Visi jautājumi

Mobilly konta atvēršana

Lejuplādē Mobilly lietotni, ievadi tajā savu telefona numuru, uz kuru saņemsi paroli, ko ievadot lietotnē, pabeigsi reģistrāciju.
Atjaunot pieeju Mobilly kontam - PAROLE - Sūti īsziņu uz 1859, atpakaļ saņemsi paroli, ar ko piekļūt savam kontam www.mobilly.lv vai lietotnē.

Autostāvvietas apmaksas uzsākšana

Sūti īsziņu uz 1859, izvēlies sev nepieciešamo komandu:

  • Uzsākt stāvvietas apmaksu – START AB1221 XAB1221: auto numurs, X: tarifu zona
 
  • Uzsākt stāvvietas apmaksu uz noteiktu laiku – START AB1221 X YYAB1221: auto numurs, X: tarifu zona, YY: vēlamais laiks minūtēs
 
  • Uzsākt stāvvietas apmaksu no sava privātā konta, ja tas pievienots uzņēmumam – PSTART AB1221 XAB1221: auto numurs, X: tarifu zona
 
  • Uzsākt stāvvietas apmaksu nākamam rītam Rīgas Satiksmes autostāvvietā – RSTART AB1221 XAB1221: auto numurs, X: tarifu zona
 
  • Uzsākt stāvvietas apmaksu pie Bite, Tele2 vai LMT rēķina – MSTART AB1221 X AB1221: auto numurs, X: tarifu zona

Autostāvvietas apmaksas apturēšana

Sūti īsziņu uz 1859, izvēlies sev nepieciešamo komandu:

  • Apturēt stāvvietas apmaksu – STOP
 
  • Apturēt stāvvietas apmaksu, ja aktivizētas vairākas automašīnas vienlaicīgi – STOP AB1221 X – AB1221: auto numurs,, X: tarifu zona

Mobilly konta papildināšana

Sūti īsziņu uz 1859, izvēlies sev nepieciešamo komandu:

  • Uzzināt konta atlikumu – KONTS – Atpakaļ saņemsi konta atlikumu;
 
  • Papildināt kontu – TOP XX – XX:  summa par kādu vēlies papildināt. Šī komanda darbojas tikai gadījumā, ja esi Mobilly kontam piesaistījis savu maksājumu karti;
 
  • Pārskaitīt naudu citam klientam – SEND XX YYYYYYYY – XX: summa, YYYYYYYY: saņēmēja tālruņa numurs vai niks.

Dažādi pirkumi

Sūti īsziņu uz 1859, izvēlies sev nepieciešamo komandu:

  • Samaksāt par pirkumu – PAY XX.XX YYYY – XX.XX: summa, YYYY: tirgotāja identifikators
 
  • Iegādāties makšķerēšanas atļauju Alūksnē – COPE AL VARDS UZVARDS VARDS UZVARDS: Jūsu vārds uzvārds

Taksometra braucienu apmaksāšana

Sūti īsziņu uz 1859, izvēlies sev nepieciešamo komandu:

  • Apmaksāt braucienu taksometrā –TX XX.XX AA111 – XX.XX: summa, AA111: taksometra identifikators
 
  • Apmaksāt braucienu taksometrā no sava privātā konta, ja tas pievienots uzņēmumam – PTX XX.XX AA111XX.XX: summa, AA111: taksometra identifikators

Biežāk lietotās SMS komandas

Uzzināt biežāk lietotās komandas – KOMANDA – Sūti īsziņu uz 1859, atpakaļ saņemsi biežāk lietoto komandu SMS piemērus

Kā es varu saņemt atlaidi elektroniskajai vilciena biļetei?

Mobilly lietotnē vai mājaslapā redzamās vilcienu biļešu cenas jau aprēķinātas ar atlaidi, kas attiecas uz biļetēm, kuras nopērkamas elektroniski. Papildus šīm atlaidēm vienā pirkumā iespējams saņemt arī “3+ Ģimenes” 50% vai 90% atlaidi.

Kāda veida atlaides pieejamas vilcienu biļetēm?

Biļetēm, kas tiek tirgotas caur Vienoto biļešu sistēmu:
Ieviešot vienoto sabiedriskā transporta biļešu sistēmu, mainās atlaides apmērs elektroniski iegādātajām biļetēm reisiem visos maršrutos Rīga–Tukums, Rīga – Skulte un Rīga - Sigulda - Valga dzelzceļa līnijās – šobrīd šajās līnijās biļetes Mobilly lietotnē ir nopērkamas lētāk nekā citviet.

• 50% vai 90% atlaide – pērkoti biļeti ar 3+ Ģimenes karti vai Goda ģimenes apliecību.

• Bezmaksas biļete jeb biļete ar 100% atlaidi – šīs biļetes iespējams iegādāties tikai vilciena pasažieru pārvadātāja "Vivi" biļešu kasēs un vilcienā pie konduktora kontroliera.


Biļetēm, kuras netiek tirgotas caur Vienoto biļešu sistēmu pieejamas šāda veida atlaides:
• 5% atlaide pieejama visām vilcienu biļetēm, kuras ir nopērkamas elektroniski – biļetei braucienam vienā virzienā, bagāžas biļetei, kā arī tām biļetēm, kurām jau tiek piemērotas citas atlaides, tai skaitā “3+ Ģimenes” biļetei ar 50% vai 90% atlaidi un bagāžas biļetei. Šo atlaidi nav iespējams saņemt, pērkot biļeti kasē.

• 10% atlaide - no 2020.gada 15. janvāra elektroniski pārdotajām viena brauciena biļetēm ar braukšanas maksu, sākot no 2.50 euro (ieskaitot), tiek piemērota atlaide 10%, savukārt e-biļetēm, kuru cena ir zemāka par 2.50 euro, atlaide saglabājas 5%. Šo atlaidi nav iespējams saņemt, pērkot biļeti kasē.

• 50% vai 90% atlaide – pērkoti biļeti ar 3+ Ģimenes karti vai Goda ģimenes apliecību.

• Bezmaksas biļete jeb biļete ar 100% atlaidi – šīs biļetes iespējams iegādāties tikai vilciena pasažieru pārvadātāja "Vivi" biļešu kasēs un vilcienā pie konduktora kontroliera.

Kādi produkti pieejami apmaksai ar Mobilly?

Visās KOOL DUS: kafija, tēja, karstā šokolāde, brieža vai liellopa gaļas burgeris no siltumvitrīnas, portugāļu krēma kūciņa “Pastel de nata”.
KOOL DUS “Jūrmalas šoseja”: kafija, tēja, karstā šokolāde, brieža vai liellopa gaļas burgeris no siltumvitrīnas, portugāļu krēma kūciņa “Pastel de nata”, zupa “Soļanka”, vaniļas saldējums, šokolādes saldējums, zemeņu aukstais dzēriens (no aparāta).

Kā varu saņemt lietotnē saņemtos produktus?

Lai saņemtu preci, dodies pie pārdevēja un uzrādi lietotnē, sadaļā KOOL redzamos pirkumu kvadrātkodus. Ja esi izvēlējies veikt pirkumu Jūrmalas KOOL DUS, tad vari nestāvēt rindā un doties noskenēt kodu pie pašapkalpošanās skenera. Pēc apstiprinājuma signāla paņem pirkumu un turpini ceļu!

Cik ilgā laikā man ir jāierodas pēc iegādātās preces?

Preci izvēlētajā KOOL DUS jāizņem 24 stundu laikā pēc tās iegādes Mobilly lietotnē.

Kvadrātkodu nav iespējams noskenēt, kā rīkoties?

Ja pirkums netiek apstiprināts, pārliecinies, vai atrodies pareizajā KOOL DUS un vai skenē pareizo kodu.

Kādēļ lietotnē jānorāda savu personas kodu?

Mobilly, uzsākot un sniedzot pakalpojumus, ir pienākums veikt Tavas personas identifikāciju un atbilstoši likumu prasībām iegūt Tavu vārdu, uzvārdu un personas kodu (ja tāds nav – dzimšanas datumu) un citu informāciju saskaņā ar Mobilly elektroniskās naudas konta atvēršanas un apkalpošanas līgumā norādīto. Mobilly, kā finanšu iestādes darbību uzrauga Latvijas Banka. Šāda veida klienta identifikācija nepieciešama, jo Mobilly ir jāizpilda gan “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma” prasības, gan arī citu normatīvo aktu prasības, kas aizliedz iespēju personai anonīmi vai, izmantojot viltotus datus, veikt darījumus.

Kā varu kļūt par sadarbības partneri un sniegt labumus saviem darbiniekiem?

Ja vēlies kļūtu par sadarbības partneri un sniegt labumus saviem darbiniekiem, sūti ziņu uz [email protected]. Pielāgosim piedāvājumu uzņēmumam nepieciešamajām labumu grupām un izveidosim sadarbību ar uzņēmuma darbinieku iecienītākajiem ēdinātājiem un pakalpojumu sniedzējiem citās labumu grupās.

Kā rīkoties, ja apmaksa netiek pieņemta?

Apmaksa ar Mobilly pieejama lietotnē norādītajās pakalpojumu sniegšanas vietās. Ja personāls atsakās pieņemt apmaksu, tad sazinies ar mūsu klientu servisu, zvanot 1859!

Kā varu pieteikties labumu saņemšanai?

Lai saņemtu labumus, pastāsti par šo iespēju savam darba devējam un aicini sazināties ar mums, rakstot [email protected].

Kādi labumi šobrīd pieejami?

Jaunā lietotne piedāvā norēķinus jau vairāk nekā 580 tirdzniecības vietās pie 118 dažādiem uzņēmumiem, arvien paplašinot sadarbības partneru un norēķinu iespēju loku.

Kādi ir uzņēmuma ieguvumi, izmantojot šo sistēmu?

Darba devēji, izmantojot likumā “Par iedzīvotāju ienākuma nodokli” noteikto, vienam darbiniekam gada laikā drīkst apmaksāt ēdināšanas izdevumus līdz pat 480 EUR apmērā (vidēji 40 EUR mēnesī). Par šīm izmaksām uzņēmumam nav jāmaksā darba spēka nodokļi ‒ sociālais nodoklis un iedzīvotāju ienākuma nodoklis. Tādējādi gan darbinieki, gan uzņēmumi līdzās ērtākai pakalpojuma izmantošanai iegūst arī papildu finansiālu labumu. Darba devēju ietaupījums, apmaksājot ēdināšanas izdevumus, iespējams līdz pat 45% gadā, salīdzinot ar tāda paša apjoma piemaksu pie darba algas.
Lai saņemtu nodokļu atvieglojumus un izmantotu labumu sistēmu, nepieciešams noslēgt darba koplīgumu, ko darbinieku arodu organizācija vai darbinieku pilnvaroti pārstāvji, ja šādas organizācijas nav, slēdz ar darba devēju par darba, tā samaksas un sociālās aizsardzības nosacījumiem. Ja šāds līgums nav noslēgts, mēs nodrošinām rīku, kas ļauj to noslēgt elektroniski.

Kā strādā labumu sistēma?

Uzņēmums piešķir darbiniekiem labumus, piešķirtā summa redzama Mobilly labumu lietotnē. Mobilly slēdz līgumus un norēķinās ar uzņēmuma izvēlētajiem tirgotājiem. Darba devējs lietotājus, maciņu saturu un labumu grupas pārvalda ērtā administrācijas panelī un automātiski saņem nepieciešamās atskaites grāmatvedībai. Darbinieks izvēlas tirgotāju un norēķinās ar lietotni.

Kādēļ neredzu šādu iespēju savā lietotnē?

Ja Mobilly lietotnē, sadaļā “Citi” neredzi sava uzņēmuma labumu izvēlni, tad pārliecinies vai lieto jaunāko lietotnes versiju un vai Tavam uzņēmumam ir noslēgts līgums ar Mobilly par labumu pārvaldības sistēmas lietošanu. Ja Tavam uzņēmumam ir noslēgts līgums, bet izvēlni savā lietotnē neredzi, atjauno lietotni uz jaunāko versiju, to lejupielādējot šeit, vai zvani mūsu klientu servisam uz 1859.

Kur lietotnē atrodama labumu sadaļa?

Ja darba devējs ir pievienojis Tevi labumu sistēmai, sev pieejamos labumus atradīsi, atverot sava uzņēmuma labumu sadaļu lietotnes izvēlnē “Citi”.

Ar kādām sistēmām Mobilly ir integrēts?

Mobilly piedāvā integrācijas ar lielākajiem stāvvietu sistēmu piegādātājiem Latvijā – FidPark, HiPark, Softra un Rewind. Ja tavā stāvvietā ir izvietota cita sistēma, taču vēlies sadarboties ar mums - sazinies, rakstot uz [email protected].
Ja tu vēl tikai plāno izveidot maksas stāvlaukumu ar prieku ieteiksim labāko risinājumu, kurš būs vispiemērotākais tieši tavām vajadzībām.

Vai jūs sadarbojaties tikai ar stāvvietu īpašniekiem Rīgā?

Ar Mobilly iespējams apmaksāt stāvvietas visā Latvijā. Pašlaik apmaksu ar Mobilly izmanto stāvvietu īpašnieki ne tikai Rīgā, bet arī Ventspilī, Daugavpilī, Vaidavā, Saulkrastos, Carnikavā un citās pilsētās.

Vai Mobilly veic arī stāvvietu kontroli?

Mobilly nodrošina laika uzskaiti un apmaksu, bet fizisku kontroli neveic. Stāvvietu īpašniekiem piedāvājam autostāvvietas lietošanas laika kontroles sistēmu, kas tiek veikta ar videokamerām, reģistrējot Transportlīdzekļu reģistrācijas numurus (iebraucot stāvvietā un izbraucot no tās) un veicot stāvvietas lietošanas laika uzskaiti.

Mobilly piedāvā Web balstītu risinājumu kontrolieriem, kurā ērti apskatāmas visas veiktās apmaksas.

Ko es iegūšu, ja pieslēgšu Mobilly?

Pieslēdzot Mobilly iegūsi iespēju sadarboties ar vairāk nekā 7000 juridiskām personām un vairāk nekā 350 000 individuāliem klientiem.
Mobilly pakalpojumi ir ērti ne tikai klientiem, bet arī īpašniekiem un apsaimniekotājiem – atskaites pieejamas tiešsaistē, sekot līdzi ienākumiem iespējams viegli saprotamos periodu pārskatos. Mēs sadarbojamies ar lielākajiem autoparkiem un piedāvājam vienu no labākajiem klientu servisiem Latvijā.
Vai zināji, ka vairākums cilvēku izvēlās savu auto atstāt stāvvietās, kurās iespējams maksāt ar Mobilly?

Kā es varu kļūt par Mobilly sadarbības partneri, piedāvājot autostāvvietas apmaksas pakalpojumus?

Viss ir ļoti vienkārši – sazinies ar mums, rakstot uz [email protected]. Paraksti sadarbības līgumu un stāvlaukums būs atrodams Mobilly lietotnē vairāk nekā 350 000 klientiem!

Kāds ir sadarbības partnera (tirgotāja) līgumu noslēgšanas process?

Pēc Mobilly Sadarbības partnera (tirgotāja) identifikācijas un izpētes prasību izpildes, Mobilly un Sadarbības partneris noslēdz “Tirgotāja elektroniskās naudas konta apkalpošanas un maksājumu pakalpojuma sniegšanas līgumu”.

Līgumi var būt parakstīti gan papīra formātā, gan izmantojot elektronisko parakstu.

Tirgotāja elektroniskās naudas konta apkalpošanas un maksājumu pakalpojuma sniegšanas līgums un citi saistošie dokumenti, kurus nepieciešams aizpildīt un parakstīt ir publicēti šeit.

Kas ir klienta identifikācija?

Atbilstoši normatīvo aktu prasībām, Mobilly ir pienākums identificēt klientu pirms darījuma attiecību uzsākšanas.

Identificējot juridisko personu, Mobilly pārbauda dokumentus, kas apstiprina:
• juridiskās personas dibināšanas vai tiesiskās reģistrācijas faktu;
• ziņas par klienta juridisko adresi;
• pilnvaru vai citus dokumentus, kas apliecina konkrētās fiziskās personas tiesības pārstāvēt juridisko personu darījuma attiecībās ar Mobilly;
• juridiskās personas pārstāvja (fiziskas personas) personu apliecinošu dokumentu;
• personas, kas ir tiesīgas pārstāvēt juridisko personu, izmantojot derīgu personu apliecinošu dokumentu (pase vai personas apliecība);
• citus dokumentus vai informāciju pēc Mobilly pieprasījuma.

Kāpēc Mobilly lūdz saviem klientiem atbildēt uz jautājumiem?

Mobilly ir licencētā elektroniskās naudas iestāde, ar tiesībām sniegt maksājumu pakalpojumus. Mobilly ir jāievēro stingrāki klientu datu apstrādes noteikumi. Tas nozīmē, ka Mobilly ir jāiegūst priekšstats par saviem klientiem un ar tiem saistītajām personām, kā arī par klientu saimniecisko darbību.
Lai saņemtu nepieciešamos datus, esam izveidojuši standarta anketu. Tajā ir iekļauti jautājumi par klientu datiem, kurus Mobilly ir pienākums saņemt no visiem saviem klientiem-tirgotājiem. Klientu izpēti Mobilly veic saskaņā ar “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumu”, likumu “Par nodokļiem un nodevām”, kā arī Latvijas Bankas izdotajiem normatīvajiem noteikumiem.

Kā varu kļūt par Tirgotāju (sadarbības partneri) ?

Sazinies ar mums:

• raksti uz [email protected]
[email protected] (autostāvvietas īpašniekiem)
[email protected] (labumu projektiem)
un vienosimies par sadarbības iespējām.

Aizpildi un paraksti Mobilly Sadarbības partnera anketu un iesniedz Mobilly elektroniskās naudas konta atvēršanai nepieciešamos dokumentus un informāciju. Tirgotāja elektroniskās naudas konta apkalpošanas un maksājumu pakalpojuma sniegšanas līgums un citi saistošie dokumenti, kurus nepieciešams aizpildīt un parakstīt ir publicēti šeit.

Kas ir Mobilly elektroniskā nauda un Tirgotāja elektroniskās naudas konts?

Mobilly elektroniskā nauda – ir elektroniskā nauda, kuru emitē (izlaiž) Mobilly apmaiņā pret reālo naudu un kura kalpo kā norēķinu līdzeklis starp Mobilly klientiem. Elektronisko naudu Mobilly atpērk apmaiņā pret reālo naudu. Mobilly elektroniskās naudas nominālvērtība ir pielīdzināta euro un euro centiem.

Pēc līguma noslēgšanas, Tirgotājam tiek atvērts elektroniskās naudas konts Mobilly. Atvērtajā elektroniskās naudas kontā Mobilly elektroniskās naudas līdzekļi tiek ieskaitīti no Tirgotāja pakalpojumu vai preču pircējiem – Mobilly klientiem. Naudas pārvedumi no pircēju (klientu) kontiem uz Tirgotāja kontu notiek Mobilly slēgtā norēķinu sistēmā.

Pēc elektroniskās naudas atpirkšanas un komisijas piemērošanas saskaņā ar līguma noteikumiem, Tirgotājam tiek izmaksāti naudas līdzekļi uz viņa norādīto norēķinu kontu. Tirgotājs nevar veikt elektroniskās naudas pārskaitījumu citam tirgotājam vai Mobilly klientam.

Ko darīt, ja neizdodas uzsākt Mobilly e-uzlādi?

Sazinies ar mūsu klientu servisu - zvani 1859.

Kādi konektoru tipi pieejami uzlādes stacijās, kurās var maksāt ar Mobilly?

Uzlādes stacijas ir aprīkotas ar trīs standarta tipa konektoriem:

CCS

Type2

CHAdeMO
     

Cik maksā Mobilly e-uzlāde?

Uzlādes cena ir atkarīga no uzlādes stacijas pakalpojuma sniedzēja. Katras stacijas uzlādes cenas vari redzēt Mobilly lietotnē. Dažās uzlādes stacijās pieejama arī apmaksa par Kwh. Apmaksa tiek veikta no Mobilly konta. Aicinām pirms uzlādes uzsākšanas pārbaudīt vai Mobilly kontā pietiek līdzekļu. Ja uzlādes procesā nauda Mobilly kontā beigusies, uzlāde tiks pārtraukta un apmaksa tiks veikta par aktīvo uzlādes posmu.
Ar CSDD uzlādes tīkla cenām iespējams iepazīties šeit.

Kā atrast uzlādes stacijas?

Skenē Mobilly kvadrātkodu, kas izvietots uz uzlādes stacijas, vai atver Mobilly lietotni, sadaļu Citi - Mobilly e-uzlāde un, ja ierīcē ir iespējots GPS, tajā tiks attēlotas tuvākas uzlādes stacijas.

Nepieciešamo staciju iespējams atrast arī kopējā uzlādes staciju sarakstā.

Kas ir Mobilly e-uzlāde?

Mobilly e-uzlāde ir pakalpojums, kas dod iespēju apmaksāt elektroauto uzlādi izmantojot Mobilly lietotni. Šobrīd ar Mobilly vari ērti apmaksāt elektroauto uzlādes pakalpojumus vairāk nekā 536 uzlādes stacijās – 415 Latvijā, 95 Lietuvā un 26 stācijās Igaunijā! Šajās stacijās uzlādei pieejami vairāk nekā 1280 uzlādes spraudņi jeb konektori.

Lietotnē pieejamas “e-mobi” CSDD tīkla stacijas, Ignitis ON, Virši, Energolukss, Elektrum Drive un citas publiski pieejamas un privāto partneru piedāvātās uzlādes stacijas, nodrošinot plašu uzlādes tīklu visa Baltijā.

Pirms uzlādes stacijas izmantošanas, klientam jāiepazīstas ar attiecīgās stacijas pakalpojuma sniedzēja lietošanas noteikumiem.

Kā rīkoties, ja reizēm gadās aizmirst samaksāt par iebraukšanu?

Jau ceturto gadu Mobilly uzņēmumiem piedāvā izmantot Jūrmalas caurlaides rezerves apmaksas sistēmu, kas palīdz samazināt sodu apjomu gadījumos, kad aizmirsts iegādāties caurlaidi.

Ar mūsu piedāvāto pakalpojumu 2023. gadā klienti ietaupīja 600 628 EUR: iepazīsties ar pakalpojumu šeit!

Kā tiks izvēlēti laimētāji?

Laimētāji tiks noteikti pēc nejaušības principa, izlozējot laimētājus ar datorprogrammas palīdzību. Izlozes tiks veiktas SIA “Mobilly” biroja telpās Rīgā, Dzirnavu ielā 91-k3-20!

Kad gaidāmas izlozes?

Loterijas izloze notiks tiešsaistē 1. jūlijā, 5. augustā un 2. septembrī un laimētāju telefona numuri tiks publicēti izlozes dienā mājas lapā vasara.mobilly.lv.

Seko jaunumiem šeit!

Īpašas papildu aktivitātes arī mūsu Facebook grupā! Pievienojies!

Kā notiks loterija?

Loterija tiks organizēta trīs kārtās:

- pirmajā kārtā piedalīsies katrs Mobilly lietotājs, kas laika posmā no 2020. gada 12.marta līdz 2021. gada 30. jūnijam būs lietojis Mobilly;
- otrajā kārtā piedalīsies katrs Mobilly lietotājs, kas laika posmā no 2020. gada 12.marta līdz 2021. gada 31. jūlijam būs lietojis Mobilly;
- trešajā kārtā piedalīsies katrs Mobilly lietotājs, kas laika posmā no 2020. gada 12.marta līdz 2021. gada 31. augustam būs lietojis Mobilly.

Kā piedalīties?

Pavisam vienkārši - lieto jebkuru Mobilly pakalpojumu un laimē!

Izlozē piedalīsies arī tad, ja ikdienā lieto Mobilly kā uzņēmuma darbinieks, izmanto Mobilly labumus, sūti SMS vai maksājumus pievieno pie telefona rēķina, kā arī lieto pakalpojumus, par kuriem Tev nekas nav jāmaksā, piemēram, auto stāvvietas, kur pieejams bezmaksas laiks.

Loterijā tiks iesaistīti visi pilngadīgie Mobilly lietotāji, fiziskas personas, kas ir Mobilly lietojuši privāti vai, noslēdzot uzņēmuma līgumu, laika posmā no 2020. gada 12. marta līdz 2021. gada 31. augustam.

Kurās autostāvvietās var maksāt ar Mobilly?

Šobrīd ar Mobilly var maksāt vairāk nekā 200 autostāvvietās Rīgā, Daugavpilī, Liepājā un citur Latvijā, kā arī par vairāk kā 140 “Ühisteenused AS” autostāvvietām Igaunijas lielākajās pilsētās – Tallinā, Tartu, Narvā un citās. Sarakstu ar aktīvām autostāvvietām kartē var aplūkot šeit.

Cik ilgi ir derīga iegādātā koda biļete?

Neaktivizēta Rīgas koda biļete ir derīga 3 mēnešus.

Mobilly lietotnē ir pieejamas šādas biļetes:
• Mēneša biļete – 30 EUR, derīga 30 dienas kopš pirmās aktivizēšanas reizes;
• Dienas biļetes – 24 stundu (5 EUR), 3 dienu (8 EUR) un 5 dienu (10 EUR) – derīgas atbilstoši izvēlētajam dienu skaitam;
• Laika biļete – 90 minūšu biļete (1,50 EUR) – derīga 90 minūtes kopš pirmās aktivizēšanas reizes.


Visas laika biļetes un mēneša biļete ir derīgas atbilstoši izvēlētajam dienu skaitam un stundām. Piemēram, 3 dienu biļete būs derīga 3 x 24 stundas kopš pirmās aktivizēšanas reizes. Mēneša biļete ir derīga 30 dienas, t.i. 30 x 24 stundas kopš pirmās aktivizēšanas reizes.

Kā jārīkojas, ja vēlos anulēt “Rīgas satiksme” koda biļeti?

Koda biļešu anulāciju nodrošina Rīgas satiksme. Ja ir gadījies iegādāties biļeti, kuru nav plānots izmantot tuvāko 3 mēnešu laikā, lūgums vērsties Rīgas satiksmes klientu apkalpošanas centros. Jautājumu gadījumā droši sazinies ar mums, zvanot 1859!

​​Vai es drīkstu aktivizēt vairākas koda biļetes uzreiz?

Jā, protams. Iekāpjot transporta līdzeklī, aktivizē tik biļetes cik nepieciešams.

Vai iespējams pārsūtīt biļeti citam?

Šobrīd biļešu pārsūtīšana citiem nav iespējama, biļete ir piesaistīta tavai Mobilly lietotnei un kontam.

Kas ir lietotāja atslēga un kam tā domāta?

Lietotnē, sadaļā Profils un iestatījumi vari atrast sadaļu “Rīgas satiksme” lietotāja atslēga. Tas ir katram lietotājam unikāli veidots, šifrēts kods, kurš ļauj no tava telefona piekļūt tavām iegādātajām biļetēm. Ja vēlēsies pārnest savas biļetes uz citu ierīci, ar šī koda palīdzību to būs iespējams paveikt. Iesakām šo kodu saglabāt drošā vietā ne uz sava telefona, lai ierīces pazaudēšanas gadījumā tu varētu atgūt savas iegādātās biļetes.

Kā es varu nopirkt muzeja biļeti ar Mobilly lietotni?

Lejupielādē lietotni vai atjauno tās jaunāko versiju. Izvēlnes joslā uzklikšķini uz sadaļas “Citi” un izvēlies “Muzeji un izstādes”. Izvēlies muzeju, uz kuru vēlies doties un iegādājies biļeti. Uzrādīt kvadrātkoda biļeti vajadzēs pie ieejas muzejā.

Kuros muzejos iespējams iegādāties biļeti ar Mobilly?

Sarakstu ar visiem muzejiem vari atrast šeit vai Mobilly lietotnē sadaļā “Citi”, “Muzeji un izstādes”.

Cik ilgi ir derīga iegādātā muzeja biļete?

Neaktivizēta muzeja biļete ir derīga 3 mēnešus. Muzeja biļete aktivizējas, kad to pie ieejas noskenē muzeja darbinieks.

Kā un kad tiek aktivizēta nopirktā biļete?

Biļete tiek aktivizēta, kad pie ieejas muzejā to noskenē muzeja darbinieks.

Vai es varu nopirkt vairākas biļetes uzreiz?

Jā, protams. Vienā pirkumā iespējams nopirkt līdz 9 biļetēm.

Vai, pērkot muzeja biļeti Mobilly, ir iespējams saņemt atlaides, kas pienākas noteiktām iedzīvotāju grupām?

Jā, pērkot muzeju biļetes Mobilly lietotnē ir iespējams nopirkt gan pilnas maksas biļetes, gan biļetes ar atlaidēm, piemēram, studentiem, skolēniem, senioriem.

Kā es varu anulēt savu iegādāto muzeja biļeti?

Iegādāto muzeja biļeti iespējams anulēt 24h laikā pēc biļetes iegādes zvanot 1859* vai rakstot e-pastu uz [email protected].

*Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kurās stāvvietās var nopirkt abonementus?

Ja stāvvietā ir iespējams nopirkt abonementu, informācija par to būs norādīta Mobilly lietotnē stāvvietas zonas aprakstā.

Kā es varu nopirkt stāvvietas abonementu?

To ātri un ērti var izdarīt Mobilly lietotnē. Atver lietotnē stāvvietas zonu, kurā vēlies nopirkt abonementu, spied "Abonementu apmaksa" un seko tālākām norādēm lietotnē. Ja zonas aprakstā nav norādīta iespēja abonementu apmaksai, šajā stāvvietā nav iespējas nopirkt abonementu.

Vai man ir nepieciešams kāds apliecinājums, ka man ir abonements?

Abonements būs telefonā. Kartīte vai kāds cits apliecinājums nav nepieciešams.

Vai vienu abonementu varu izmantot vairākām automašīnām?

Stāvvietas ir dažādas, ar dažādiem risinājumiem. Stāvvietās, kurās izmantota numuru atpazīšanas sistēma, ir iespēja pievienot vairākas automašīnas vienam abonementam. Ar abonementu vienlaicīgi stāvvietā var atrasties tikai viena no automašīnām. Stāvvietās, kurās nav šāda sistēma, abonements ir piesaistīts automašīnas numuram. Situācijās, kad šajās stāvvietās tomēr nepieciešams nomainīt automašīnas numuru, zvaniet 1859.

Cik ilgi ir derīgs abonements?

Stāvvietās pieejami dažādi abonementu veidi – 7 dienām, mēnesim u.c.. Abonements ir derigs uz izvēlēto laika posmu no apmaksas brīža.

Vai iespējams veikt abonementa atcelšanu?

Par abonementa atcelšanas iespējām sazinies ar mūsu klientu servisu zvanot 22001859. Izpētīsim Tava iegādātā abonementa veidu un sazināsimies ar stāvvietas īpašnieku par anulēšanas iespējām.

Vai abonementu ir iespējams iegādāties no uzņēmuma konta?

Jā, ir iespējams. Ja Tev jau ir piesaistīts Mobilly uzņēmuma konts, tad abonementu vari iegādāties atverot lietotnē stāvvietas zonu, kurā vēlies nopirkt abonementu, spied "Abonementu apmaksa" un sekojot tālākām norādēm lietotnē izvēlies apmaksu no uzņēmuma konta. Ja Tavam uzņēmuma nav Mobilly uzņēmuma konts, tad nepieciešams noslēgt līgumu. Vairāk informācijas atradīsi šeit.

Kāpēc ir ērti pirkt abonementu Mobilly lietotnē?

Lietotnē ir viegli pārskatīt abonementu termiņu, uzstādījumus un jebkurā laikā ir iespējams veikt nepieciešamās izmaiņas. Stāvvietās, kurās ir numuru atpazīšanas sistēma, vienu abonementu iespējams izmantot vairākam automašīnām, kā arī iespējama automātiskā abonementa pagarināšana.

Kā apmaksāt uzlādi ar Mobilly lietotni?

1. Sagatavo savu auto uzlādei.

2. Papildini Mobilly kontu no pievienotās bankas kartes.

3. Skenē uzlādes stacijā redzamo kvadrātkodu vai Mobilly lietotnē atver sadaļu CITI - Mobilly e-uzlāde un izvēlies sev nepieciešamo staciju.

4. Izvēlies konektoru, spied SĀKT UZLĀDI un seko instrukcijām uzlādes stacijā. Atsevišķās stacijās nepieciešams vispirms pieslēgt konektoru pie automašīnas un pēc tam aktivizēt uzlādi.

5. Kad uzlāde noslēgusies, lietotnē spied STOP un izņem konektoru.

Kā apmaksāt uzlādi ar SMS pie telefona rēķina?

Apmaksa par uzlādi ar SMS pieejama tikai E-mobi stacijās.

Lai uzsāktu uzlādi:
1. Sagatavo savu auto uzlādei
2. Uz 1859 sūti īsziņu ar tekstu: MSTART uzgaļa kods* (Piemērs: MSTART 0993E)
3. Kad saņemta atbilde, seko instrukcijām uzlādes stacijā
4. Izvēlies uz uzlādes stacijas ekrāna, kuru konektoru izmantosi
5. Ievieto konektoru uzlādes ligzdā
6. Sagaidi uzlādes sākšanās apstiprinājumu

Lai apturētu uzlādi:
1. Uz 1859 sūti tekstu: STOP
2. Kad saņem atbildi, atvieno konektora uzgali no automašīnas un novieto to tam paredzētajā vietā.

*SMS kodi ir norādīti uz Uzlādes stacijām, mobilajā aplikācijā un Portālā.

Kā atgriezt naudu par neizmantotām koda biļetēm?

Aicinām iegādāties biļetes, vadoties pēc katra pasažiera braukšanas paradumiem, un liekas biļetes neiegādāties. Ja tomēr ir iegādātas koda biļetes, bet tās nav iespējams izmantot 3 mēnešu laikā no iegādes brīža, ir jāiesniedz iesniegums SIA “Rīgas satiksme” par atmaksas saņemšanu, iesniegumā norādot klienta identifikācijas kodu un/vai mobilā tālruņa numuru, kā arī bankas konta numuru, ja atmaksu vēlaties saņemt ar pārskaitījumu. Iesniegumu var nodot kādā no “Rīgas satiksme” klientu apkalpošanas centriem vai sūtot to parakstītu ar drošu elektronisko parakstu uz [email protected].

Kurās stāvvietās Igaunijā iespējams norēķināties ar Mobilly?

Ar Mobilly iespējams norēķināties par lielu daļu “Ühisteenused AS” autostāvvietu operatora stāvvietām visā Igaunijā. Pilnu stāvvietu sarakstu iespējams atrast lietotnē.

Kā par stāvvietām Igaunijā norēķināties ar Mobilly?

Lai veiktu apmaksu ar Mobilly lietotni:
1. Lejupielādē lietotni telefonā. Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē, un Tavs konts ir reģistrēts!
2. Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un turpmāk papildini kontu ar vienu pogas spiedienu.
3. Lietotnē izvēlies sadaļu Stāvvietas, spiežot uz LV karodziņa blakus “VISAS ZONAS” atvērsies valstu izvēlne, izvēlies Igauniju, izvēlies tarifu zonu, norādi sava auto numuru un spied START*.
* Pirms tam pārliecinies, ka Mobilly kontā ir pietiekams atlikums.
4. Lai apturētu stāvvietas apmaksu, spied pogu STOP.

Lai veiktu apmaksu pie mobilā telefona rēķina:
1. Lietotnē izvēlies sadaļu Stāvvietas, izvēlies Igauniju, spiežot uz karodziņa blakus “VISAS ZONAS”, izvēlies tarifu zonu, norādi sava auto numuru un spied MAKSĀT PIE RĒĶINA*.
* šādam pakalpojuma tiek piemērota papildus maksa 0,25 EUR, Tele2 klientiem – 0,35 EUR.
2. Lai apturētu stāvvietas apmaksu, spied pogu STOP.

Apmaksu iespējams veikt arī no uzņēmuma konta.

Vai ir iespējams apmaksāt “Ühisteenused AS” stāvvietas ar sms?

Ar sms nav iespējams veikt apmaksu par “Ühisteenused AS” stāvvietām.

Ko darīt, ja esmu saņēmis sodu “Ühisteenused AS” stāvvietā?

Ja esi saņēmis sodu, noteikti vispirms sazinies ar mums zvanot +371 22001859 vai rakstot uz [email protected]. Ņem vērā, ka esot Igaunijā mūs vari sazvanīt tikai uz garo telefona numuru – +371 22001859.

Vai apmaksu par “Ühisteenused AS” stāvvietām iespējams veikt arī no uzņēmuma konta?

Jā, apmaksu ir iespējams veikt arī no uzņēmuma konta.

Vai var vienlaicīgi būt aktīva apmaksa par stāvvietu Latvijā un “Ühisteenused AS” stāvvietu Igaunijā?

Vienlaicīgi var tik veikta apmaksa par vairākām automašīnām gan Latvijā, gan Igaunijā. Aktīvo stāvvietas apmaksu atradīsi attiecīgās valsts sadaļā.

Kā ir apzīmēta “Ühisteenused AS” stāvvietas tarifu zona?

“Ühisteenused AS” stāvvietu tarifu zona ir norādīta pie iebrauktuves stāvvietā uz ceļa zīmes vai uz stāvvietas noteikumu zīmēm.

Vai par “Ühisteenused AS” stāvvietas apmaksu tiek piemērota papildus komisijas maksa?

Par stāvvietas apmaksu tiek piemērota papildus transakcijas cena - 0.32 EUR.

Vai “Ühisteenused AS” stāvvietas elektromobiļi var lietot bez maksas?

Latvijā reģistrētiem elektromobiļiem ir jāveic samaksa par stāvvietu ierastā kārtībā, tāpat kā citiem transportlīdzekļiem. Stāvvietas bez maksas var izmantot Igaunijā reģistrēti elektromobiļi ar pašvaldības izsniegtām stāvvietas izmantošanas atļaujām.

Kādi ir nosacījumi stāvvietas izmantošanai cilvēkiem ar invaliditāti?

Privātās autostostāvvietās apmaksa par stāvvietu jāveic ierastajā kārtībā, savukārt pašvaldību stāvvietās ielas malās automašīnas ar invalīdu stāvvietas izmantošanas karti drīkst novietot bez maksas.

Kādos gadījumos es varu veikt pirkumus ar Mobilly, maksājot uzreiz no bankas kartes?

Esam noteikuši minimālo papildināšanas summu, kas ir 3.00 EUR. Ja pirkums ir mazāks par 3.00 EUR, trūkstošā summa netiks paņemta uzreiz no kartes un ir nepieciešams veikt Mobilly konta papildinājumu vismaz par 3.00 EUR. Ja maciņā trūkstošā summa būs lielāka par 3.00 EUR, šo summu automātiski paņemsim no pievienotās bankas kartes.

Piemēram, ja biļete maksā 1.15 EUR, tad iesakām papildināt Mobilly kontu par 3.45 EUR tādā veidā nodrošinot to, ka Mobilly kontā būs pietiekami līdzekļi trīs biļešu iegādei.

Ja rodas jautājumi droši zvani 1859.

Kā ieskaitīt priekšapmaksu savā juridiskajā Mobilly kontā?

Lai varētu sākt izmantot Mobilly pakalpojumus, nepieciešams veikt iemaksu uz mūsu uzņēmuma rekvizītiem:
Banka: AS Swedbank
Norēķinu konts: LV10HABA0551010805346

Banka: AS Citadele banka
Norēķinu konts: LV02PARX0009726030004

Maksājuma uzdevumā norādot - konta papildināšana un uzņēmuma nosaukumu vai līguma numuru.

Kā es varu atvērt Mobilly kontu?

Mobilly kontu vari atvērt:

• lejupielādējot Mobilly lietotni un reģistrējoties Mobilly, norādot savu telefona numuru;
• nosūtot īsziņu ar vārdu JAUNS uz 1859 un atbildē saņemot paroli, ar kuru varēsi reģistrēties www.mobilly.lv mājaslapā sadaļā Mans profils;
• piezvanot uz 1859*, un operators Tevi piereģistrēs.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859

Kā es varu papildināt savu Mobilly kontu?

Mobilly kontu iespējams papildināt:
• lietotnes izvēlnē, sadaļā Mobilly maciņš, vai sākuma skatā, spiežot plus zīmi pie Tava konta atlikuma, un pievienojot bankas maksājumu karti;
• lietotnes izvēlnē, sadaļā Mobilly maciņš, vai sākuma skatā, spiežot plus zīmi pie Tava konta atlikuma un izvēloties Papildināt ar bankas kontu – šādi varēsi papildināt Mobilly maciņu caur internetbanku. • Mobilly profilā, autorizējoties www.mobilly.lv ar savu telefona numuru un Mobilly paroli - sadaļā Papildināšana kontu varēsi papildināt ar internetbankas pārskaitījumu vai pievienojot bankas maksājumu karti;

Kādus pakalpojumus es varu apmaksāt pie sava telefona rēķina?

Ja esi Tele2, LMT vai Bites pēcapmaksas klients, tad pie telefona rēķina vari pieskaitīt:
• autostāvvietu apmaksu, izmantojot Mobilly lietotni vai sūtot īsziņu;
• iebraukšanas maksu Jūrmalā, izmantojot Mobilly lietotni vai sūtot īsziņu.
• maksu par Rīgas transporta biļetēm, izmantojot Mobilly lietotni;
• maksu par autobusu biļetēm, izmantojot Mobilly lietotni;
• maksu par vilcienu biļetēm, izmantojot Mobilly lietotni.
• maksu par elektromobiļa uzlādi e-mobi.lv, sūtot īsziņu vai zvanot 1859*;

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kā atvērt Mobilly uzņēmuma kontu?

Lai varētu atvērt Mobilly uzņēmuma kontu, nepieciešams noslēgt līgumu*.  

Līgumu nepieciešams parakstīt ar drošu elektronisko parakstu un atsūtīt uz [email protected] vai iesniegt to klātienē Mobilly birojā, Dzirnavu ielā 91,k3 – 20, uzrādot personu apliecinošu dokumentu.  

Tiklīdz būsim saņēmuši līgumu, izveidosim Jūsu uzņēmumam Mobilly kontu, un tā pieejas datus nosūtīsim uz līgumā norādīto e-pastu.  

Līgums ir aplūkojams ŠEIT!  

* Ja nepieciešama palīdzība, vari sazināties ar mums zvanot uz 1859 vai 22001859. Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna.

Kā es varu iegādāties vilciena biļeti?

Biļeti vari iegādāties Mobilly mājaslapā sadaļā Vilcienu biļetes vai Mobilly lietotnē. Lietotnē izvēlies sadaļu Vilcieni, norādi vēlamo maršrutu un reisu, un spied Pirkt biļeti*.

* Pirms tam pārliecinies, ka savam Mobilly kontam esi pievienojis bankas maksājumu karti.

Kā es varu iegādāties autobusa biļeti?

Biļeti vari iegādāties Mobilly mājaslapā sadaļā Autobusi vai Mobilly lietotnē savā telefonā. Sadaļā Autobusi norādi vēlamo maršrutu un reisu un spied PIRKT. Ja esi LMT, Bites vai Tele2 pēcapmaksas klients un Tev ir atļauts veikt paaugstinātas maksas pakalpojumus, tad Mobilly lietotnē varēsi apmaksāt autobusa biļeti pie telefona rēķina.

Cik maksā autostāvvieta, maksājot ar Mobilly?

Vairumā autostāvvietu cenas ir tieši tādas pašas, kā maksājot automātos atbilstoši tarifam. Papildus transakcijas maksa ir autostāvvietām ielu malās (A, B, C, D, R, V zonās) un lidostā (RIX zonā) - 0,12 EUR apmērā.

Kā sākt lietot Automatic apmaksu ar Mobilly?

Sākumā savā Mobilly lietotnē sadaļā Stāvvietas atver kādu no tarifu zonām un pievieno savu auto numuru Automatic jeb automātiskajai apmaksai.

Ja Tu jau esi iebraucis Automatic zonā, saņemsi jautājumu, vai šobrīd atrodies attiecīgajā tarifu zonā un vēlies uzsākt apmaksu. Ja atrodies lietotnē redzamajā zonā, spied UZSĀKT un sagaidi, kamēr parādās aktīvās apmaksas pulkstenītis. Ja tarifu zonā šobrīd neatrodies, spied ATCELT.

Ja šobrīd neatrodies stāvvietā un esi aktivizējis Automatic apmaksu, tad nākamajās reizēs, kad piebrauksi pie stāvvietas, iebraukšanas barjera atvērsies pati, un apmaksa uzsāksies automātiski – lietotne nebūs pat jāatver.

Lietotnes sadaļā Mani auto vari nomainīt Automatic iestatījumus, norādot to, kurās Automatic zonās vēlies atļaut automātisku apmaksas uzsākšanu.
Pirms izbrauc no Automatic zonas, pārliecinies, ka esi pievienojis savu bankas karti Mobilly kontam.

Esmu uzsācis autostāvvietas apmaksu ar Mobilly. Kā kontrolieris zinās, ka apmaksa notiek?

Stāvvietu kontrolieri pārbaudi veic Mobilly sistēmā. Vadot iekšā kontroles ierīcē tos automašīnas numurus, kas atrodas stāvvietā, kontrolieris varēs redzēt, vai par konkrēto auto tiek veikta apmaksa vai nē.

Kādā periodā ir jāmaksā par iebraukšanu Jūrmalā?

Iebraukšanas maksa Jūrmalā tiek piemērota no 2024.gada 1.februāra un turpmāk par iebraukšanu Jūrmalā būs jāmaksā visu gadu.

Kuru taksometru pakalpojumus var apmaksāt ar Mobilly?

Ar Mobilly var apmaksāt Baltic Taxi braucienus.

Kā apmaksāt “FAST TRACK”?

Sūtot SMS komandu uz 1859.*

•SMS komanda privātpersonām:
PFAST atstarpe PERSONU SKAITS**
Piemēram, PFAST 3

•SMS komanda, lai maksājumu pievienotu uzņēmuma rēķinam***:
FAST atstarpe PERSONU SKAITS**
Piemēram, FAST 3

*SMS pakalpojums ir pieejams tikai Latvijā reģistrētiem numuriem
**Bērniem līdz 12 gadu vecumam “FAST TRACK” pakalpojums ir bez maksas, ja ceļo kopā ar kādu, kas iegādājies pakalpojumu
***Lai pakalpojums būtu pieejams uzņēmuma darbiniekiem, uzņēmumam nepeiciešams līgums ar Mobilly un jāļauj šo pakalpojumu iegādāties.

Vai es varu izveidot Mobilly kontu, ja man ir ārzemju telefona numurs?

Jā, vari. Mobilly lietotne pieejama ar Eiropas Savienības valstu, Lielbritānijas, Norvēģijas, Šveices, Islandes un Ukrainas tālruņa numuriem.

Kā es varu pievienot savu bankas karti Mobilly kontam?

Bankas karti vari pievienot:
• Mobilly lietotnē sadaļā Mana karte;
• Mobilly mājaslapā www.mobilly.lv, ieejot savā profilā un sadaļā Papildināšana veicot papildinājumu vismaz par 3,00 EUR.

Mobilly sistēmā iespējams pievienot šādas kartes: VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro (tikai www.mobilly.lv).

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Cik maksā autostāvvietas apmaksa pie telefona rēķina ar Mobilly?

Apturot apmaksu, mobilo sakaru operators iekasē darījuma apkalpošanas maksu (0,25 EUR, Tele2 klientiem – 0,35 EUR). Autostāvvietas tarifs, veicot maksājumu pie telefona rēķina, nemainās – vairumā stāvvietu cenas ir tādas pašas, kā maksājot automātos atbilstoši tarifam. Papildus transakcijas maksa ir autostāvvietām ielu malās (A, B, C, D, R, V zonās) un lidostā (RIX zonā) - 0,12 EUR + PVN apmērā.

Cik ilgā laikā tiks aktivizēts Mobilly uzņēmuma konts?

Tiklīdz saņemsim parakstītu līgumu, vēlākais 3 darba dienu laikā, datus ievadīsim Mobilly sistēmā, aktivizējot Jūsu uzņēmuma Mobilly kontu. Uzņēmuma konta pieejas informāciju nosūtīsim uz līgumā norādīto e-pastu.

Vai varu iegādāties vilciena biļeti, pievienojot maksājumu pie mobilā telefona rēķina?

Jā, LMT, Bites un Tele2 klienti Mobilly lietotnē var iegādāties vilciena biļetes pie telefona rēķina.

Mobilly lietotnē izvēlies nepieciešamo vilciena biļeti un spied nevis Pirkt biļeti, bet gan APMAKSĀT PIE TELEFONA RĒĶINA - tad būsi iegādājies vilciena biļeti, un tās cena kopā ar komisijas maksu (0,25 EUR, Tele2 klientiem – 0,35 EUR) tiks pievienota Tavam mobilā telefona rēķinam.

Cik ilgi ir derīga iegādātā autobusa biļete?

Iegādātā autobusa biļete ir derīga tikai uz pirkšanas brīdī izvēlēto reisu.

Vai telefona numurs, kurš ir pievienots Mobilly uzņēmuma kontam, var veikt autostāvvietas apmaksu no sava Mobilly privātā konta?

Jā. Kaut arī telefona numurs ir pievienots uzņēmuma kontam, visus pakalpojumus Tu vari apmaksāt arī kā privātpersona, pievienojot bankas karti un papildinot Mobilly kontu vai veicot apmaksu pie telefona rēķina.

Vai Automatic zonas iespējams apmaksāt pie telefona rēķina?

Nē, Mobilly Automatic zonas nav iespējams apmaksāt pie mobilā telefona rēķina.

Kad Mobilly brīdina par to, ka kontrolieris ir uzsācis automašīnas pārbaudi?

Ja esi novietojis automašīnu EuroPark Latvia tarifu zonā un kontrolieris jau ir uzsācis automašīnas pārbaudi, brīdī, kad vēlēsies aktivizēt stāvvietas apmaksu, Mobilly Tevi brīdinās, ka stāvvietas apmaksa netika uzsākta, jo EuroPark kontrolieris jau ir uzsācis Tavas automašīnas pārbaudi. Ja saņem šādu paziņojumu, tad zini, ka apmaksa ar Mobilly šim auto ir liegta visu dienu un visticamāk kontrolieris jau ir izrakstījis sodu.

Paziņojumu par to, ka Rīgas satiksmes kontrolieris ir uzsācis Tava auto pārbaudi, no Mobilly saņemsi tikai tad, ja mēģināsi uzsākt autostāvvietas apmaksu 15 minūšu laikā pēc tam, kad kontrolieris jau būs nokontrolējis Tavu auto. Pēc šīm 15 minūtēm apmaksu varēsi uzsākt atkārtoti arī tad, ja Tu jau būsi saņēmis paziņojumu par nesamaksāto maksas autostāvvietas lietošanas pēcapmaksu.

! Ja gadījumā esi aizmirsis uzsākt autostāvvietas apmaksu un nezini, vai kontrolieris jau ir veicis auto pārbaudi, vari piezvanīt uz 1859* un lūgt mūsu operatoram pārbaudīt, vai Tavam auto ir veikta kontrole.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kāda ir maksa par iebraukšanu Jūrmalā?

Vienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir 3 EUR*.

* Mobilly finanšu transakcijas maksa ir - 0.17 EUR fiziskām personām un 0.21 EUR t.sk. PVN juridiskām personām.

Kā es varu apmaksāt taksometra braucienu ar Mobilly?

Ar Mobilly lietotni:
1. Lietotnē izvēlies sadaļu Taxi
2. Norādi taksometra numuru un pakalpojuma summu
3. Spied MAKSĀT*

Ar īsziņas palīdzību:
Uz 1859 sūti īsziņu ar tekstu: TX atstarpe SUMMA atstarpe ID, kur:
1. SUMMA* - brauciena maksa
2. ID - taksometra borta numurs, kas redzams taksometrā uz priekšējā paneļa. Ja brauc ar Baltic taxi, tas sāksies ar burtiem BT.

Īsziņas piemērs: TX 4.56 BT999

*Pirms tam pārliecinies, ka Mobilly kontā ir pietiekams atlikums.

Cik maksā “FAST TRACK” pakalpojums?

"FAST TRACK" pakalpojums vienai personai maksā 10 Eur.

Bērniem līdz 12 gadu vecumam “FAST TRACK” pakalpojums ir bez maksas, ja ceļo kopā ar kādu, kas iegādājies pakalpojumu

Kāds ir mans lietotāja numurs?

Mobilly lietotāja numurs ir Tavs telefona numurs.

Kāda ir mana parole? Kā es varu saņemt paroli?

Reģistrējoties Mobilly, Tu saņemsi paroli īsziņas veidā uz telefona numuru, kuru būsi norādījis reģistrācijas brīdī.

Ja gadījumā īsziņa ir izdzēsta, paroli vari atjaunot, sūtot īsziņu uz 1859 ar tekstu PAROLE vai JAUNS.

Kā es varu nomainīt savu paroli?

Paroli vari nomanīt Mobilly mājaslapā www.mobilly.lv, ieejot savā profilā. Paroli iespējams mainīt sadaļā Profils -> Uzstādījumi -> Mainīt paroli.

Ja gadījumā aizmirsi paroli, Tu vari to atjaunot, sūtot īsziņu uz 1859 ar tekstu PAROLE vai JAUNS.

Vai piereģistrējoties obligāti ir jāaizpilda visa informācija par mani?

Mobilly, uzsākot un sniedzot pakalpojumus, ir pienākums veikt Tavas personas identifikāciju un atbilstoši likumu prasībām iegūt Tavu vārdu, uzvārdu un personas kodu (ja tāds nav – dzimšanas datumu) un citu informāciju saskaņā ar Mobilly elektroniskās naudas konta atvēršanas un apkalpošanas līgumā norādīto. Mobilly, kā finanšu iestādes darbību uzrauga Latvijas Banka. Šāda veida klienta identifikācija nepieciešama, jo Mobilly ir jāizpilda gan “Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma” prasības, gan arī citu normatīvo aktu prasības, kas aizliedz iespēju personai anonīmi vai, izmantojot viltotus datus, veikt darījumus. Lai serviss varētu darboties pilnvērtīgi un neskaidrību gadījumā Mobilly būtu nepieciešamie dati, aicinām norādīt visu precīzu pieprasīto informāciju.

Kur es varu saņemt atskaiti par veiktajiem darījumiem?

Lai iegūtu atskaiti par veiktajiem darījumiem ar Mobilly, Tev jāreģistrējas mājaslapā www.mobilly.lv un sadaļā Mans profils jānorāda telefona numurs un parole. Ja nepieciešams iegūt paroli, sūti īsziņu ar tekstu PAROLE uz 1859.

Darījumu atskaite atrodas sadaļā Izraksts -> Darījumi
• Sadaļās no, līdz norādi laika posmu, par kuru vēlies saņemt atskaiti.
• Sadaļā Pievienot uzņēmuma rekvizītus Tu vari pievienot uzņēmuma rekvizītus, ja tas ir nepieciešams.

Spied uz pogas Nosūtīt, un Tu saņemsi informāciju par veiktajiem darījumiem. Uzspiežot uz pogas ar printera attēlu, saņemsi darījumu atskaiti ar PVN.

Ja rodas jautājumi, zvani 1859 vai +371 22001859!

Vai darījumu atskaitē būs redzama summa ar un bez PVN, kas nepieciešama grāmatvedībai?

Jā, lai iegūtu šādu atskaiti par veiktajiem darījumiem ar Mobilly, Tev jāreģistrējas mājaslapā www.mobilly.lv un sadaļā Mans profils jānorāda telefona numurs un parole. Ja nepieciešams iegūt paroli, sūti īsziņu ar tekstu PAROLE uz 1859.

Darījumu atskaite atrodas sadaļā Izraksts -> Darījumi
• Sadaļās no, līdz norādi laika posmu, par kuru vēlies saņemt atskaiti.
• Sadaļā Pievienot uzņēmuma rekvizītus Tu vari pievienot uzņēmuma rekvizītus, ja tas ir nepieciešams.

Spied uz pogas Nosūtīt, un Tu saņemsi informāciju par veiktajiem darījumiem. Uzspiežot uz pogas ar printera attēlu, saņemsi darījumu atskaiti ar PVN.

Ja rodas jautājumi, zvani 1859 vai +371 22001859!

Esmu mainījis savu telefona numuru. Kā man rīkoties, lai varu turpināt izmantot Mobilly?

Mobilly sistēmā ikviens klients tiek identificēts pēc telefona numura. Ja esi mainījis telefona numuru, tad Tev ir jāizveido jauns Mobilly konts.

Ja vecajā Mobilly kontā ir palicis atlikums, to vari pārsūtīt uz jauno Mobilly kontu, autorizējoties Mobilly mājaslapā ar veco telefona numuru. Sadaļā Pārsūtīšana varēsi pārsūtīt naudu uz savu jauno vai kāda cita lietotāja Mobilly kontu.

Ja no vecā telefona numura ir iespējams nosūtīt īsziņu, tad naudu iespējams pārnest uz citu kontu, sūtot īsziņu uz 1859 ar tekstu: SEND XX.XX YYYYYYYY, kur XX.XX – summa, YYYYYYYY – saņēmēja telefona numurs.

Ja nav iespējams piekļūt vecajam telefona numuram vai nav pieejama vecā Mobilly konta parole, Tu vari aizpildīt Mobilly konta slēgšanas veidlapu un nosūtīt to uz [email protected] vai Mobilly biroju Rīgā, Dzirnavu ielā 91 k-3-20, LV-1011.

Kā es varu dzēst savu Mobilly kontu?

Privāto Mobilly kontu iespējams dzēst, autorizējoties Mobilly mājaslapā ar savu telefona numuru un pastāvīgo paroli. Sadaļā Profils jānospiež poga Dzēst kontu.

Ja nav iespējams piekļūt vecajam telefona numuram vai nav pieejama Mobilly konta parole, Tu vari aizpildīt Mobilly konta slēgšanas veidlapu un nosūtīt to uz [email protected] vai Mobilly biroju Rīgā, Dzirnavu ielā 91, k-3 -20, LV-1011.

Vai es varu papildināt savu Mobilly kontu ar uzņēmuma bankas karti?

Jā, vari. Mobilly gan iesaka noslēgt uzņēmuma līgumu, jo tad katru mēnesi saņemsi pēcapmaksas rēķinu par veiktajiem darījumiem, līdz ar to uzņēmuma karte Mobilly profilā nebūs jāpievieno.

Vai kontam varu pievienot jebkuru bankas maksājumu karti?

Savam Mobilly kontam vari pievienot šādas bankas kartes: VISA, VISA Electron, Mastercard, Maestro (pēdējo tikai www.mobilly.lv). Atsevišķu valstu kartes izmantot Mobilly sistēmā nav iespējams.

Man neizdodas pievienot savu bankas karti Mobilly kontam. Kā man rīkoties?

Lai noskaidrotu konkrētu iemeslu, zvani uz 1859*.

Biežākie iemesli, kādēļ neizdodas pievienot bankas maksājumu karti Mobilly kontam:
• bankas maksājumu kartē nav pietiekami daudz līdzekļu;
• ir ievadīts kļūdains bankas maksājumu kartes numurs vai derīguma termiņš;
• autorizācijas brīdī nav ievadīti korekti internetbankas dati.

* Zvanam tiek piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Esmu papildinājis Mobilly kontu, bet neredzu savā kontā ieskaitīto naudu. Kā man rīkoties?

Atsūti bankas maksājuma uzdevumu uz [email protected], norādot telefona numuru, kura kontu vēlējies papildināt un īsu situācijas aprakstu. Palīdzēsim visu atrisināt.

Vai varu no jums saņemt informāciju par to, cik daudz naudas attiecīgajā laika periodā esmu iemaksājis Mobilly kontā?

Jā, šādu informāciju vari iegūt, ieejot Mobilly mājaslapā un sadaļā Mans profils norādot savu telefona numuru un Mobilly paroli. Informāciju par veiktajiem konta papildinājumiem atradīsi sadaļā Izraksts -> Bilance.

Kāda ir minimālā un maksimālā summa, par kādu varu papildināt Mobilly privāto kontu?

Minimālā summa ir 3,00 EUR, maksimālā - 150 EUR.

Kā es varu atgūt Mobilly kontā iemaksāto naudu?

Lai atgūtu iemaksāto naudu, jāaizpilda un jāparaksta Mobilly naudas izmaksas veidlapa. Elektroniski parakstīta, tā ir jāatsūta uz [email protected] vai jānosūta pa pastu uz Mobilly biroja adresi: Dzirnavu iela 91, k-3-20, Rīga, LV-1011.
Tiklīdz saņemsim iesniegumu, veiksim naudas izmaksu.

Kas jāņem vērā, uzsākot apmaksu pie telefona rēķina?

Veicot apmaksu pie telefona rēķina, jāņem vērā, ka mobilo sakaru operatori Bite, Tele2 un LMT saviem klientiem piemēro viena darījuma limitu.

Bite klientiem ir privātais limits*, ko klients norāda, slēdzot līgumu ar Biti, vai Bites profilā;

Tele2 klientiem viena darījuma limits ir 30 EUR*;

LMT klientiem viena darījuma limits ir 30 EUR*.

* Ja klients ir sasniedzis viena darījuma limitu, tad, lai turpinātu apmaksu, maksājums ir jāuzsāk atkārtoti.

Papildus viena darījuma limitam, operators nosaka arī klienta kopējo mēneša darījumu limitu. Aicinām sazināties ar savu operatoru, lai noskaidrotu savu mēneša limitu.

Vai man obligāti jāaktivizē Mobilly konts, lai veiktu apmaksu pie telefona rēķina?

Ja Tavs mobilo sakaru operators ļauj Tev veikt pēcapmaksas darījumus pie telefona rēķina, tad, lai varētu maksāt ar Mobilly, Tev nav jāveic Mobilly konta aktivizācija.

Vienkārši uzsāc apmaksu pie telefona rēķina:
• sūtot īsziņu uz 1859 ar tekstu MSTART AUTO Z, kur AUTO - automašīnas reģistrācijas numurs un Z - tarifu zonas burts vai burti, kurā atrodas Tava automašīna;
• Mobilly lietotnē - kad esi izvēlējies tarifu zonu, kurā atrodas Tava automašīna, un norādījis automašīnas numuru, kuru vēlies apmaksāt, spied pogu Maksāt pie rēķina.

Kā jūs zināsiet, cik ilgi biju prom un kādu summu pievienot manam telefona rēķinam?

Brīdī, kad Mobilly informēs Tevi par veiksmīgu autostāvvietas apmaksas uzsākšanu, Mobilly sistēmā tiks uzsākta laika atskaite. Kad Tu atnāksi atpakaļ pie auto un apturēsi apmaksu lietotnē vai nosūtīsi īsziņu uz 1859 ar tekstu STOP, Mobilly apturēs maksājumu un summu par nostāvēto laiku pievienos Tava mobilā telefona rēķinam.

Kā es varu samaksāt autostāvvietas perioda maksu pie telefona rēķina?

Perioda apmaksa pie telefona rēķina izveidosies automātiski, tiklīdz tiks sasniegta perioda maksai atbilstošā summa.
Vienkārši uzsāc apmaksu, kā ierasts:
• nosūtot īsziņu uz 1859 ar tekstu MSTART AUTO Z, kur AUTO - automašīnas reģistrācijas numurs un Z - tarifu zonas burts vai burti, kurā atrodas Tava automašīna;
• Mobilly lietotnē - pēc tam, kad esi izvēlējies tarifu zonu, kurā atrodas Tava automašīna, un norādījis automašīnas numuru, kuru vēlies apmaksāt, spied pogu Maksāt pie rēķina.

Mobilly sistēma uzsāks autostāvvietas apmaksu, veicot laika atskaiti, un, tiklīdz tiks sasniegta perioda maksas summa, sistēma neiekasēs vairāk, kā norādīts tarifu zonas aprakstā.

Kad atgriezīsies pie auto, apturi apmaksu, kā ierasts, un Mobilly šo summu pieskaitīs pie Tava telefona rēķina kopā ar operatora noteikto darījuma apkalpošanas maksu - 0,25 EUR, Tele2 klientiem – 0,35 EUR.

Kur es varu iegūt informāciju par veiktajiem maksājumiem pie telefona rēķina?

Lai iegūtu atskaiti par Mobilly sistēmā veiktajiem darījumiem pie telefona rēķina, dodies uz Mobilly mājaslapas www.mobilly.lv sadaļu Mans profils, kur jānorāda savs telefona numurs un parole.

Ja nepieciešams iegūt paroli, sūti īsziņu ar tekstu PAROLE uz 1859.

Darījumu atskaite atrodama sadaļā Izraksts -> Darījumi pie rēķina. Norādot vēlamo laika posmu sadaļā no, līdz un uzspiežot pogu Nosūtīt, saņemsi nepieciešamo atskaiti. Uzspiežot uz pogas ar printera attēlu, saņemsi darījumu atskaiti ar PVN.

Par autostāvvietām vienmēr esmu maksājis pie telefona rēķina, bet tagad saņemu atteikumu. Kādēļ tā?

Lai noskaidrotu precīzu iemeslu, zvani 1859*.

Biežākie iemesli, kādēļ tiek atteikts maksājums pie telefona rēķina:
• klients ir mainījis mobilā telefona operatoru;
• ir mainīts mobilā telefona operatora tarifu plāns, kurā nav atļauta pēcapmaksa pie telefona rēķina;
• pēdējais veiktais maksājums nav veiksmīgi pievienots telefona rēķinam;
• sasniegts mobilā telefona operatora limits, cik lielu summu iespējams pievienot telefona rēķinam. Informāciju par limitiem atradīsi šeit: Kas jāņem vērā, uzsākot apmaksu pie telefona rēķina?

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Neizdodas veikt apmaksu pie telefona rēķina, no Mobilly saņemu atbildi, ka maksājums netika veikts, jo pēdējais darījums nav bijis veiksmīgs. Kādēļ tā?

Lai noskaidrotu precīzu iemeslu, zvani 1859*.

Biežākie iemesli, kādēļ pēdējais darījums netiek pievienots pie telefona rēķina:
• klients ir mainījis mobilā telefona operatoru;
• operators nav atļāvis veikt apmaksu pie telefona rēķina;
• sasniegts mobilā telefona operatora limits, cik lielu summu iespējams pievienot telefona rēķinam. Informāciju par limitiem atradīsi šeit: Kas jāņem vērā, uzsākot apmaksu pie telefona rēķina?

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Līgums noslēgts. Kā pievienot telefona numurus Mobilly uzņēmuma kontam? Kā lietot Mobilly?

Lai pievienotu telefona numurus Jūsu uzņēmuma kontam, Jums jāautorizējas Mobilly mājaslapā www.mobilly.lv, norādot uzņēmuma Mobilly konta pieejas datus sadaļā Mans konts -> Uzņēmumiem.

Lai pievienotu telefona vai automašīnu numurus, izmantojiet sadaļu Profils.

Tiklīdz būsiet pievienojis norādīto telefona numuru, darbinieks varēs uzsākt autostāvvietas apmaksu no uzņēmuma konta.

Sadaļā Profils iespējams veikt arī šādas izmaiņas:
1. norādīt konkrētu automašīnu numurus, kurus uzņēmuma kontam pievienotie telefona numuri varēs apmaksāt,
2. rediģēt atļautos pakalpojumus, kurus darbinieki varēs apmaksāt no uzņēmuma konta,
3. rediģēt atļautos laikus un dienas, kad darbinieki varēs veikt apmaksu no uzņēmuma konta.

Mobilly lietošanas instrukciju skatieties ŠEIT.

Vai no telefona numura, kurš ir pievienots Mobilly uzņēmuma kontam, varu veikt autostāvvietas apmaksu arī no sava Mobilly privātā konta?

Jā, viens un tas pats telefona numurs var veikt apmaksu gan no uzņēmuma konta, gan no privātā konta. Visērtāk apmaksu iespējams uzsākt no mobilās lietotnes. Lai uzsāktu apmaksu no privātā konta, pēc START nospiešanas, jānorāda, ka apmaksa tiks veikta no privātā konta.

Tu vari uzsākt autostāvvietas apmaksu no privātā konta, arī sūtot īsziņu uz 1859 ar tekstu PSTART AUTO ZONA, kur AUTO - automašīnas numurs, kurai vēlies veikt autostāvvietas apmaksu, ZONA - tarifu zona, kurā ir novietots auto. Lai apturētu uzsākto autostāvvietas apmaksu, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu STOP.

Vai Mobilly uzņēmuma kontā pievienotajiem telefona numuriem var uzlikt dažādus uzstādījumus?

Nē, visiem uzņēmuma kontam piesaistītajiem darbiniekiem būs vienādi uzstādījumi.

Vai es varu pievienot savu mobilā telefona numuru diviem dažādiem uzņēmuma kontiem?

Nē, viens un tas pats telefona numurs Mobilly sistēmā var būt pievienots tikai vienam uzņēmuma kontam.

Kā var kontrolēt darbinieku tēriņus Mobilly?

Uzņēmuma kontaktpersonai ir iespēja noteikt, kurus pakalpojumus darbinieki var apmaksāt, kā arī ierobežot apmaksu uz konkrētām automašīnām un iestatīt laika limitu, ja tas nepieciešams.

Ierobežojumus iespējams uzlikt, autorizējoties Mobilly uzņēmuma kontā mans.mobilly.lv ar uzņēmuma pieejas datiem. Sadaļā Profils iespējams veikt šādas izmaiņas:
1. norādīt konkrētus automašīnas numurus, kurus uzņēmuma kontam pievienotie telefona numuri varēs apmaksāt. Nenorādot konkrētus automašīnu numurus, pakalpojumus varēs apmaksāt jebkuram auto numuram.
2. rediģēt atļautos pakalpojumus, kurus darbinieki varēs apmaksāt no uzņēmuma konta,
3. rediģēt atļautos laikus un dienas, kad darbinieki varēs veikt apmaksu no uzņēmuma konta.

Saņemt detalizētas atskaites par veiktajiem darījumiem var sadaļā Izraksts -> Darījumi.

Lai veiktu citas izmaiņas uzņēmuma kontā, sūtiet nepieciešamo izmaiņu aprakstu uz [email protected].

Darbinieks, kas līdz šim bija norādīts pie mūsu uzņēmuma kā kontaktpersona, vairs nestrādās pie mums. Kas mums ir jādara, lai nomainītu kontaktpersonu?

No uzņēmuma līgumā norādītā e-pasta uz [email protected] brīvā formā jānosūta e-pasts ar informāciju par veicamajām izmaiņām.

Vēlējos informēt, ka mūsu uzņēmumam mainās e-pasts. Kā man rīkoties?

No uzņēmuma līgumā norādītā e-pasta uz [email protected] brīvā formā jānosūta e-pasts ar informāciju par veicamajām izmaiņām.

Uzņēmumam ir Mobilly uzņēmuma konts, bet ir mainīts reģistrācijas numurs. Kā rīkoties, lai varētu turpināt izmantot Mobilly pakalpojumus?

Ja uzņēmumam mainās reģistrācijas numurs, nepieciešams noslēgt jaunu uzņēmuma līgumu. Ja nepieciešama papildu informācija, lūdzam zvanīt 1859*.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kā veikt stāvvietas apmaksu Mobilly lietotnē no uzņēmuma konta?

Lai veiktu apmaksu Mobilly lietotnē:
1. izvēlies tarifu zonu, kurā vēlies novietot auto,
2. norādi, kuru automašīnas numuru vēlies apmaksāt no uzņēmuma konta,
3. spied pogu START,
4. spied pogu Uzņēmuma konts,
5. sagaidi apstiprinājumu, kas uzrāda, ka apmaksa ir uzsākta.

Lai apturētu apmaksu, spied pogu STOP.

Kā veikt apmaksu no uzņēmuma konta ar īsziņas palīdzību?

Ja telefona numurs ir pievienots uzņēmuma kontam, tad, lai uzsāktu apmaksu no uzņēmuma konta, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu:

START atstarpe AUTO atstarpe ZONA

,kur AUTO – automašīnas numurs, ZONA – autostāvvietas zona, kas norādīta uz aparāta vai autostāvvietā redzamā plakāta.

Komandas piemērs: START XY1209 B

Vai ir iespējams no uzņēmuma konta apmaksāt uzreiz divas automašīnas?

Jā, no uzņēmuma konta iespējams apmaksāt neierobežotu automašīnu skaitu. Ja veic apmaksu ar lietotni, tad pēc tam, kad esi aktivizējis pirmo automašīnu stāvvietā, lai uzsāktu apmaksu otrai automašīnai, pavirzi ekrānu nedaudz zemāk, kur Tev būs iespēja no jauna izvēlēties nepieciešamo tarifu zonu otram auto un aktivizēt to, tāpat kā pirmo.

Ja veic apmaksu ar īsziņas palīdzību, tad par katru automašīnu sūti atsevišķu īsziņu uz 1859 ar tekstu: START atstarpe AUTO atstarpe ZONA, kur AUTO – automašīnas numurs, ZONA – autostāvvietas zona, kas norādīta uz aparāta vai autostāvvietā redzamā plakāta. Komandas piemērs: START  XY1209 B

! Lai apturētu apmaksu, par katru automašīnu sūti atsevišķu īsziņu uz 1859 ar tekstu STOP AUTO, kur AUTO - tās automašīnas numurs, kurai nepieciešams apturēt apmaksu.

Vēlos apmaksāt autostāvvietu no uzņēmuma konta, taču man tas neizdodas. Kā man rīkoties?

Lai precizētu iemeslu, zvani 1859* vai 22001859.

Biežākie iemesli, kādēļ neizdodas veikt apmaksu no uzņēmuma konta:
• uzņēmums ir liedzis Tev izvēlētā pakalpojuma apmaksu no Mobilly uzņēmuma konta;
• uzņēmums ir ierobežojis Tev izvēlētā pakalpojuma apmaksas laiku, atļaujot to veikt tikai konkrētās dienās un konkrētā laikā;
• uzņēmuma Mobilly kontam ir sasniegts piešķirtais kredītlimits;
• uzņēmuma Mobilly konts ir bloķēts;
• telefona numurs, no kura vēlies apmaksāt izvēlēto pakalpojumu, nav pievienots Mobilly uzņēmuma kontam.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kādas vēl apmaksas iespējas, izņemot autostāvvietu apmaksu, Jūs piedāvājat juridisko kontu īpašniekiem?

No uzņēmuma konta iespējams apmaksāt:
• autostāvvietas;
• iebraukšanas maksu Jūrmalā;
• Rīgas transporta biļetes;
• autobusa biļetes;
• vilcienu biļetes;
• elektroauto uzlādi;
• Puto automazgātavas pakalpojumus.

Kā iespējams slēgt Mobilly uzņēmuma kontu?

No uzņēmuma līgumā norādītā e-pasta uz [email protected] brīvā formā jānosūta e-pasts ar informāciju par konta slēgšanu, norādot uzņēmuma nosaukumu un datumu, ar kuru vēlaties slēgt uzņēmuma kontu.

Vai iespējams atjaunot slēgtā Mobilly uzņēmuma konta darbību?

Nē, vēlams slēgt jaunu līgumu. Līguma veidlapa atrodama šeit - mobilly.lv/uznemumiem/

Vai ir nepieciešams veikt kādas iemaksas vai konta papildinājumus, lai varētu sākt izmantot Mobilly uzņēmuma kontu?

Nē, Mobilly uzņēmumam piešķir kredītlimitu, kuru mēneša laikā var tērēt, apmaksājot nepieciešamos pakalpojumus.

Sākotnēji tiek piešķirts 20.00 EUR limits uz visu uz uzņēmumu. Ja klients plāno tērēt lielāku summu, tad uzņēmumam jāveic Mobilly uzņēmuma konta papildinājums par summu kādu plāno izmantot.

Maksājumu jāveic uz kādu no šiem SIA Mobilly kontiem par summu kādu plānojat tērēt:
Citadele banka AS konts: LV02PARX0009726030004
Swedbank AS konts: LV10HABA0551010805346

Maksājuma uzdevumā jānorāda - konta papildināšana un uzņēmuma nosaukums vai līguma numurs.

Katra mēneša sākumā uz līgumā norādīto e-pastu mēs nosūtīsim Maksājuma paziņojumu, kurā tiks norādītas visas iemaksātās un iztērētās vērtības, to varēsiet uzrādīt grāmatvedībā kā attaisnojošo dokumentu.
Kad rēķina apmaksa tiks veikta, kredītu varēsiet tērēt no jauna.

Uz kādu laika posmu tiek piešķirts uzņēmuma kredītlimits?

Kredītlimits tiek piešķirts no brīža, kad atverat Mobilly uzņēmuma kontu, līdz brīdim, kad veicat rēķina apmaksu. Pēc apmaksas rēķinā norādītā summa dzēšas un kredītlimitu varat sākt izmantot no jauna.

Kā uzņēmums zinās, ka kredītlimits ir sasniegts vai drīzumā tiks sasniegts?

Mobilly uz uzņēmuma līgumā norādīto e-pastu izsūta divu veidu paziņojumus:
• pirmais paziņojums tiek nosūtīts brīdī, kad uzņēmuma kredītlimita summa ir mazāka par 25 EUR,
• otrais paziņojums tiek nosūtīts brīdī, kad kredītlimita summa ir iztērēta.

Kā rīkoties, kad uzņēmums saņēmis e-pastu par kredītlimita sasniegšanu un autostāvvietu apmaksas apturēšanu?

Uzņēmuma kontaktpersona var sazināties ar Mobilly, zvanot uz 1859*, un telefona sarunas laikā vienoties par kredītlimita palielināšanu vai rakstīt e-pastu uz [email protected] no uzņēmuma līgumā norādītās e-pasta adreses.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kur es varu iepazīties ar rēķinu, grāmatvedības dokumentiem un atskaitēm? Kā apmaksāt rēķinu?

Mobilly katra mēneša pirmajā darba dienā sagatavo E-rēķinu, kuru ir iespējams apskatīt Mobilly uzņēmuma kontā mans.mobilly.lv. Rēķins automātiski tiek sūtīts arī uz kontaktpersonas e-pastu.

1. "Summa apmaksai" ir summa, kas jāpārskaita rēķina izrakstītājam SIA “Mobilly” uz rēķinā norādīto bankas kontu. Kopsumma, kas norādīta zem pakalpojumu uzskaitījuma tabulas, var atšķirties no "Summas apmaksai", ja iepriekšējā mēnesī ir veikta rēķina apmaksa par mazāku vai lielāku summu, kā bija nepieciešams.
2. SIA Mobilly jau ir norēķinājies ar Partneriem, tādēļ deklarācijā jāuzrāda tikai SIA “Mobilly” rekvizīti. Informācija par Partneri ir informatīva.
3. Detalizētāku informāciju par tālruņu un automašīnu numuriem, kā arī atsevišķiem darījumiem iespējams aplūkot, autorizējoties Mobilly uzņēmuma kontā mans.mobilly.lv sadaļā Izraksts.

Vai ir iespējams mainīt Mobilly rēķina apmaksas datumu?

Jā, to ir iespējams izdarīt. Lai mainītu rēķina apmaksas datumu, sazinieties ar Mobilly, zvanot uz 1859* vai no uzņēmuma līgumā norādītā e-pasta rakstot informatīvu e-pastu uz [email protected].

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kura no rēķinā norādītajām summām ir jāapmaksā un uz kuru kontu tā jāsūta?

Jāapmaksā ir tā summa, kas norādīta rēķina tabulas apakšā pie SUMMA APMAKSAI. Bankas konts, uz kuru jāpārskaita nauda, atrodas rēķina augšpusē kreisajā malā pie rēķina izrakstītāja rekvizītiem.


Ja rodas jautājumi, zvani 1859* vai 22001859.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Vai rēķina apmaksa vienmēr jāveic no uzņēmuma līgumā norādītā bankas konta?

Lai rēķina apmaksa būtu veiksmīga, ieteicams veikt apmaksu no līgumā norādītā bankas konta. Gadījumā, ja vēlaties maksāt no cita bankas konta, maksājuma uzdevumā lūgums norādīt rēķina numuru, ko vēlaties apmaksāt.

Ja uzņēmumam mainās rēķinu apmaksas bankas konts, lūgums par to informēt Mobilly, rakstot informatīvu e-pastu uz [email protected]

Vēlamies zināt, kāpēc šomēnes atsūtītajā rēķinā iztērētā summa nesakrīt ar to summu, kas jāapmaksā?

Šādas situācijas iespējamas gadījumos, kad nav veikta iepriekšējo rēķinu korekta apmaksa, maksājumā norādot mazāku vai lielāku summu nekā attiecīgajā mēnesī iztērēts. Gadījumā, ja esat veikuši avansa ieskaitījumu, iespējams, sistēmā pirms jauno rēķinu izsūtīšanas nav pārģenerēta informācija.

Šādos gadījumos lūgums sazināties ar mums, zvanot uz 1859* vai sūtot e-pastu uz [email protected], lai mēs varētu noskaidrot radušās problēmas iemeslu.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Vēlamies salīdzināt uzņēmuma konta atlikumu. Kas mums ir jādara, lai saņemtu šādu informāciju no Mobilly?

Ja uzņēmuma grāmatvedībai nepieciešams salīdzināt konta atlikumu, grāmatvede var izveidot salīdzināšanas aktu un nosūtīt to elektroniski uz [email protected] vai pa pastu uz līgumā norādīto adresi. Salīdzināšanas aktā norādīto informāciju salīdzināsim ar mūsu sistēmā redzamo un nosūtīsim Jums atpakaļ.

Kas notiek, ja rēķins netiek apmaksāts norādītajā termiņā?

Ja rēķins netiek laicīgi apmaksāts, Mobilly ir tiesīgs uzņēmuma kontu bloķēt līdz brīdim, kad rēķins tiks apmaksāts, kas nozīmē to, ka uzņēmuma darbiniekiem turpmāk nebūs iespējams uzsākt autostāvvietas apmaksu no uzņēmuma konta.

Cik ātri iespējams atbloķēt uzņēmuma kontu pēc rēķina apmaksas?

Ja klients sazinās ar mums darba dienas laikā, tad pēc rēķina apmaksas konts tiks atbloķēts, tiklīdz tiks pārbaudīti bankā saņemtie maksājumi.

Kā atjaunot uzņēmuma konta paroli?

Lai saņemtu atjaunotu uzņēmuma konta paroli, Mobilly ir nepieciešams saņemt e-pastu no līgumā uzrādītās kontaktpersonas. E-pastu sūti uz [email protected].

Kā iespējams mainīt uzņēmuma konta paroli?

Autorizējoties Mobilly mājaslapā sava uzņēmuma kontā, sadaļā Profils pie informācijas par kontaktpersonu varēsi nomainīt paroli, uzspiežot uz pogas Mainīt paroli.

Kā noteikt, vai klients ir pievienots uzņēmuma kontam?

Mobilly lietotnē konkrētā lietotāja profilā būs redzama informācija par uzņēmumu, kuram klients ir pievienots. Arī uzņēmuma kontaktpersona var pārliecināties par visiem uzņēmuma kontam pievienotajiem telefona numuriem, autorizējoties Mobilly mājaslapā, norādot uzņēmuma lietotājvārdu un paroli. Informāciju par pievienotajiem telefona numuriem var apskatīt sadaļā Profils.

Kurus automašīnas numurus varēs apmaksāt no uzņēmuma konta?

Ja uzņēmuma profilā atbildīgā persona nav norādījusi nevienu auto numuru, tad uzņēmuma darbinieks no telefona numura, kas ir pievienots uzņēmuma kontam, varēs apmaksāt jebkuru automašīnas numuru. Ja uzņēmuma profilā ir norādīts vismaz viens automašīnas numurs, tad tikai to varēs apmaksāt no uzņēmuma konta.

Kā iespējams izdzēst vai pievienot telefona numuru uzņēmuma kontam?

Autorizējoties Mobilly mājaslapā sava uzņēmuma profilā, sadaļā Profils zem norādes Tālruņu numuri varēs gan pievienot, gan dzēst telefona numurus.

Kā iespējams veikt izmaiņas Mobilly uzņēmuma kontā, ja ir mainījusies uzņēmuma kontaktpersona, adrese vai rēķinu saņemšanas e-pasts?

No uzņēmuma līgumā norādītā e-pasta uz [email protected] brīvā formā jānosūta e-pasts ar informāciju par veicamajām izmaiņām.

Kur iespējams iegūt informāciju par katra darbinieka darījumiem, kas veikti no Mobilly uzņēmuma konta?

Autorizējoties Mobilly mājaslapā sava uzņēmuma profilā, sadaļā Izraksts izvēlies sadaļu Darījumipēc tam, izvēloties konkrētos datumus, kā arī ieķeksējot sadaļā Grupēt pēc lietotāja, spied pogu Nosūtīt un saņemsi nepieciešamo atskaiti.

Vai uzņēmumam ir iespēja noteikt konkrētu autostāvvietu apmaksas laiku, lai darbinieks neveiktu apmaksu no uzņēmuma konta ārpus darba laika?

Jā, konkrētu apmaksas laiku iespējams uzlikt Mobilly mājaslapā, ieejot sava uzņēmuma profilā: sadaļā Profils → Atļautais laiks.

Vai, izveidojot uzņēmuma kontu, uzņēmums var veikt apmaksu arī par citiem Mobilly piedāvātajiem pakalpojumiem?

Jā, var. Pieejamos pakalpojumus var aplūkot Mobilly mājaslapā, autorizējoties uzņēmuma kontā, sadaļā Profils Atļautie pakalpojumi Rediģēt atļautos pakalpojumus. Lai atļautu maksāt par konkrēto pakalpojumu no sava uzņēmuma konta, ieliec ķeksīti pie attiecīgā pakalpojuma, kuru uzņēmums vēlas atļaut apmaksāt.

Cik ilgi ir derīga iegādātā vilciena biļete?

Vilciena biļete ir derīga vienam braucienam uz iegādes brīdī izvēlēto vai nākamo reisu.

Savukārt biļetes, kas tiek tirgotas caur Vienoto biļešu sistēmu (VBN) – Skultes, Tukuma un Rīga-Sigulda-Valga līnijās, ir derīgas tikai uz izvēlēto reisa laiku, ja vien netiek iegādāta dienas biļete “1 diena - 1 brauciens”.

Jāņem vērā: vilciena biļete ir jāiegādājas pirms iekāpšanas vilcienā! Sīkāka informācija: www.vivi.lv

Cik maksā vilciena biļete, pērkot to ar Mobilly?

Vilciena biļešu cenas Mobilly ir lētākas vai vienādā cenā kā kasē, atkarībā no izvēlētā maršruta.

Kas jāņem vērā, iegādājoties dīzeļvilciena biļeti?

• Biļetes braucieniem dīzeļvilcienā iespējams iegādāties Mobilly lietotnē vai mājaslapā uz reisiem tuvāko 10 dienu laikā.

• Biļete būs derīga uz izvēlēto reisu vai nākamo pēc tā.
Biļetes, kas tiek tirgotas caur Vienoto biļešu sistēmu (VBN) - Skultes, Tukuma un Rīga-Sigulda-Valga līnijās, ir derīgas tikai uz izvēlēto reisa laiku, ja vien netiek iegādāta dienas biļete “1 diena - 1 brauciens”.

• Biļetes nevar iegādāties paaugstinātas komforta klases vagonos un vilcienos, kuros ir numurētas sēdvietas. Paaugstināta komforta vagonos nav iespējams veikt biļetes piemaksu.

Vai, pērkot vilciena biļeti ar Mobilly, varu uzreiz iegādāties arī bagāžas biļeti?

Jā, tas ir iespējams. Pirkuma brīdī, kad norādīsi biļešu skaitu, varēsi izvēlēties arī bagāžas biļeti.

Vai varu iegādāties vairākas biļetes?

No viena Mobilly konta Tu vari iegādāties vairākas biļetes, bet ne vairāk kā 9 pasažiera biļetes.

Vai ar Mobilly varu uzreiz iegādāties vilciena biļeti gan turpceļam, gan atpakaļceļam?

Jā, tas ir iespējams. Pirkuma brīdī, kad norādīsi biļešu skaitu, uzspied uz pogas IEGĀDĀTIES ATPAKAĻCEĻA BIĻETI*, un Tev būs iespēja izvēlēties reisu, ar kuru vēlies braukt atpakaļ. Tad Tev tikai jāzina vilciena atiešanas laiks atpakaļceļam.

*Lūdzam ņemt vērā, ka sākot no 2024.gada 1.aprīļa atpakaļceļa biļetei vairs netiek piemērota atlaide.

Ko darīt, ja esmu iegādājies vilciena biļeti lietotnē, bet tā tomēr neuzrādās pie aktīvajām biļetēm?

Iespējams, ir noticis interneta pārrāvums, un biļete nav ielādējusies lietotnē, tādēļ, lūdzu, pārlādē lietotni, aizverot un atverot to no jauna. Ar Mobilly iegādāto vilciena biļeti Tu vienmēr vari apskatīt arī Mobilly mājaslapā, ieejot savā kontā un atverot sadaļu Biļetes, no kuras vilciena biļeti varēsi lejupielādēt PDF formātā.

Vēlos iegādāties vilciena biļeti no uzņēmuma konta, taču tas neizdodas. Kā man rīkoties?

Lai precizētu iemeslu, zvani 1859* vai 22001859.

Biežākie iemesli, kādēļ neizdodas iegādāties vilciena biļeti:
• uzņēmums ir liedzis vilciena biļešu iegādi no uzņēmuma Mobilly konta,
• uzņēmums ir ierobežojis vilciena biļešu iegādes laiku, atļaujot tās iegādāties konkrētās dienās un konkrētā laikā,
• uzņēmuma Mobilly kontam ir sasniegts piešķirtais kredītlimits,
• uzņēmuma Mobilly konts ir bloķēts,
• telefona numurs, no kura vēlies iegādāties biļeti, nav pievienots uzņēmuma Mobilly kontam.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Uzņēmums, kurā strādāju, ir noslēdzis līgumu ar Mobilly. Vai varu iegādāties vilciena biļeti kā privātpersona?

Jā. Lai gan telefona numurs ir pievienots uzņēmuma kontam, visus pakalpojumus vari apmaksāt arī kā privātpersona. Pēc vēlamā reisa izvēles spied pogu PIRKT un varēsi izvēlēties apmaksas iespēju PRIVĀTAIS KONTS.

Vai es varu atgūt naudu par iegādāto vilciena biļeti?

Saskaņā ar veiktajiem grozījumiem 2012. gada 28. augusta Ministru Kabineta noteikumos Nr. 599 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība”, kuri stājās spēkā 2016. gada 4. martā, dīzeļvilciena biļeti vari atgriezt, ja līdz reisa atiešanai ir atlikušas vairāk nekā divas stundas. Summa, ko iespējams atgūt, ir 75% apmērā no biļetes cenas.

Lai atgūtu naudu par iegādāto dīzeļvilciena vai elektrovilciena biļeti, sūti e-pastu uz [email protected], norādot telefona numuru, no kura tika veikta biļetes iegāde, maršrutu, reisu un laiku, kā arī biļetes atgriešanas iemeslu, vai arī zvani mums uz 1859*.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Cik maksā autobusa biļete, pērkot to ar Mobilly?

SIA "Daugavpils Autobusu parks" autobusu reisiem nav nekādu papildu komisijas maksu, autobusa biļetes cena būs tāda pati kā biļešu kasē. Citu pārvadātāju reisos Mobilly biļetēm ir zemākā komisijas maksa internetā.

Kāda ir pakalpojuma komisijas maksa?

SIA "Daugavpils Autobusu parks" autobusu reisiem nav nekādu papildu komisijas maksu. Pārējiem pārvadātājiem Mobilly nodrošina zemāko komisijas maksu internetā. Bez tam Mobilly piedāvā rezervēt sēdvietu autobusā.

Ieviešot vienoto sabiedriskā transporta biļešu sistēmu, Mobilly tagad var iegādāties biļetes arī uz četriem reģionālās nozīmes autobusu maršrutiem, kas kursē Ādažu virzienā - šīs biļetes Mobilly lietotnē ir nopērkamas lētāk nekā citviet.

Vai varu iegādāties autobusa biļeti, pievienojot maksājumu pie mobilā telefona rēķina?

Ja esi LMT, Bites vai Tele2 pēcapmaksas klients un Tev ir atļauts veikt paaugstinātas maksas pakalpojumus, tad varēsi apmaksāt autobusa biļeti pie telefona rēķina. Jāņem vērā, ka šādi biļeti varēsi iegādāties tikai Mobilly lietotnē. Lai iegādātos autobusa biļeti mājaslapā, vispirms būs jāpapildina Mobilly konts.

Vai, veicot autobusa biļetes apmaksu pie telefona rēķina, būs jāveic kāda papildu maksa?

Iegādājoties autobusa biļeti pie telefona rēķina, mobilā telefona operators iekasēs darījuma apkalpošanas maksu - 0,25 EUR vai Tele2 klientiem – 0,35 EUR.

Vai, iekāpjot autobusā, jāuzrāda personu apliecinošs dokuments?

Personu apliecinošs dokuments kopā ar atlaides apliecinošo dokumentu Tev būs jāuzrāda šoferim tikai tad, ja izmanto kādu no Mobilly piedāvātajām atlaidēm. Līdzi obligāti jābūt kādam personu apliecinošam dokumentam ar fotogrāfiju (piemēram, skolēna, vadītāja vai pensionāra apliecībai, ID kartei, pasei u.c.) un dokumentam, kas apliecina, ka Tu vari saņemt izvēlēto atlaidi.

Kā es saņemšu biļeti?

Mobilly iegādāto autobusa biļeti nosūtīs Tev uz e-pastu, ko norādīsi, pērkot biļeti. Tā Tev būs pieejama arī mobilajā lietotnē un Mobilly mājaslapā sadaļā Biļetes.

Ko darīt, ja biļete tika netīšām izdzēsta vai neesmu to saņēmis e-pastā?

Ja netīšām izdzēsi e-pastu, tad Mobilly iegādāto autobusa biļeti vienmēr vari apskatīt un uzrādīt šoferim Mobilly lietotnē sadaļā Autobusi vai arī to vari atkārtoti lejupielādēt Mobilly mājaslapā sadaļā Biļetes.

Man nesanāca autobusa biļeti izdrukāt, taču es nelietoju lietotni. Vai varu to uzrādīt savā telefonā, atverot e-pastā saņemto biļeti?

Jā, savu biļeti, kuru saņēmi e-pastā, vari uzrādīt arī telefonā, to nedrukājot.

Mēģinu iegādāties autobusa biļeti, kādēļ man tas neizdodas?

Lai precizētu iemeslu, zvani 1859* vai 22001859.

Biežākie iemesli, kādēļ neizdodas iegādāties autobusa biļeti:
• līdz izvēlētā reisa atiešanai no sākuma stacijas ir palicis mazāk nekā 30 minūtes, jo autobusa biļešu tirdzniecība internetā tiek pārtraukta 30 minūtes pirms autobusa atiešanas no galapunkta - šis punkts darbojas arī tad, ja vēlies nopirkt biļeti uz šo reisu no citas šī autobusa maršruta pieturas;
• autobusa biļešu iegāde internetā šim reisam nav iespējama, jo reisa atiešanas sākuma stacijā nav autoostas;
• autobusa pārvadātājs ir pārtraucis biļešu iegādi internetā uz konkrēto reisu;
• Mobilly kontā nav pietiekams atlikums;
• mobilā telefona operators neļauj veikt apmaksu pie telefona rēķina.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Vēlos iegādāties autobusa biļeti no uzņēmuma konta, taču tas neizdodas. Kā man rīkoties?

Lai precizētu iemeslu, zvani 1859* vai 22001859.

Biežākie iemesli, kādēļ neizdodas iegādāties autobusa biļeti:
• uzņēmums ir liedzis autobusa biļešu iegādi no uzņēmuma Mobilly konta;
• uzņēmums ir ierobežojis autobusa biļešu iegādes laiku, atļaujot tās iegādāties konkrētās dienās un konkrētā laikā;
• uzņēmuma Mobilly kontam ir sasniegts piešķirtais kredītlimits;
• uzņēmuma Mobilly konts ir bloķēts;
• telefona numurs, no kura vēlies iegādāties biļeti, nav pievienots uzņēmuma Mobilly kontam.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Vai es varu atgriezt iegādāto autobusa biļeti?

Saskaņā ar veiktajiem grozījumiem 2012. gada 28. augusta Ministru Kabineta noteikumos Nr. 599 “Sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas un izmantošanas kārtība”, kuri stājās spēkā 2016. gada 4. martā, autobusa biļeti vari atgriezt, ja līdz reisa atiešanai ir atlikušas vairāk nekā divas stundas, kā arī gadījumos, ja reisa atiešana kavējas vairāk par 15 minūtēm vai pārvadājums nenotiek pārvadātāja vainas dēļ. Summa, ko iespējams atgriezt, ir 75% apmērā no biļetes cenas.

Biļeti vari atgriezt mūsu mājaslapā, reģistrējoties ar savu telefona numuru un paroli. Lai veiktu biļetes atgriešanu, dodies uz sadaļu Biļetes un pie biļetes numura nospied “i”, vai arī zvani uz 1859*.

Par citiem biļešu atgriešanas nosacījumiem lasi ŠEIT.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kā es varu apmaksāt autostāvvietu ar Mobilly lietotni?

1. Lejupielādē lietotni telefonā.
Ieraksti lietotnē savu telefona numuru. Saņemsi paroli īsziņas formātā. Ievadi to lietotnē, un Tavs konts ir reģistrēts!

2. Pievieno bankas karti.
Pievieno savu bankas karti Mobilly lietotnē un turpmāk papildini kontu ar vienu pogas spiedienu. Pēc papildināšanas naudu vari tērēt autostāvvietu apmaksai.

3. Lietotnē izvēlies sadaļu Stāvvietas, izvēlies Mobilly tarifu zonu, norādi sava auto numuru un spied START*.
* Pirms tam pārliecinies, ka Mobilly kontā ir pietiekams atlikums.

4. Lai apturētu autostāvvietas apmaksu, spied pogu STOP.

Vai samaksu par autostāvvietu varu veikt lietotnē, pievienojot maksājumu pie mobilā telefona rēķina?

Jā, LMT, Bites un Tele2 pēcapmaksas klienti var maksāt par autostāvvietām, summu pieskaitot savam telefona rēķinam.

Lai uzsāktu apmaksu, spied pogu Maksāt pie telefona rēķina.

Lai apturētu autostāvvietas apmaksu, spied pogu STOP.

Autostāvvietā iztērētā summa kopā ar mobilā operatora komisijas maksu tiks pievienota Tavam mobilā telefona rēķinam. Komisijas maksa ir 0,25 EUR, operatora Tele2 komisijas maksa ir 0,35 EUR.

Esi vērīgs!
• LMT viena darījuma maksimālā summa ir 30 EUR.
• Tele2 viena darījuma maksimālā summa ir 30 EUR.
• Bites kopējā darījumu maksimālā summa mēnesī ir 40 EUR, ieskaitot ar Mobilly nesaistītus pakalpojumus.

Gadījumā, ja klients ir sasniedzis viena darījuma limitu, tad, lai turpinātu maksāt par autostāvvietu, apmaksa ir jāuzsāk atkārtoti.

Kas man ir jādara, lai apmaksātu divus auto no viena Mobilly konta lietotnē?

Pēc tam, kad esi aktivizējis apmaksu pirmajai automašīnai, lai uzsāktu apmaksu otrai automašīnai, pavirzi ekrānu nedaudz zemāk, kur Tev būs iespēja no jauna izvēlēties nepieciešamo tarifu zonu otram auto un aktivizēt to, tāpat kā pirmo.

Kā veikt apmaksu par periodu autostāvvietās ar Mobilly lietotnes palīdzību?

1. Lietotnē izvēlies konkrēto tarifu zonu, kurā vēlies novietot savu auto.
2. Norādi, kuram auto vēlies apmaksāt periodu.
3. Spied pogu Citas iespējas.
4. Spied pogu Maksāt par periodu*, un periods ir apmaksāts**.

* Perioda maksu nevar izvēlēties, ja apmaksa tiek veikta pie telefona rēķina.
** Ja Tavā kontā nebūs pietiekams atlikums, bet būs pievienota bankas karte, summas starpību, kas pietrūks perioda apmaksai, paņemsim no Tavas kartes automātiski.

Vai par autostāvvietu iespējams maksāt, sūtot īsziņu?

Jā, lai uzsāktu apmaksu, sūti SMS* uz 1859 ar tekstu:
START atstarpe AUTO atstarpe ZONA.

AUTO - Tavas automašīnas numurs, piemēram, AB1221,
ZONA - tarifu zona, kas norādīta uz apmaksas automāta sāna, piemēram, X.

Īsziņas piemērs: START AB1221 X
* Pirms tam pārliecinies par sava Mobilly konta atlikumu.

Ja vēlies apmaksu veikt pie telefona rēķina, tad sūti SMS ar tekstu:
MSTART atstarpe AUTO atstarpe ZONA uz 1859.

AUTO - Tavas automašīnas numurs, piemēram, AB1221.
ZONA - tarifu zona, kas norādīta uz apmaksas automāta sāna, piemēram, X.

Īsziņas piemērs: MSTART AB1221 X

Lai apturētu autostāvvietas apmaksu, sūti SMS ar tekstu STOP uz 1859.

Kā pārliecināties, ka apmaksa, sūtot SMS, ir uzsākta vai apturēta?

Mobilly īsziņas veidā atsūtīs Tev atbildi ar apstiprinājumu par veiksmīgu autostāvvietas apmaksas uzsākšanu vai pārtraukšanu.
Arī kļūdas gadījumā Mobilly Tevi brīdinās ar īsziņu, tādēļ vienmēr izlasi atbildi, ko saņem! Šāds paziņojums īsziņas veidā privātpersonām izmaksā 0.11 EUR, bet juridiskām personām 0.11 EUR + PVN. Summa tiek iekasēta no Mobilly konta.
Ar visiem paziņojumu veidiem vari iepazīties šeit.

Kāda īsziņa man ir jāsūta, lai apmaksātu divus auto no viena Mobilly konta?

Īsziņas teksts nemainās. Par katru auto numuru jāsūta atsevišķa sms, kurā norādīts auto numurs.

Kā apturēt apmaksu, ja ir aktivizēti vairāki automašīnas numuri no viena Mobilly konta?

Lai apturētu apmaksu, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: STOP AUTO (kur AUTO - automašīnas numurs, kuru vēlies apturēt).

Kas ir Mobilly tarifu zona?

Tas ir apzīmējums katrai autostāvvietai, kuru var apmaksāt ar Mobilly.
Konkrētās tarifu zonas burts vai burti norāda, kur atrodas Tavs auto un kāds tarifs tiks iekasēts par nostāvēto laiku.

Ja automašīnu novietoji ielas malā, RP SIA “Rīgas satiksme” zonā, tad tarifu zonas burts būs redzams uz maksas aparāta sāna.

Ja automašīnu novietoji stāvlaukumā, tad tarifu zonas divus vai trīs burtus atradīsi izvietotus stāvlaukumā uz Mobilly oranžās zīmes.

Ko darīt, ja nezinu, kādā Mobilly tarifu zonā atrodos?

Precīzu autostāvvietas tarifu zonu iespējams noteikt Mobilly lietotnes zonu kartē vai Mobilly mājaslapā.

Ja automašīnu novietoji ielas malā, RP SIA “Rīgas satiksme” zonā, tad tarifu zonas burts būs redzams uz maksas aparāta sāna.

Ja automašīnu novietoji stāvlaukumā, tad tarifu zonas divus vai trīs burtus atradīsi izvietotus stāvlaukumā uz Mobilly oranžās zīmes.

Jautājumu gadījumā vienmēr vari sazināties ar Mobilly klientu servisu, zvanot uz 1859*.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kāda veida paziņojumus izsūta Mobilly?

Mobilly ikdienā saviem klientiem izsūta šādus paziņojumus:

1) atbildes paziņojumus,kurus klients saņem kā atbildi no Mobilly, ja:
- apmaksu uzsāk ar īsziņas palīdzību vai Mobilly lietotnē;
- uz konkrētu laiku uzstādītais autostāvvietas apmaksas laiks ir beidzies;
- apmaksa ir apturēta.

Atbildes paziņojumi, kurus klients saņem lietotnē, ir bez maksas. Savukārt, ja klients neizmanto Mobilly lietotni, bet lieto īsziņu komandas, tad Mobilly atbildes paziņojumi ir par maksu.

2) atgādinājuma paziņojumus, kas pēc noklusējuma tiek izsūtīti visiem klientiem ik pēc 2 stundām, lai atgādinātu, ka joprojām tiek veikta autostāvvietas apmaksa un lai palīdzētu izvairīties no pārmaksas.

Atgādinājuma paziņojumi ir maksas pakalpojums. Tomēr, klients var izvēlēties cik bieži šos paziņojumus saņemt - sākot ar reizi katrās 30 minūtēs līdz vienai reizei diennaktī.  Balstoties mūsu pieredzē, iesakām saglabāt paziņojumu regularitāti atbilstoši individuāliem paradumiem. Gadījumos, kad apmaksa netiek apturēta laicīgi, izmaksas parasti ir daudz augstākas nekā par atgādinājuma paziņojumiem izdotā naudas summa.

3) brīdinājuma paziņojumus, ko klients saņem gadījumā, ja kaut kas, nosūtot SMS komandas vai izmantojot lietotni, nav izdarīts pareizi vai arī, ja Mobilly konta bilance tuvojas beigām.

Brīdinājuma paziņojumi klientiem, kas izmanto Mobilly lietotni, tiek piegādāti bez maksas. Savukārt klientiem, kas Mobilly pakalpojumus izmanto sūtot īsziņas, tie ir maksas pakalpojums.

4) obligātos atbildes un darījumu transakcijas paziņojumus, kuru nosūtīšanu pieprasa pakalpojuma sniedzējs.

Obligātie atbildes un darījumu transakcijas paziņojumi, ko pieprasa pakalpojuma sniedzējs, ir maksas pakalpojums.

Maksas paziņojumu cena fiziskām personām ir 0,11 Eur, juridiskām personām - 0,13 Eur (tajā skaitā arī PVN).
Ja rodas kādi jautājumi, zvani 1859 vai 22001859.

Esmu jau piesaistījis savu auto numuru Automatic apmaksai. Kā uzsāksies apmaksa?

Kad brauksi iekšā jebkurā no Automatic zonām, stāvvietas kamera nolasīs Tava auto numuru. Mēs pārbaudīsim, vai nolasītais auto numurs ir piesaistīts Automatic apmaksai kādā no Mobilly kontiem, un uzsāksim apmaksu. Automātiski atvērsies arī barjera, un Tu varēsi braukt iekšā. Automatic zonas ir superērtas atkārtotiem maksājumiem – nav nepieciešams atvērt Mobilly lietotni, apmaksa notiks fonā automātiski.

Ko nozīmē “piesaistīt savu auto numuru Automatic zonu apmaksai”?

Mobilly lietotnē norādi auto numuru, kuru visās Automatic zonās turpmāk apmaksāsi ar savu Mobilly kontu. Tātad nebūs svarīgi, vai ar šo auto Automatic zonā iebrauksi Tu vai kāds cits – ja konkrētais auto numurs būs piesaistīts Tavā Mobilly kontā Automatic apmaksai, tad par stāvvietu maksāsi Tu.

Auto numuru esmu piesaistījis Automatic apmaksai. Kāpēc iebraukšanas barjera nepaceļas?

Visticamāk, kamera nepareizi nolasījusi auto numurzīmi. Iesakām sekot līdzi numurzīmes tīrībai.

Kāpēc izbraukšanas barjera nepaceļas?

Visticamāk, kamera nepareizi nolasījusi auto numurzīmi. Iesakām sekot līdzi numurzīmes tīrībai.

Vēl iespējams, ka Tavā Mobilly kontā nav pietiekami daudz līdzekļu, lai apturētu stāvvietas apmaksu un norēķinātos par saņemto pakalpojumu. Šādā gadījumā Tu saņemsi paziņojumu, kurā informēsim par nepieciešamību papildināt kontu pirms izbraukšanas no Automatic zonas.

Ja tomēr apmaksa ir veiksmīgi notikusi, bet barjera nepaceļas, zvani 1859*, palīdzēsim!

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Esmu iebraucis Automatic zonā, apmaksa uzsākās, bet man uz bankas kartes vairāk nav līdzekļu. Ko darīt?

Ja Tev makā ir kāda cita bankas karte, pievieno to savam Mobilly kontam un veic apmaksu, papildinot Mobilly kontu. Ja citas bankas kartes nav, lūdzu, zvani 1859* vai attiecīgās zonas operatora klientu servisam, Tev palīdzēs veikt apmaksu citā veidā.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Kā zināt, kurās zonās uzsāksies Automatic apmaksa?

Šajās zonās gan Mobilly lietotnē, gan pie iebraukšanas stāvvietā redzēsi Automatic atpazīšanās zīmi. Stāvvietas zonas burtu norāde būs gaiši zaļā krāsā, un lietotnē stāvvietu sarakstā parādīsies zaļa atzīme – Automatic. Automātiskā apmaksa uzsāksies visās stāvvietās ar Automatic atzīmi neatkarīgi no to apsaimniekotāja.

Kurās Mobilly zonās šobrīd ir pieejama Automatic apmaksa?

Šobrīd Automatic darbojas šādās zonās:
• JTA un JTO - "Jaunā Teika"
• GER - Ģertrūdes 15/17
• RIX - Starptautiskā lidosta "Rīga"
• RG – Galleria Riga Dzirnavu ielā 67
• AK – Kurzemes prospektā 151
• ALB – “Albatross”, Ķesterciemā
• BK – Barons kvartāls, Cēsu ielā 31
• BKUS – Bērnu klīniskās universitātes slimnīca
• DAP – Piekrastes iela 4, Daugavpils
• DAS – Stadiona iela 3a, Daugavpils
• DOC – Daugavpils Olimpiskais centrs
• EASY – Easypark stāvvieta, Dzirnieku iela 6
• KC6 – Kalnciema iela 6
• LIB – t/c Lība
• MEZ – Meža iela 1/3
• OLI – t/c Olimpia, Āzenes iela 5
• OC – Olimpiskā centra autostāvvieta
• RCT – Centrāltirgus autostāvvieta, Nēģu iela 7
• SKO – Skonto stadions
• SKY – i/c Sky&More, Duntes iela 19a
• TUR – Turgeņeva iela 25

Aktuālo Automatic zonu sarakstu atradīsi lietotnē.

Esmu uzņēmuma konta lietotājs. No kura Mobilly konta uzsāksies apmaksa, iebraucot Mobilly Automatic zonā?

Mobilly Automatic zonās katram auto vari atsevišķi iestatīt, no kura konta (privātā vai uzņēmuma) primāri uzsāksies apmaksa. To vari izdarīt konkrētās Mobilly Automatic zonas aprakstā pie auto numura vai sadaļā Mani Auto.

Kā atvienot auto numuru no Automatic apmaksas?

Mobilly lietotnē augšējā labajā stūrī, uzspiežot uz 3 svītriņām, ieraudzīsi sava Mobilly konta iestatījumus. Spied uz sadaļas Mani auto, atrodi attiecīgā auto numuru un spied uz zīmulīša ikonas. Sadaļā Automatic iestatījumi, piespiežot zaļo pogu pie norādes Ieslēgt Automatic apmaksu, poga paliks pelēka - tas nozīmē, ka auto numurs ir atvienots no Automatic zonas automātiskās apmaksas. Sadaļā Automatic iestatījumi Tu varēsi gan ieslēgt, gan izslēgt auto numura Automatic apmaksu, kā arī mainīt kontu, no kura veiksi apmaksu, ja Tavam telefona numuram ir atļauts veikt apmaksu arī no kāda uzņēmuma konta.

Man ir abonements kādā no autostāvvietām, kas atrodas Automatic zonā, ko darīt?

Ņem vērā, ka abonements parasti tiek noformēts uz personu, nevis auto numuru, tādēļ pievērs pastiprinātu uzmanību tam, vai Tavs auto ir piesaistīts Automatic apmaksai. Automātisko apmaksu lietotnē vari izslēgt pats, dodoties uz iestatījumu sadaļu Mani auto un uzspiežot uz zīmulīša pie attiecīgā auto numura. Lai Automatic apmaksa izvēlētajam auto ar Mobilly netiktu veikta, sadaļā Automatic iestatījumi uzspied uz Automātiski apmaksājamo zonu saraksts un izņem atzīmi no konkrētās zonas.

Vēl vari zvanīt 1859*, Mobilly klientu serviss Tev palīdzēs!

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Stāvvietu aktivizēju ar Mobilly, bet esmu saņēmis soda kvīti, kā man rīkoties?

Brīdī, kad ir pieejama soda kvīts, nepieciešams pārbaudīt šādu informāciju:
1.kas izrakstījis soda kvīti; iespējams soda kvīti izrakstījusi Pašvaldības policija, jo auto novietots vietā, kur tas nav atļauts,
2. kāds automašīnas numurs norādīts soda kvītī; varbūt esi uzrādījis nepreizu automašīnas numuru, uzsākot stāvvietas apmaksu ar Mobilly,
3. kurā tarifu zonā izrakstīta soda kvīts; pārbaudi, vai, uzsākot stāvvietas apmaksu ar Mobilly, esi norādījis pareizo tarifu zonas burtu vai burtus,
4. cikos ir izrakstīta soda kvīts; varbūt apmaksu ar Mobilly esi uzsācis pēc soda kvīts izrakstīšanas laika.

Pēc soda kvīts informācijas salīdzināšanas ar Mobilly aktivizētās autostāvvietas informāciju, secināju, ka esmu kļūdījies automašīnas numurā/ tarifu zonā. Kā man rīkoties?

Gadījumā, ja, uzsākot autostāvvietas apmaksu ar Mobilly, esi kļūdījies automašīnas numurā vai norādījis nepareizu zonu, tad par radušos situāciju jāinformē stāvvietas īpašnieks - uzņēmums, kas Tev izrakstījis soda kvīti.

Mobilly sniedz iespēju apmaksāt autostāvvietas, taču tās kontrolē autostāvvietu īpašnieku darbinieki, tāpēc lēmumu par soda kvīts anulēšanu var pieņemt tikai soda kvīts izrakstītājs.

Uzsākot apmaksu, esmu norādījis Rīgas satiksmes tarifu zonu, lai gan atrados EuroPark Latvia tarifu zonā, kā rezultātā saņēmu sodu. Kā man rīkoties?

Tev ir iespēja rakstīt iesniegumu uzņēmumam, kura autostāvvietā Tavs auto neatradās. Iesniegumā norādi, ka kļūdaini veici autostāvvietas apmaksu, un lūdz atgriezt kļūdaino maksājumu. Atceries iesniegumam pievienot saņemto soda kvīti.

Kur iespējams saņemt Mobilly uzlīmi?

Mobilly uzlīmi vari saņemt pie mums, atbraucot ciemos uz Dzirnavu ielu 91, k-3.

Vai iespējams uzsākt autostāvvietas apmaksu un uzlīmes vietā logā ielikt zīmīti ar vārdu Mobilly?

Jā, jo uzlīmes kalpo ne tikai tam, lai kontrolieri varētu pilnvērtīgāk un labāk veikt automašīnu pārbaudi, tās palīdz arī informēt apkārtējos, ka Tu veic apmaksu ar Mobilly - tādā veidā iespējams izvairīties no nepatīkamām situācijām arī ikdienas dzīvē.

Vai ar Mobilly iespējams apmaksāt paziņojumu par nesamaksāto maksas autostāvvietas lietošanas pēcapmaksu / sodu?

Pagaidām šis pakalpojums nav pieejams. Strādājam pie tā, lai nākotnē soda kvītis varētu apmaksāt arī ar Mobilly.

Kad ir jāiegādājas Jūrmalas dienas caurlaide?

Dienas caurlaide ir jāiegādājas tajā kalendārajā datumā, kad iebrauc Jūrmalā, turklāt apmaksu var veikt arī pēc iebraukšanas pilsētā. Caurlaide ir derīga līdz iegādes dienas plkst. 23.59. Iebraukt un izbraukt šajā laikā var vairākkārt.

Kā apmaksāt Jūrmalas caurlaidi?

Jūrmalas caurlaidi iespējams apmaksāt ar mobilo lietotni, sūtot īsziņu vai pievienojot maksu mobilā telefona rēķinam.

Apmaksa ar mobilo lietotni:

Lai iegādātos vienas dienas iebraukšanas caurlaidi Jūrmalā, dodies uz sadaļu Stāvvietas, izvēlies tarifu zonu J un spied START*.

*Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.

Papildini Mobilly kontu:


 • ar bankas karti Mobilly lietotnē, sadaļā Mana karte. Ievadi summu un papildini Mobilly kontu;

 • ar bankas karti vai internetbanku Mobilly mājaslapā, sadaļā Papildināšana. Ievadi summu un papildini Mobilly kontu.


Apmaksa sūtot īsziņu:

Ja vēlies apmaksu veikt no Mobilly konta, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: START AUTO J, kur AUTO - Tavs auto numurs.

!Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.

Ja vēlies apmaksu veikt pie mobilā telefona rēķina, tad sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu: MSTART AUTO J, kur AUTO - Tavs auto numurs.


Apmaksa pie mobilā telefona rēķina:


Ja esi LMT, Bites vai TELE2 pēcapmaksas klients, Tu vari pievienot maksu par Jūrmalas vienreizējo caurlaidi savam telefona rēķinam*.

Lai to izdarītu, ir jāsūta: MSTART atstarpe AUTO atstarpe J uz numuru 1859**. AUTO - Tavs automašīnas numurs.

Īsziņas piemērs: MSTART AA1234 J

Vienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir 3 EUR.

* Pakalpojums pieejams LMT, Bite un TELE2 pēcapmaksas klientiem, par darījuma apkalpošanu operators piemēro komisijas maksu.

** Mobilly finanšu transakcijas maksa - EUR 0.17.

Kā apmaksāt Jūrmalas caurlaidi ar Mobilly, sūtot īsziņu?

Ja vēlies apmaksu veikt no Mobilly konta, sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu:
START AUTO J, kur AUTO - Tavs auto numurs.

! Pirms tam pārliecinies, ka esi papildinājis Mobilly kontu.

Ja vēlies apmaksu veikt pie mobilā telefona rēķina, tad sūti īsziņu uz 1859 ar tekstu:
MSTART AUTO J, kur AUTO - Tavs auto numurs.

Kā maksu par iebraukšanu Jūrmalā pievienot mobilā telefona rēķinam?

Ja esi LMT, Bites vai TELE2 pēcapmaksas klients, Tu vari pievienot maksu par Jūrmalas vienreizējo caurlaidi savam telefona rēķinam*.

Lai to izdarītu, ir jāsūta:MSTART atstarpe AUTO atstarpe J uz numuru 1859**.
AUTO - Tavs automašīnas numurs.

Īsziņas piemērs: MSTART AA1234 J
Vienreizējā Jūrmalas iebraukšanas nodeva ir 3 EUR.

* Pakalpojums pieejams LMT, Bite un TELE2 pēcapmaksas klientiem, par darījuma apkalpošanu operators piemēro komisijas maksu.
** Mobilly finanšu transakcijas maksa - EUR 0.17.

Kā pārliecināties, ka iebraukšanas nodeva ir samaksāta?

Pēc pakalpojuma apmaksas Tu saņemsi apstiprinājuma paziņojumu īsziņas vai pašpiegādes paziņojuma veidā. Šī īsziņa vai pašpiegādes paziņojums ir apliecinājums nodevas apmaksai un pieprasījuma gadījumā ir jāuzrāda policijas darbiniekam.

Kur ir iespējams apskatīt visas veiktās apmaksas ar Mobilly par iebraukšanu Jūrmalā?

Autorizējoties Mobilly mājaslapā savā profilā, atskaiti atradīsi sadaļā Izraksts -> Darījumi/Darījumi pie rēķina. Norādot vēlamo laika posmu no, līdz un uzspiežot pogu Nosūtīt, saņemsi nepieciešamo atskaiti.

Cik maksā brauciens taksometrā, maksājot ar Mobilly?

Šim pakalpojumam nav papildu maksas. Tu samaksāsi tieši tik, cik rāda skaitītājs.

Kā pārliecināties, ka apmaksa par braucienu taksometrā ir notikusi?

Kad Mobilly lietotnē nospiedīsi pogu MAKSĀT, parādīsies apstiprinājums par veiksmīgu apmaksu, kuru varēsi uzrādīt taksometra šoferim. Taksometra šoferis paziņojumu par veikto maksājumu saņems īsziņas veidā.

Vai samaksu par taksometru varu pievienot pie mobilā telefona rēķina?

Nē, pie telefona rēķina nav iespējams samaksāt par braucienu taksometrā.

Vēlos samaksāt par braucienu taksometrā no uzņēmuma konta, taču man tas neizdodas. Kā man rīkoties?

Lai precizētu iemeslu, zvani 1859* vai 22001859.

Biežākie iemesli, kādēļ neizdodas veikt apmaksu no uzņēmuma konta:
• uzņēmums ir liedzis taksometra apmaksu no Mobilly uzņēmuma konta;
• uzņēmums ir ierobežojis taksometra apmaksas laiku, atļaujot to konkrētās dienās un konkrētā laikā;
• uzņēmuma Mobilly kontam ir sasniegts piešķirtais kredītlimits;
• uzņēmuma Mobilly konts ir bloķēts;
• telefona numurs, no kura vēlies apmaksāt taksometru, nav pievienots Mobilly uzņēmuma kontam.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Veicu apmaksu par braucienu taksometrā ar Mobilly, bet norādīju nepareizu borta numuru/summu/taksometra kompāniju. Kā man rīkoties, lai vērstu situāciju par labu?

Sazinies ar mums, zvanot uz 1859*, un mēs Tev palīdzēsim atrisināt šo jautājumu.

* Zvanam var tikt piemērota mobilo sakaru operatora noteiktā maksa atkarībā no tarifu plāna. Vari zvanīt arī uz +371 22001859.

Vai es varu apmaksāt “FAST TRACK” Mobilly lietotnē?

Jā, "FAST TRACK" pakalpojumu vari apmaksāt gan lietotnē, gan sūtot SMS.

Vai “FAST TRACK” maksājumu var pievienot telefona rēķinam?

Nē, pakalpojums pieejams tikai personām, kurām ir atvērts Mobilly konts un tajā ir pietiekošs konta atlikums.

Kā pārliecināties, ka esmu apmaksājis “FAST TRACK”?

Ja "FAST TRACK" apmkasāji ar SMS - pēc veiksmīgas "FAST TRACK" apmaksas uz telefonu atnāks SMS, kurā būs pieejams links. Atverot linku interneta pārlūkā būs redzams kvadrātkods, kuru iespējams noskenēt tāpat kā lidmašīnas iekāpšanas biļeti pie kontrolpunkta vārtiem.

Ja "FAST TRACK" apmkasāji lietotnē, pēc tā iegādes turpat lietotnē redzēsi kvadrātkodu, kuru iespējams noskenēt tāpat kā lidmašīnas iekāpšanas biļeti pie kontrolpunkta vārtiem.

Cik ilgi derīgs “FAST TRACK” kvadrātkods?

"FAST TRACK" kvadrātkods ir izmantojams vienu reizi un tikai kopā ar lidojumam derīgu lidmašīnas iekāpšanas karti. "FAST TRACK" kods ir derīgs 6 mēnešus pēc iegādes.

Kā papildināt citas personas Mobilly kontu?

Lai papildinātu citas personas Mobilly kontu, sūti SMS uz 1859 ar tekstu: SEND XX.XX YYYYYYYY, kur XX.XX – summa, YYYYYYYY – saņēmēja tālruņa numurs.

Papildinājumu vari veikt arī savā Mobilly profilā mūsu mājaslapā. Dodies uz sadaļu "Sūtīšana", ievadi nepieciešamos datus un veic papildināšanu.

Mobilly app icon

Ērtāk lietotnē!

Lejupielādē lietotni