Pateicības kampaņa klientiem “Tu esi pelnījis lielisku vasaru!”

Kā piedalīties?

Pavisam vienkārši - lieto jebkuru Mobilly pakalpojumu un laimē!

Izlozē piedalīsies arī tad, ja ikdienā lieto Mobilly kā uzņēmuma darbinieks, izmanto Mobilly labumus, sūti SMS vai maksājumus pievieno pie telefona rēķina, kā arī lieto pakalpojumus, par kuriem Tev nekas nav jāmaksā, piemēram, auto stāvvietas, kur pieejams bezmaksas laiks.

Loterijā tiks iesaistīti visi pilngadīgie Mobilly lietotāji, fiziskas personas, kas ir Mobilly lietojuši privāti vai, noslēdzot uzņēmuma līgumu, laika posmā no 2020. gada 12. marta līdz 2021. gada 31. augustam.

Kā notiks loterija?

Loterija tiks organizēta trīs kārtās:

- pirmajā kārtā piedalīsies katrs Mobilly lietotājs, kas laika posmā no 2020. gada 12.marta līdz 2021. gada 30. jūnijam būs lietojis Mobilly;
- otrajā kārtā piedalīsies katrs Mobilly lietotājs, kas laika posmā no 2020. gada 12.marta līdz 2021. gada 31. jūlijam būs lietojis Mobilly;
- trešajā kārtā piedalīsies katrs Mobilly lietotājs, kas laika posmā no 2020. gada 12.marta līdz 2021. gada 31. augustam būs lietojis Mobilly.

Kad gaidāmas izlozes?

Loterijas izloze notiks tiešsaistē 1. jūlijā, 5. augustā un 2. septembrī un laimētāju telefona numuri tiks publicēti izlozes dienā mājas lapā vasara.mobilly.lv.

Seko jaunumiem šeit!

Īpašas papildu aktivitātes arī mūsu Facebook grupā! Pievienojies!

Kā tiks izvēlēti laimētāji?

Laimētāji tiks noteikti pēc nejaušības principa, izlozējot laimētājus ar datorprogrammas palīdzību. Izlozes tiks veiktas SIA “Mobilly” biroja telpās Rīgā, Dzirnavu ielā 91-k3-20!

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni