

 

 

Lejuplādēt dokumentu
Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni