Abonementi stāvvietām

Kurās stāvvietās var nopirkt abonementus?

Ja stāvvietā ir iespējams nopirkt abonementu, informācija par to būs norādīta Mobilly lietotnē stāvvietas zonas aprakstā.

Kā es varu nopirkt stāvvietas abonementu?

To ātri un ērti var izdarīt Mobilly lietotnē. Atver lietotnē stāvvietas zonu, kurā vēlies nopirkt abonementu, spied "Abonementu apmaksa" un seko tālākām norādēm lietotnē. Ja zonas aprakstā nav norādīta iespēja abonementu apmaksai, šajā stāvvietā nav iespējas nopirkt abonementu.

Vai man ir nepieciešams kāds apliecinājums, ka man ir abonements?

Abonements būs telefonā. Kartīte vai kāds cits apliecinājums nav nepieciešams.

Vai vienu abonementu varu izmantot vairākām automašīnām?

Stāvvietas ir dažādas, ar dažādiem risinājumiem. Stāvvietās, kurās izmantota numuru atpazīšanas sistēma, ir iespēja pievienot vairākas automašīnas vienam abonementam. Ar abonementu vienlaicīgi stāvvietā var atrasties tikai viena no automašīnām. Stāvvietās, kurās nav šāda sistēma, abonements ir piesaistīts automašīnas numuram. Situācijās, kad šajās stāvvietās tomēr nepieciešams nomainīt automašīnas numuru, zvaniet 1859.

Cik ilgi ir derīgs abonements?

Stāvvietās pieejami dažādi abonementu veidi – 7 dienām, mēnesim u.c.. Abonements ir derigs uz izvēlēto laika posmu no apmaksas brīža.

Vai iespējams veikt abonementa atcelšanu?

Par abonementa atcelšanas iespējām sazinies ar mūsu klientu servisu zvanot 22001859. Izpētīsim Tava iegādātā abonementa veidu un sazināsimies ar stāvvietas īpašnieku par anulēšanas iespējām.

Vai abonementu ir iespējams iegādāties no uzņēmuma konta?

Jā, ir iespējams. Ja Tev jau ir piesaistīts Mobilly uzņēmuma konts, tad abonementu vari iegādāties atverot lietotnē stāvvietas zonu, kurā vēlies nopirkt abonementu, spied "Abonementu apmaksa" un sekojot tālākām norādēm lietotnē izvēlies apmaksu no uzņēmuma konta. Ja Tavam uzņēmuma nav Mobilly uzņēmuma konts, tad nepieciešams noslēgt līgumu. Vairāk informācijas atradīsi šeit.

Kāpēc ir ērti pirkt abonementu Mobilly lietotnē?

Lietotnē ir viegli pārskatīt abonementu termiņu, uzstādījumus un jebkurā laikā ir iespējams veikt nepieciešamās izmaiņas. Stāvvietās, kurās ir numuru atpazīšanas sistēma, vienu abonementu iespējams izmantot vairākam automašīnām, kā arī iespējama automātiskā abonementa pagarināšana.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni