Mobilly labumi

Kā varu kļūt par sadarbības partneri un sniegt labumus saviem darbiniekiem?

Ja vēlies kļūtu par sadarbības partneri un sniegt labumus saviem darbiniekiem, sūti ziņu uz [email protected]. Pielāgosim piedāvājumu uzņēmumam nepieciešamajām labumu grupām un izveidosim sadarbību ar uzņēmuma darbinieku iecienītākajiem ēdinātājiem un pakalpojumu sniedzējiem citās labumu grupās.

Kā rīkoties, ja apmaksa netiek pieņemta?

Apmaksa ar Mobilly pieejama lietotnē norādītajās pakalpojumu sniegšanas vietās. Ja personāls atsakās pieņemt apmaksu, tad sazinies ar mūsu klientu servisu, zvanot 1859!

Kā varu pieteikties labumu saņemšanai?

Lai saņemtu labumus, pastāsti par šo iespēju savam darba devējam un aicini sazināties ar mums, rakstot [email protected].

Kādi labumi šobrīd pieejami?

Jaunā lietotne piedāvā norēķinus jau vairāk nekā 580 tirdzniecības vietās pie 118 dažādiem uzņēmumiem, arvien paplašinot sadarbības partneru un norēķinu iespēju loku.

Kādi ir uzņēmuma ieguvumi, izmantojot šo sistēmu?

Darba devēji, izmantojot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” noteikto, vienam darbiniekam gada laikā drīkst apmaksāt ēdināšanas izdevumus līdz pat 480 EUR apmērā (vidēji 40 EUR mēnesī). Par šīm izmaksām uzņēmumam nav jāmaksā darba spēka nodokļi ‒ sociālais nodoklis un iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Tādējādi gan darbinieki, gan uzņēmumi līdzās ērtākai pakalpojuma izmantošanai iegūst arī papildu finansiālu labumu. Darba devēju ietaupījums, apmaksājot ēdināšanas izdevumus, iespējams līdz pat 45% gadā, salīdzinot ar tāda paša apjoma piemaksu pie darba algas.
Lai saņemtu nodokļu atvieglojumus un izmantotu labumu sistēmu, nepieciešams noslēgt darba koplīgumu, ko darbinieku arodu organizācija vai darbinieku pilnvaroti pārstāvji, ja šādas organizācijas nav, slēdz ar darba devēju par darba, tā samaksas un sociālās aizsardzības nosacījumiem. Ja šāds līgums nav noslēgts, mēs nodrošinām rīku, kas ļauj to noslēgt elektroniski.

Kā strādā labumu sistēma?

Uzņēmums piešķir darbiniekiem labumus, piešķirtā summa redzama Mobilly labumu lietotnē. Mobilly slēdz līgumus un norēķinās ar uzņēmuma izvēlētajiem tirgotājiem. Darba devējs lietotājus, maciņu saturu un labumu grupas pārvalda ērtā administrācijas panelī un automātiski saņem nepieciešamās atskaites grāmatvedībai. Darbinieks izvēlas tirgotāju un norēķinās ar lietotni.

Kādēļ neredzu šādu iespēju savā lietotnē?

Ja Mobilly lietotnē, sadaļā “Citi” neredzi sava uzņēmuma labumu izvēlni, tad pārliecinies vai lieto jaunāko lietotnes versiju un vai Tavam uzņēmumam ir noslēgts līgums ar Mobilly par labumu pārvaldības sistēmas lietošanu. Ja Tavam uzņēmumam ir noslēgts līgums, bet izvēlni savā lietotnē neredzi, atjauno lietotni uz jaunāko versiju, to lejupielādējot šeit, vai zvani mūsu klientu servisam uz 1859.

Kur lietotnē atrodama labumu sadaļa?

Ja darba devējs ir pievienojis Tevi labumu sistēmai, sev pieejamos labumus atradīsi, atverot sava uzņēmuma labumu sadaļu lietotnes izvēlnē “Citi”.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni